Polecam Film
Wiadomości: COMIC-CON SAN DIEGO 2019: Czy poznamy plany czwartej fazy uniwersum Marvel Studios | Polecam Film

COMIC-CON SAN DIEGO 2019: Czy poznamy plany czwartej fazy uniwersum Marvel Studios

COMIC-CON SAN DIEGO 2019: Czy poznamy plany czwartej fazy uniwersum Marvel Studios
imprezy  |  19 Czerwiec 2019 o 13:09  |  
komentarze: (0)
  |  
0 (0)
Wraz z "Avengers: Koniec gry" zakończyła się trzecia faza MCU Marvela. W najbliższym czasie Marvel Studios powinno zaprezentować zarys kolejnej 4 fazy MCU. Czy tak się stanie na Comic-Con w San Diego 2019?

Comic-Con w San Diego zawsze był dla Marvela miejscem świętym. Tam prezentowano największe superprodukcje, tam odbywały się największe konferencje. Tam też przedstawiano wszelkiego rodzaju plany Marvela. Czy tak się stanie i tym razem? Zobaczymy w dniach 18-21 lipca na Comic-Con w San Diego. Marvel pojawi się w San Diego na pewno, gdyż na ten cel zarezerwował największą halę. Tam właśnie zaprezentuje swoje przyszłe produkcje. Ostatni raz prezentacja filmów MCU w San Diego odbyła się w 2017 roku, kiedy Marvel prezentował trzy produkcje: "Avengers: Wojna bez granic", "Czarna Pantera" oraz "Thor: Ragnarok".

Disney, właściciel Marvela nie odniósł się do plotek, jakie od dłuższego czasu krążą w internecie, ale też nie zaprzeczył, więc możemy się w najbliższym czasie spodziewać tak naprawdę wszystkiego.

Aktualnie faza czwarta rozpoczyna się w momencie zakończenia "Avengers: Koniec gry". Pierwszym filmem czwartej fazy MCU jest niewątpliwie "Spider-Man: Daleko od domu", którego premiera w polskich kinach już za 2 tygodnie 5 lipca.

Ponadto najwięcej wiemy o filmie "Czarna Wdowa", który skupi się na historii agentki Natashy Romanoff / Czarnej Wdowy. Do dnia dzisiejszego nie podano daty premiery, a ta najprawdopodobniej zostanie ogłoszona na Comic-Con San Diego 2019. Zapowiadane są też kontynuacje takie jak "Strażnicy Galaktyki vol.3" czy też "Doctor Strange 2.". Nie wykluczone, że Marvel Studios planuje całkiem nowe produkcje o nowych superbohaterach takich jak np. "The Eternals.".

Czas pokaże, czy powyższe informacje są tylko plotką czy są prawdzie. Zobaczymy za miesiąc...

Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.