Polecam Film
Wiadomości: Zack Snyder prezentuje swoją wizję Ligi Sprawiedliwości w nowym zwiastunie | Polecam Film

Zack Snyder prezentuje swoją wizję "Ligi Sprawiedliwości" w nowym zwiastunie

Zack Snyder prezentuje swoją wizję "Ligi Sprawiedliwości" w nowym zwiastunie
zwiastuny  |  23 Sierpień 2020 o 12:00  |  
komentarze: (0)
  |  
0 (0)

"Liga Sprawiedliwości" miała być filmem idealnym. Niestety sam reżyser Zack Snyder z efektu końcowego nie był zadowolony. Postanowił w przerwie między innymi produkcjami, pochylić się jeszcze raz nad "Ligą". Nową wersję nazwał "Zack Snyder's Justice League". Przemontował film, pozmieniał efekty specjalne, dodał mroku i grozy (nawet sam Steppenwolf wygląda groźniej). Efekty jego pracy możemy podziwiać w nowym zwiastunie przygotowanym dla HBO Max, bo tam i tylko tam będziemy mogli obejrzeć nową wersję produkcji Snydera.


Jeżeli myślicie, że Zack Snyder nie zaskoczy już was - mylicie się. Oryginalna "Liga Sprawiedliwości" trwała 121 minut (2 godz. 1 min.). Zack postanowił, że nowa wersja nie będzie filmem pełnometrażowym, a 4 godzinnym miniserialem filmowym podzielonym na 4 jednogodzinne odcinki. Zaskoczeni?

Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.