Polecam Film
Wiadomości: LATO W KINIE cz.4: Annabelle postraszy w polskich kinach trzeci raz | Polecam Film

LATO W KINIE cz.4: Annabelle postraszy w polskich kinach trzeci raz

LATO W KINIE cz.4: Annabelle postraszy w polskich kinach trzeci raz
na co do kina  |  13 Lipiec 2019 o 08:10  |  
komentarze: (0)
  |  
0 (0)
Odpoczywamy od upałów. Jeżeli ktokolwiek z Was nie był jeszcze w kinie tego lata, idźcie koniecznie. Z pewnością znajdziecie coś dla siebie, swoich dzieciaków a nawet dla babci i dziadka. Od wczoraj w naszych kinach miało premierę jeszcze pięć filmów: amerykański horror "Annabelle wraca do domu", komedia "Stuber", komedia muzyczna z nutką surrealizmu "Yesterday", komedia dla wszystkich "Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki" oraz coś dla najmłodszych - animacja "Wielka podróż Cyrkielki". Zapraszamy. Poniżej przedstawiamy pokrótce każdą z nowości."Stuber"

Kiedy skromny i nieśmiały kierowca Ubera o imieniu Stu (Kumail Nanjiani) zabiera pasażera (Dave Bautista), który okazuje się policjantem na tropie brutalnego zabójcy, los wystawia go na wyjątkowo ciężką próbę. Stu musi być gotowy na wszystko, by nie stracić rozumu, życia i pięciogwiazdkowej oceny.

Gatunek: Komedia, Akcji
Produkcja: USA

Zwiastun:
"Annabelle wraca do domu"

Demonologowie Ed i Lorraine Warren chcą za wszelką cenę uniemożliwić Annabelle dokonywanie kolejnych okrutnych czynów. Przywożą opętaną lalkę do zamkniętego pokoju z niezwykłymi przedmiotami w swoim domu. Układają ją „bezpiecznie” za poświęconym szkłem i proszą księdza o udzielenie błogosławieństwa. Nadchodzi jednak zupełnie bezbożna noc, kiedy Annabelle budzi zamknięte w pokoju złowieszcze duchy, które na swój nowy cel obierają dziesięcioletnią córkę Warrenów Judy i jej przyjaciół.

Gatunek: Horror, Thriller
Produkcja: USA

Zwiastun:
"Yesterday"

Młody mężczyzna budzi się w świecie, gdzie nikt oprócz niego nie zna piosenek Beatlesów

Gatunek: Komedia, Muzyczny
Produkcja: Wielka Brytania

Zwiastun:
"Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki"

Gaston Lagaffe zaczyna staż w firmie Peticoin, której motto brzmi: „uczynić nieużyteczne użytecznym”. Chcąc zaimponować kolegom, codziennie wymyśla przeróżne wynalazki, które – jego zdaniem – mają ułatwiać pracę, ale w praktyce przynoszą więcej szkody niż pożytku. Pasmo wywołanych przez Gastona katastrof, jego sposób bycia oraz fakt, że do pracy przychodzi w towarzystwie kota, złotej rybki i… oswojonej mewy, sprawiają, że jego szef, pan Prunelle, szybko zaczyna mieć dość nowego pracownika. Kiedy sytuacja staje się napięta, a kariera zawodowa Lagaffe’a wisi na włosku, dzieje się coś nieprzewidzianego. Okazuje się, że to właśnie Gaston może być jedyną osobą, która będzie w stanie powstrzymać bezdusznego biznesmena Aimé De Mesmaekera przed przejęciem Peticoin.

Gatunek: Komedia
Produkcja: Belgia, Francja

Zwiastun:
"Wielka podróż Cyrkielki"

Cyrkielek to mała elfka, która uwielbia wielkie przygody. Ubiera się w czerwoną sukienkę w czarne kropki. Nie lubi nosić butów i śpi w pudełku od zapałek. Czarne włosy sterczą jej jak małe cyrkielki. A jej najlepsi przyjaciele to małe myszki. Cyrkielek poznaje czekoladową księżniczkę Koko oraz małego nosorożca, który wcale nie chce być mały. To początek nowej, wielkiej przygody. Teraz Cyrkielek oraz myszki wyruszą do Afryki aby pomóc Koko i nosorożcowi odnaleźć ojczyznę. Ta podróż nauczy ją że odpowiedzialność za innych to nie zawsze bułka z masłem. Lub z serem. Czy na drzewach rosną czekoladki? Czy w Afryce jest dość sera dla myszy? Czy mały nosorożec odnajdzie swoją mamę? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie w kinie.

Gatunek: Animowany, Familijny
Produkcja: Dania

Zwiastun:Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.