Polecam Film
Wiadomości: GRA O TRON: i po grze... Umarł Król, niech żyje Król | Polecam Film

GRA O TRON: i po grze... Umarł Król, niech żyje Król

GRA O TRON: i po grze... Umarł Król, niech żyje Król
seriale  |  20 Maj 2019 o 11:36  |  
komentarze: (0)
  |  
9 (1)
"Gra o tron" przechodzi do historii. Kilkadziesiąt godzin, przez które mieliśmy okazję śledzić losy bohaterów serialu o Siedmiu Królestwach, dobiegło końca. Finałowy odcinek odkrył przed nami wszystkie karty. Przede wszystkim znamy już odpowiedź na pytanie, kto w końcu zasiadł na żelaznym tronie, a może...

Przez osiem lat, rody Starków, Lannisterów, Targaryenów, Baratheonów, Greyjoyów, Martellów, Tullych oraz Tyrellów walczyły zarówno o Tron jak też z dzikimi i umarłymi na północy. Sojusze, spiski, knucia, przekupstwa, bitwy, wojny, morderstwa, królobójstwa były na porządku dziennym. Dziesiątki a nawet setki bohaterów pierwszo i drugoplanowych przewinęło się przez osiem sezonów serialu.

Dziś wszystko się kończy. Żelazny tron czeka na nowego władcę. Czy będzie nim Daenerys, Jon, a może ktoś inny... Lannisterowie prawie wymarli, pozostał jedynie Tyrion. Może ktoś z rodziny Starków obejmie żelazny tron... A może żelazny tron tak naprawdę nie istnieje? Po masakrze w Królewskiej Przystani, gniew jaki opanował Królową Smoków oraz żądza zdobycia tronu, postawił z kiepskim położeniu zarówno Jona, Tyriona jak i wszystkich, którzy połączyli siły z Daenerys w walce z Cersei.Kto się odważył przeciwstawić nowej Królowej Siedmiu Królestw? Jak dalej potoczą się losy Aryi Stark, Sansy Stark, Brandona Starka, Tyriona Lannistera, Daenerys Targaryen, Jona Snowa i pozostałych bohaterów, którzy przeżyli bitwę z umarłymi oraz bitwę z wojskami Cersei Lannister?

Nim podsumujemy cały serial, poczekajmy do dzisiejszej premiery w HBO o godzinie 20:10, nie będziemy niczego zdradzać. Możemy jedynie napomknąć:

Pewien mędrzec rzekł: "Ludzi jednoczy historia...".
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.