Polecam Film
Wiadomości: Poznaliśmy datę premiery polskiej komedii Futro z misia | Polecam Film

Poznaliśmy datę premiery polskiej komedii "Futro z misia"

Poznaliśmy datę premiery polskiej komedii "Futro z misia"
film  |  24 Lipiec 2019 o 11:54  |  
komentarze: (0)
  |  
8.3 (3)
Prace nad najnowszą komedią według scenariusza Olafa Lubaszenki pod tytułem "Futro z misia" właśnie zakończyła produkcję na planie filmowym. Tym razem reżyserią zajął się sam Michał Milowicz oraz Kacper Anuszewski.

Obsadę filmu tworzy część starej gwardii znanej z filmów "Poranek kojota" czy "Chłopaki nie płaczą", czyli: Olaf Lubaszenko, Cezary Pazura, Michał Milowicz czy Mirosław Zbrojewicz. Ponadto w rolę tytułowego misia wcieli się znany ze scen disco-polo "Sławomir" czyli Sławomir Zapała.

Scenariusz przedstawia się następująco: "Boss podhalańskiej mafii, o wiele mówiącej ksywie Nerwowy (Olaf Lubaszenko), jest wściekły. To akurat w jego przypadku normalne, bo facet z natury nie jest oazą spokoju, ale tym razem ma naprawdę dobry powód. Jego ludzie podczas brawurowej akcji ukradli z komisariatu w Tczewie 120 kilogramów ziołowej herbatki. Po cholerę gangsterom ziołowa herbatka? No właśnie. W policyjnym magazynie miała być marihuana, ale ktoś ubiegł zakopiańskich zakapiorów i zwiał z towarem. Całej sprawie bacznie przyglądają się agenci Dzik (Cezary Pazura) i Żubr (Artur Dziurman) z CBŚ, którzy podejrzewają przekręt na wojewódzką skalę. Tymczasem na Pomorzu ktoś handluje doskonałej jakości „trawką”…"

Michał Milowicz wraz z ogłoszeniem zakończenia zdjęć na krótkim filmiku opublikowanym przez producenta filmu "Futro z misia" ogłosił datę premiery filmu czyli 27 grudnia 2019 roku.

Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.