Polecam Film
Wiadomości: Zwiastun kolejnego dokumentu braci Sekielskich Zabawa w chowanego | Polecam Film

Zwiastun kolejnego dokumentu braci Sekielskich "Zabawa w chowanego"

Zwiastun kolejnego dokumentu braci Sekielskich "Zabawa w chowanego"
zwiastuny  |  13 Maj 2020 o 15:16  |  
komentarze: (0)
  |  
0 (0)

Najnowszy film dokumentalny braci Sekielski właśnie otrzymał pierwszą zapowiedź. "Zabawa w chowanego" jest kontynuacją głośnej produkcji sprzed roku "Tylko nie mów nikomu". Dlaczego kontynuacja? Poruszany w tych dwóch filmach temat jest ten sam: pedofilia wśród duchownych.Zwiastun "Zabawa w chowanego"


Pierwszy film dokumentalny braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" wstrząsnął całą Polską a także duchowieństwem. W filmie Tomasz Sekielski rozmawiał z ofiarami molestowania seksualnego przez duchownych. Dziennikarz odwiedza parafie, w których mieszkają księża-pedofile, a w których przed laty dochodziło do zbrodni popełnianych na nieletnich. Ofiary, obecnie dorośli ludzie, wspominają tragiczne wydarzenia i zmowę milczenia, którą wymuszono na nich przez kościół katolicki i - nierzadko - ich bliskich.Zwiastun "Tylko nie mów nikomu"


Dziś na platformie YouTube została zaprezentowana zapowiedź filmu "Zabawa w chowanego", którego premiera została ogłoszona na najbliższą niedzielę 16 maja o godzinie 10:00. Film został wyprodukowany za środki zebrane w zbiórce ogłoszonej wraz z premierą filmu "Tylko nie mów nikomu".

Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.