Polecam Film
Wiadomości: Trzeci sezon serialu Wataha znacznie później. Premiera dopiero 6 grudnia | Polecam Film

Trzeci sezon serialu "Wataha" znacznie później. Premiera dopiero 6 grudnia

Trzeci sezon serialu "Wataha" znacznie później. Premiera dopiero 6 grudnia
seriale  |  26 Wrzesień 2019 o 08:00  |  
komentarze: (0)
  |  
8 (1)
Fani serialu "Wataha" nie mogą uwierzyć w to, co zrobiło HBO, producent jednego z najlepszych polskich seriali ostatnich lat. Wszyscy czekali na 3 sezon, który pierwotnie miał wystartować 30 października. Niestety nastąpiła zmiana daty premiery!

Dopiero 6 grudnia, czyli prawie półtora miesiąca później nowa seria odcinków "Watahy" ujrzy światło dzienne. Mało tego. Oficjalny zwiastun zaprezentowany przez HBO tydzień temu, został nieoczekiwanie wycofany z oficjalnego kanału HBO na YouTubie. Pozostała jedynie ogólna zapowiedź serialu. Przyczyn tego stanu rzeczy może być wiele.Nie wykluczone, że nastąpiła rotacja seriali w grafiku stacji HBO. Inną przyczyną mogły być też zmiany w samym trzecim sezonie, być może modyfikacja scenariusza, być może zmiany w montażu odcinków. Niestety główny zainteresowany, czyli HBO nie podał oficjalnej przyczyny przesunięcia daty premiery.

Akcja trzeciego sezonu zaczyna się, gdy Straż Graniczna zatrzymuje dwóch migrantów, którzy próbowali uciec z Polski na Ukrainę. Rebrow, idąc ich tropem, niespodziewanie odkrywa miejsce zbrodni. Brutalne zabójstwo odbija się echem w całej Polsce. Markowski rozpoczyna śledztwo, a Rebrow zgłasza się po pomoc do Dobosz, zakładając, że sprawa może mieć drugie dno. Pnąca się po szczeblach kariery w Warszawie Dobosz niechętnie wraca w Bieszczady.

Pozostaje nam czekać na wyjaśnienia HBO i oczywiście na sam serial. Niestety dopiero do grudnia.
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.