Polecam Film
Wiadomości: Jesteśmy po premierze 3 sezonu serialu Stranger Things. Będzie 4 sezon | Polecam Film

Jesteśmy po premierze 3 sezonu serialu "Stranger Things". Będzie 4 sezon

Jesteśmy po premierze 3 sezonu serialu "Stranger Things". Będzie 4 sezon
seriale  |  05 Lipiec 2019 o 10:32  |  
komentarze: (0)
  |  
3 (1)
Premiera trzeciego sezonu jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich lat "Stranger Things" odbyła się na równi z najważniejszym amerykańskim świętem - Dniem Niepodległości, 4 lipca. 8 odcinków nowej serii zostało jednocześnie udostępnionych w serwisie Netflix.

Każdy z nakręconych sezonów jest inny. Pierwszy, najlepiej oceniony sezon serialu był niejako wzorem dla kolejnych. Drugi, dużo mroczniejszy, straszniejszy znacznie odbiegał klimatem od sezonu pierwszego, dlatego nie spodobał się wielu krytykom i recenzentom. Najnowsza seria miała powrócić do klimatu pierwszych 8 odcinków. Czy twórcom udał się ten zabieg? Sami oceńcie oglądając 3 sezon "Stranger Things".

Finałowy zwiastun 3 sezonu


Najważniejszy jest jednak fakt, że kolejna 4 seria powstanie i to jest niemal pewne, nawet bez potwierdzenia tego faktu przez producenta serialu - firmę Netflix. Zwykle zapowiedzi kolejnego sezonu pojawiały się tydzień po premierze nowego sezonu. Zatem niebawem powinniśmy mieć oficjalne potwierdzenie rozpoczęcia prac nad czwartą odsłoną serialu.
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.