Polecam Film
Wiadomości: DO KINA MARSZ: Czarowanie na ekranie i inne nowości filmowe | Polecam Film

DO KINA MARSZ: Czarowanie na ekranie i inne nowości filmowe

DO KINA MARSZ: Czarowanie na ekranie i inne nowości filmowe
na co do kina  |  24 Maj 2019 o 11:43  |  
komentarze: (0)
  |  
0 (0)
Rozpoczynamy kolejny majowy weekend w polskich kinach. Na wielkim ekranie mamy od dziś siedem nowych filmów. Disney zaprezentuje swój najnowszy film fantasy "Aladyn". Zobaczymy także amerykański horror "Brightburn: Syn ciemności", amerykańsko-chilijski dramat komediowy "Gloria Bell", dwa francusko-belgijskie dramaty "Wymarzony" oraz "Nasze zmagania", japoński dramat "Asako. Dzień i noc" oraz animację dla dzieci "Panda i Banda". Zapraszamy


"Aladyn"

Życzliwy uliczny urwis i żądny władzy Grand Vizier rywalizuje o magiczną lampę, która ma moc spełnienia ich najgłębszych życzeń.

Gatunek: Musical, Przygodowy, Baśń
Produkcja: USA

Zwiastun:
"Brightburn: Syn ciemności"

Co, jeśli dziecko z innego świata wyląduje na Ziemi, ale zamiast stać się bohaterem ludzkości, jest czymś o wiele bardziej złowieszczym?

Gatunek: Horror
Produkcja: USA

Zwiastun:
"Gloria Bell"

Tytułową bohaterką jest rozwiedziona, niezależna kobieta po pięćdziesiątce (Julianne Moore), marząca o tym, by w jej życiu pojawiły się jeszcze fajerwerki. Porządek dnia wyznaczają jej praca i obowiązki względem rodziny, wieczory zaś spędza przeważnie w klubach tanecznych dla singli. Równowaga jej ustabilizowanego, choć nie do końca szczęśliwego życia zostaje zachwiana z chwilą, gdy wdaje się w romans z poznanym w barze mężczyzną. Jak to często bywa, nadzieja miesza się z niepewnością, a euforia z lękiem przed rozczarowaniem.

Gatunek: Dramat, Komedia, Romans
Produkcja: USA, Chile

Zwiastun:
"Wymarzony"

Maleńki Theo zaraz po narodzinach zostaje oddany do adopcji. Podczas gdy pracownicy opieki społecznej poszukują dla niego odpowiednich rodziców, jego tymczasowym opiekunem zostaje Jean. Miedzy Theo, a jego tymczasowym „tatą” rodzi się silna więź. Jean ze zdumieniem dostrzega jak dużo chłopczyk rozumie ze swojej sytuacji i jak wiele potrzebuje miłości. Tymczasem od lat starająca się o adopcję dziecka Alice, która już niemal straciła nadzieję, zostaje wytypowana jako ide­alna kandydatka na nową mamę Theo. Ich pierwsze spotkanie okaże się decydujące. Czy mały Theo jest gotowy na kolejną zmianę w swoim krótkim życiu? Jak zniesie rozstanie z Jeanem? Czy w oczach Alice zobaczy swoją nową mamę?

Gatunek: Dramat, Komedia
Produkcja: Belgia, Francja

Zwiastun:
"Asako. Dzień i noc"

Asako mieszka w Osace. Zakochuje się w Baku, wolnym duchu. Pewnego dnia chłopak znika bez śladu... Dwa lata później znów spotykamy Asako. Obecnie mieszka w Tokio i spotyka się z Ryohei. Chłopak wygląda dokładnie jak Baku, ale ma zupełnie inną osobowość...

Gatunek: Dramat
Produkcja: Japonia

Zwiastun:
"Nasze zmagania"

Olivier robi co w jego mocy, by walczyć z niesprawiedliwością w pracy. Jednak z dnia na dzień, gdy jego żona Laura odchodzi, zostaje sam z dziećmi i codziennymi obowiązkami. W obliczu tych nowych wyzwań stara się znaleźć równowagę. Nie ma wyboru - Laura nie wróci.

Gatunek: Dramat
Produkcja: Belgia, Francja

Zwiastun:
"Panda i Banda"

Pewien niedoświadczony bocian dostarcza małą pandę pod niewłaściwy adres. Grupa przyjaciół - niedźwiedź, wilk, tygrys i królik, staje przed wyzwaniem dostarczenia malucha do jego prawdziwego domu po drugiej stronie ogromnej pustyni. Wyprawa obfitować będzie w niesamowite przygody, a kumple, którzy muszą pokonać gigantyczną przestrzeń, będą poddani niejednej próbie charakteru.

Gatunek: Animowany, Dla dzieci
Produkcja: Rosja, USA

Zwiastun:

Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.