720
News 8 sezon American Horror Story na horyzoncie. Znamy więcej szczegółów - FilmPL
Seriale  |  15 Czerwiec 2018 o 20:18  |  
komentarze: (0)
  |  
0 (0)
Kolejny sezon przerażającego serialu horroru powróci na ekrany telewizorów. Fabuła do końca nie jest jeszcze znana, ale będzie nawiązywać do sezonu pierwszego "Murder House" oraz trzeciego "Sabat". Nie wiadomo również, czy aktorzy odtwarzający główne role w tych sezonach czyli Sarah Paulson oraz Evan Peters pojawią się w kolejnej części, ale czym byłby serial "American Horror Story" bez tych aktorów...

Wiadomo z pewnością jedno. Nowy sezon zobaczymy już w tym roku i to jeszcze we wrześniu.

Przypomnijmy wszystkim o czym opowiadały sezony pierwszy oraz trzeci:

Sezon 1 - "Murder House"
Rodzina Harmonów przeprowadza się do Los Angeles, aby rozpocząć nowe życie i zapomnieć o problemach, przez jakie musieli razem przejść. Na swój nowy dom wybierają wiekową posiadłość. Nie mają pojęcia o wydarzeniach, które miały w niej miejsce. Wkrótce poznają tajemnicę skrywaną przez stare mury.

Zwiastun:


Sezon 3 - "Sabat"
Od burzliwych wydarzeń w Salem minęło ponad trzysta lat, a te, którym udało się zbiec muszą teraz zmierzyć się z ryzykiem zniknięcia na zawsze. Tajemnicze ataki na czarownice nasilają się, więc młode dziewczęta odsyła się do specjalnej szkoły w Nowym Orleanie, żeby nauczyły się chronić siebie. Zamieszana w tę całą wrzawę jest nowo przybyła Zoe (Taissa Farmiga), która sama ukrywa przerażający sekret. Zaniepokojona niedawnymi napaściami Fiona (Jessica Lange), długo nieobecna najpotężniejsza czarownica, przylatuje do miasta, zdeterminowana, by chronić Sabat i zdziesiątkować wszystkich, którzy staną jej na drodze.

Zwiastun:
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.