Wiadomości: NOWOŚCI W KINACH: Mary Poppins i Aquaman zapraszają na seans | Polecam Film

NOWOŚCI W KINACH: Mary Poppins i Aquaman zapraszają na seans

NOWOŚCI W KINACH: Mary Poppins i Aquaman zapraszają na seans
Na co do kina  |  21 Grudzień 2018 o 08:42  |  
komentarze: (0)
  |  
0 (0)
Przedostatni weekend 2018 roku stoi pod znakiem dwóch tytułów: "Mary Poppins powraca" oraz "Aquaman" . Trzecia propozycja jest dla najmłodszych widzów, którzy z pewnością wykorzystają przerwę świąteczną i wybiorą się na "Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra" . Gorąco zapraszamy. Poniżej prezentujemy premierowe filmy.


"Mary Poppins powraca"

Film Mary Poppins powraca jest sequelem znanej wszystkim historii sprzed lat. Mary Poppins, przy użyciu swoich zdolności, pomaga rodzinie na nowo odkryć radość, której brakuje w ich życiu.

Gatunek: Musical
Produkcja: USA

Zwiastun:
"Aquaman"

Aquaman, który jest legendą od ponad 70 lat, to Król Siedmiu Mórz. Misją, tego niechętnie sprawującego rządy na Atlantydzie władcy, jest ochrona całego świata. Miota się on jednak między światem ponad powierzchnią wód nieustannie pustoszącym morza, a mieszkańcami Atlantydy dążącymi do wszczęcia buntu.

Gatunek: Akcji, Sci-Fi
Produkcja: Australia, USA

Zwiastun:
"Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra"

W świecie rządzonym przez czary, Gerda jest jedną z niewielu osób pozbawionych magicznych zdolności. Choć fakt ten stale komplikuje jej życie, bohaterka nie podaje się i dzielnie pomaga rodzinie w prowadzeniu magicznego sklepiku z zaklęciami. Niestety, pewnego dnia rodzice dziewczynki oraz jej brat – Kai zostają porwani przez Króla Haralda. Okrutny władca i wielki wróg wszystkiego, co magiczne, zsyła najbliższych Gerdy do Krainy Luster – ponurego miejsca, w którym nie działają żadne czary. Żeby ocalić rodziców i brata, dziewczynka będzie musiała zdobyć pewien legendarny przedmiot. Nieoczekiwanie, jedyną osobą mogącą pomóc Gerdzie w niebezpiecznej misji staje się jej odwieczna rywalka – oziębła i tajemnicza Królowa Śniegu.

Gatunek: Animowany, Familijny, Przygodowy
Produkcja: Rosja

Zwiastun:Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.