Polecam Film
Wiadomości: Rozpoczęto zdjęcia do prequela serialu Gra o Tron | Polecam Film

Rozpoczęto zdjęcia do prequela serialu "Gra o Tron"

Rozpoczęto zdjęcia do prequela serialu "Gra o Tron"
z planu  |  19 Czerwiec 2019 o 18:24  |  
komentarze: (0)
  |  
7.5 (2)
Informacja o rozpoczęciu prac nad prequelem serialu "Gra o tron" ucieszyła wielu fanów na całym świecie. Minął miesiąc od zakończenia ósmego finałowego sezonu jednego z najbardziej znanych, rozpoznawanych i najczęściej oglądanych seriali ostatnich lat.

Ekipa filmowa właśnie rozpoczęła prace nad nowym serialem osadzonym w świecie znanym z "Gry o Tron" w Irlandii Północnej, miejscu gdzie wcześniej kręcono wiele odcinków serialu "Gra o tron: Ostatnia warta". Reżyserem pierwszego pilotowego odcinka została SJ Clarkson. Obsada pierwszych odcinków serialu jest już w komplecie. Wystąpią: Naomi Watts, Josh Whitehouse, Naomi Ackie, Denise Gough, Jamie Campbell Bower, Sheila Atim, Ivanno Jeremiah, Georgie Henley, Alex Sharp, Toby Regbo, Marquis Rodriguez, John Simm, Richard McCabe, John Heffernan oraz Dixie Egerickx.

Pierwszy kadr nowego serialu
Fabuła nowego serialu nie jest jeszcze znana, jednakże z informacji jakie do nas dopływają, akcja przeniesie się kilka tysięcy lat wstecz do momentu, kiedy potężne rody znane z "Gry o Tron" dopiero powstawały. Zobaczymy również genezę powstania białych wędrowców i losy dzieci lasu.

Premiera serialu nie jest jeszcze znana.
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.