Polecam Film
Wiadomości: Daniel Craig jako ekscentryczny detektyw poszukujący zabójcy w drugim zwiastunie Na noże | Polecam Film

Daniel Craig jako ekscentryczny detektyw poszukujący zabójcy w drugim zwiastunie "Na noże"

Daniel Craig jako ekscentryczny detektyw poszukujący zabójcy w drugim zwiastunie "Na noże"
zwiastuny  |  20 Wrzesień 2019 o 14:40  |  
komentarze: (0)
  |  
5 (1)
Ten film z pewnością Was rozbawi. Komedia z nutką dramatyzmy i kryminału. W rolach głównych sama hollywoodzka śmietanka aktorska. Wszystko składa się na film "Na noże".

Daniel Craig, Chris Evans, Jamie Lee Curtis, Toni Collette, Don Johnson, Michael Shannon, Christopher Plummer, Lakeith Stanfield czy Ana de Armas. Lepszej obsady nikt sobie w filmie nie mógł wymarzyć.

Słynny autor powieści kryminalnych Harlan Trombley zostaje znaleziony martwy w swej posiadłości dzień po 85-tych urodzinach. Śledztwo prowadzi równie elegancki, co dociekliwy detektyw Benoit Blanc (Daniel Craig) . Dzień przed fatalnym zejściem Trombleya w jego posiadłości odbyła się huczna uroczystość z udziałem jego dość szczególnej rodziny. Detektyw Blanc podejrzewa wszystkich, łącznie z najbardziej oddaną służącą denata. Z determinacją i wprawą przedziera się przez sieć rodzinnych zależności, zawiści, wzajemnych oskarżeń i finansowych oczekiwań. Motyw ma tu każdy, jak to w rodzinie. Okazji podczas urodzin seniora rodu również nie brakowało nikomu, ale sprawca może być tylko jeden. Zamknięci w luksusowej posiadłości, poddani nieszablonowym metodom śledczym Blanca, "bliscy" Trombleya zmuszeni są do podjęcia morderczej gry, której wynik do ostatniej chwili pozostanie zagadką.

Premiera w polskich kinach 29 listopada 2019 roku.

Zobaczcie drugi zwiastun filmu.

Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.