728
News GRA O TRON: ostatni sezon najbardziej krwawy ze wszystkich - FilmPL
Seriale  |  30 Czerwiec 2018 o 08:32  |  
komentarze: (0)
  |  
0 (0)
Wielu z Was czeka z niecierpliwością na ostatni ósmy sezon serialu "Gra o tron" . Wieńczące serial sześć odcinków, będą dużo dłuższe i będą trwały po około 80 minut każdy. W dalszym ciągu nie znamy daty premiery ósmego sezonu serialu, ale wśród spekulacji pada termin początku roku 2019 (w końcu zima w Siedmiu Królestwach nadeszła).

Więcej informacji na temat ostatniej serii serialu zdradziła aktorka Sophie Turner grająca rolę Sansy Stark. W wywiadzie z "Gold Derby" aktorka ujawniła, że w ostatnim sezonie serialu zginie więcej osób niż we wszystkich wcześniejszych siedmiu sezonach razem wziętych (najdokładniejsze szacunki najzagorzalszych fanów mówią o około 150 tysiącach zabitych). W ósmym sezonie mówi się podobno o nawet 200 tysiącach ofiar ostatecznej wojny. Ponadto Sophie nie wykluczyła, że wśród tych ofiar będzie również większość głównych bohaterów serialu...

Niewątpliwie premiera ostatniego sezonu serialu "Gra o tron" będzie jednym z najważniejszych i najbardziej oczekiwanych wydarzeń filmowych i serialowych roku 2019. My również czekamy!!!
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.