Polecam Film
Wiadomości: Paramount ustaliło nowe daty premier Top Gun: Maverick i Ciche miejsce 2 | Polecam Film

Paramount ustaliło nowe daty premier "Top Gun: Maverick" i "Ciche miejsce 2"

Paramount ustaliło nowe daty premier "Top Gun: Maverick" i "Ciche miejsce 2"
film  |  03 Kwiecień 2020 o 15:24  |  
komentarze: (0)
  |  
0 (0)

W związku trwającą epidemią koronawirusa, kolejni producenci filmów przesuwają premiery swoich filmów. Studio Paramount Pictures oficjalnie ogłosiło nowe daty premiery kinowych dla filmów "Top Gun: Maverick" oraz "Ciche miejsce 2".


Wpierw skupmy się na filmie "Ciche miejsce 2", o którym już mówiliśmy w kontekście odwołania marcowej premiery (20 marca). Wtedy jeszcze nie ustalono nowej daty. Teraz już ją znamy, aczkolwiek tylko datę premiery w USA - 4 września 2020 roku. Najprawdopodobniej polska data będzie oscylowała wokół amerykańskiej.

Kolejną produkcją mocno oczekiwaną przez wielu z Was, której datę przesunięto jest "Top Gun: Maverick". Tutaj pierwotna data premiery ustalona była na 24 czerwca. Paramount zdecydował przesunąć tę datę aż o pół roku na 23 grudnia 2020 roku.

Ponadto animacja "SpongeBob Film: Na ratunek" wejdzie do kin 31 lipca 2020 roku, i tutaj zmianie uległa data premiery w USA z 22 maja (w Polsce była już wcześniej ustalona na 31 lipca, nie wiadomo czy zostanie zmieniona???).

Niestety sytuacja związana ze światową epidemią się bardzo komplikuje, co może wpłynąć znacząco na sytuację w kinach na całym świecie. Podane wyżej dane nie są niestety pewne i mogą się zmienić... niestety.

Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.