Polecam Film
Wiadomości: LATO W KINIE cz.1: wakacje czas zacząć. Nowe premiery filmowe | Polecam Film

LATO W KINIE cz.1: wakacje czas zacząć. Nowe premiery filmowe

LATO W KINIE cz.1: wakacje czas zacząć. Nowe premiery filmowe
na co do kina  |  21 Czerwiec 2019 o 13:55  |  
komentarze: (0)
  |  
7 (1)
Koniec roku szkolnego, początek lata i wakacji. Nie ma lepszej okazji aby wybrać się do kina na film. Jest z czego wybierać. Oprócz dużej liczby filmów już wyświetlanych, od dnia dzisiejszego doszła kolejna porcja czterech nowości kinowych: amerykańska komedia "Oszustki", horror "Mały Zgon", dramat "Kobieta idzie na wojnę" oraz dramat "Petra". Od czwartku wyświetlany jest też kolejny horror "Laleczka".

Zapraszamy do kin. Poniżej krótko prezentujemy każdą z premier."Oszustki"

Młody milioner stanie się obiektem rywalizacji dwóch oszustek, zarabiających na życie wyłudzaniem pieniędzy od zamożnych mężczyzn.

Gatunek: Komedia
Produkcja: USA

Zwiastun:
"Ma"

Samotna kobieta zaprzyjaźnia się z grupą nastolatków i postanawia pozwolić im bawić się w jej domu. Kiedy dzieci myślą, że ich szczęście nie może być lepsze, zaczynają się dziać rzeczy, które podważają intencję ich szalonego gospodarza.

Gatunek: Horror
Produkcja: USA

Zwiastun:
"Kobieta idzie na wojnę"

Halla mieszka w małym miasteczku i na co dzień jest dyrygentką lokalnego chóru. Nikt nie podejrzewa, że zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii Halla po godzinach prowadzi drugie życie. Ukrywając się pod pseudonimem "Kobieta z Gór", niczym superbohaterka wypowiada walkę potężnemu koncernowi, który stanowi zagrożenie dla islandzkiego środowiska.

Gatunek: Dramat, Komedia, Przygodowy
Produkcja: Francja, Islandia, Ukraina

Zwiastun:
"Petra"

Tytułowa bohaterka (Bárbara Lennie) po śmierci matki wyrusza w podróż, aby odkryć tożsamość swojego ojca, która była przed nią ukrywana przez całe życie. Trop prowadzi Petrę do wiejskiej pracowni sławnego i bezwzględnego rzeźbiarza. W tym miejscu losy bohaterki krzyżują się nie tylko z egocentrycznym artystą, ale także z jego nerwową żoną i zahukanym synem. Tak rozpoczyna się wyjątkowa intryga, pełna rodzinnych sekretów, ale i okrutnej przemocy. Czy na końcu tej drogi bohaterowie będą mogli jeszcze liczyć na odkupienie?

Gatunek: Dramat
Produkcja: Dania, Francja, Hiszpania

Zwiastun:
"Laleczka"

"Laleczka" przedstawia historię Karen (Aubrey Plaza), która w prezencie urodzinowym daje synowi (Gabriel Bateman) lalkę. Kobieta nie jest jednak świadoma złowieszczej natury zabawki.

Gatunek: Horror
Produkcja: USA

Zwiastun:
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.