Polecam Film
Wiadomości: KINO NA WEEKEND: Rambo, Angry Birds i Ad Astra zapraszają do kin | Polecam Film

KINO NA WEEKEND: Rambo, Angry Birds i Ad Astra zapraszają do kin

KINO NA WEEKEND: Rambo, Angry Birds i Ad Astra zapraszają do kin
na co do kina  |  20 Wrzesień 2019 o 17:00  |  
komentarze: (0)
  |  
4 (1)
Ten weekend powinien być przełomowy. Wszystko za sprawą premier jakie od dziś możecie oglądać na wielkich ekranach w polskich kinach.

Trzy hity poruszą kina w posadach. Z pewnością młodych przyciągną wściekłe ptaki w animacji "Angry Birds Film 2", fani Sylvestera Stallone'a i Johny'ego Rambo wybiorą się na "Rambo: Ostatnia krew", Brad Pitt z kolei zabierze nas w kosmos w filmie "Ad Astra". Ponadto premierę w polskich kinach będą mieć: koreański dramat "Parasite", polski dramat historyczny "Legiony", bielgijsko-francuski dramat "Dzięki Bogu" oraz kolejne czechosłowackie wznowienie - film "Pociągi pod specjalnym nadzorem" z 1966 roku.

Zatem pozostaje nam życzyć Państwu miłego seansu. Gorąco zapraszamy do kin. Poniżej przedstawiamy każdy z filmów z krótkimi opisami oraz zwiastunami."Angry Birds Film 2"

Skomplikowana relacja nielotów Angry Birds oraz sprytnych Zielonych Świnek przenosi się na wyższy poziom. Kiedy wyspy zamieszkane przez Angry Birds i Świnki znajdą się w niebezpieczeństwie, a nowy wróg da o sobie znać, Red, Chuck i Bomba rekrutują Silver (siostrę Chucka) oraz łączą siły z Leonardem i jego drużyną, tworząc superteam, który ma ocalić ich domy.

Gatunek: Animowany, Komedia, Przygodowy
Produkcja: Finlandia, USA

Zwiastun:
"Rambo: Ostatnia krew"

John Rambo częściej niż po broń sięga dziś po butelkę. Szuka w niej ucieczki przed powracającymi wspomnieniami dawnych walk i utraconych bliskich. Gdy jednak uprowadzona zostaje córka jego przyjaciółki, John po raz ostatni będzie musiał stanąć do walki. Wkrótce okaże się, że porywacze pracują dla mafii, która z porwań młodych kobiet zrobiła dochodowy biznes. Próba ocalenia dziewczyny oznacza wypowiedzenie wojny armii bezwzględnych najemników. A wojna to żywioł Johna Rambo. Gdy jego przeciwnicy zrozumieją, że najtrudniejszym przeciwnikiem jest ten, który nie ma nic do stracenia, nie będzie już dla nikogo odwrotu. Okazywanie litości nie jest najmocniejszą stroną John Rambo. Oni pierwsi przelali krew. On zrobi to ostatni.

Gatunek: Akcji
Produkcja: USA

Zwiastun:
"Ad Astra"

Astronauta Roy McBride (Brad Pitt) wyrusza na wyprawę poza granice Układu Słonecznego, aby odnaleźć swego zaginionego ojca i odkryć tajemnicę, która zagraża przetrwaniu naszej planety. W czasie swej podróży odkryje sekrety, które postawią pod znakiem zapytania sens ludzkiej egzystencji i nasze miejsce we wszechświecie.

Gatunek: Thriller, Sci-Fi, Przygodowy
Produkcja: USA

Zwiastun:
"Legiony"

„Legiony” to uniwersalna opowieść o przyjaźni, marzeniach, gorącym uczuciu i dorastaniu w trudnych czasach. Wielka historia w filmie jest tłem dla rozgrywającej się na pierwszym planie love story, w którą uwikłani są: Józek (Sebastian Fabijański) – dezerter z carskiego wojska, agentka wywiadu I Brygady – Ola (Wiktoria Wolańska) z Ligi Kobiet Pogotowia Wojennego oraz Tadek (Bartosz Gelner), narzeczony Oli, ułan i członek Drużyn Strzeleckich. Ich spotkanie rozpocznie burzliwy romans, który wystawi relacje bohaterów na wielką próbę. Obok postaci fikcyjnych, których historie wzorowano na życiorysach prawdziwych legionistów, w filmie pojawia się szereg osobistości znanych z kart historii. Wśród nich: brygadier Józef Piłsudski (Jan Frycz), porucznik Stanisław Kaszubski ps. „Król” (Mirosław Baka), rotmistrz Zbigniew Dunin-Wąsowicz (Borys Szyc), porucznik Jerzy Topór-Kisielnicki (Antoni Pawlicki) i wielu innych.

Gatunek: Dramat, Historyczny
Produkcja: Polska

Zwiastun:
"Parasite"

Kierowca bez pracy, gospodyni bez domu, student bez kasy i dziewczyna bez perspektyw wspólnie stworzą perfekcyjny plan: jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i zawalczą o siebie. Nawet, jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jeszcze dozwolone, a tym, co absolutnie zabronione. Bong Joon-ho pokazuje, że prawie każdy marzy o lepszym życiu, awansie i szansie na sukces. Ale tylko niektórzy – dzięki nieposkromionej wyobraźni i braku skrupułów – są w stanie po to wszystko sięgnąć.

Gatunek: Dramat
Produkcja: Korea Południowa

Zwiastun:
"Dzięki Bogu"

Bohaterami "Dzięki Bogu" są trzej mężczyźni, którzy postanawiają zmierzyć się z demonami przeszłości. Próbują postawić przed wymiarem sprawiedliwości księdza, który molestował ich w dzieciństwie i wciąż pełni ważną funkcję w strukturach kościelnych.

Gatunek: Dramat
Produkcja: Belgia, Francja

Zwiastun:
"Pociągi pod specjalnym nadzorem" (WZNOWIENIE)

Najbardziej znane dzieło czechosłowackiej Nowej Fali - "Pociągi pod specjalnym nadzorem"- pełnometrażowy debiut Jiríego Menzela według prozy Bohumila Hrabala. Na niewielkiej stacji podczas II wojny światowej swoją pierwszą w życiu pracę rozpoczyna świeżo upieczony absolwent szkoły kolejarskiej Miloš Hrma. Właśnie tam wchodzi w dorosłe życie i przeżywa inicjację seksualną, by z młodzieńca stać się prawdziwym mężczyzną.

Gatunek: Dramat, Komedia, Wojenny
Produkcja: Czechosłowacja

Zwiastun:

Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.