Polecam Film
Wiadomości: Zdjęcia do 4 sezonu Stranger Things dopiero w styczniu | Polecam Film

Zdjęcia do 4 sezonu "Stranger Things" dopiero w styczniu

Zdjęcia do 4 sezonu "Stranger Things" dopiero w styczniu
seriale  |  25 Październik 2019 o 16:12  |  
komentarze: (0)
  |  
9 (1)

Serial "Stranger Things" powróci z czwartym sezonem. Ale później niż by tego życzyli sobie fani serialu. Trzeci sezon miał premierę 4 lipca. Czwarta odsłona składająca się z 8 odcinków będzie mieć premierę pod koniec lata przyszłego roku. Dlaczego?

Portal TV Line powołując się na informacje od twórców serialu - braci Matt'a i Ross'a Duffer poinformował, że zdjęcia do czwartego sezonu serialu ruszą dopiero w styczniu 2020 roku, natomiast zakończenie produkcji powinno nastąpić jeszcze w sierpniu. Najprawdopodobniej premiera czwartego sezonu serialu "Stranger Things" w serwisie Netflix odbędzie się jeszcze pod koniec lata 2020 roku - we wrześniu. Oczywiście wszystkie przewidywane terminy są prawdopodobne, i wiele się jeszcze może zmienić.


Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane. Z zapowiedzi 4 sezonu wiemy, że akcja filmu wykroczy poza Hawkins. Matt i Ross Duffer sugerowali w wywiadzie dla EW.com, że sezon 4 "trochę się otworzy… w zakresie istnienia portali również poza miasteczkiem Hawkins w USA". Czy akcja przeniesie się do Rosji? Ross Duffer zaznaczył, że nowe osiem odcinków będzie inne niż poprzedni trzeci sezon. Czekamy...!!!
Źródło:
https://tvline.com/2019/10/24/stranger-things-season-4-eight-episodes-premiere-date/
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.