Polecam Film
Wiadomości: Nowi szturmowcy w ostatniej części Gwiezdnych Wojen | Polecam Film

Nowi szturmowcy w ostatniej części "Gwiezdnych Wojen"

Nowi szturmowcy w ostatniej części "Gwiezdnych Wojen"
film  |  12 Lipiec 2019 o 21:14  |  
komentarze: (0)
  |  
3 (1)
Do premiery finałowej dziewiątej części sagi "Star Wars" pozostało jeszcze ponad pięć miesięcy. Producenci są bardzo oszczędni w przekazywaniu nowych informacji na temat "Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie.". Ostatnie ciekawostki nie pochodzą jednak od Disneya, a do firmy Hasbro produkującej zabawki z logo "Star Wars".

Zwiastun "Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie"


Ostatnia seria figurek Hasbro zaciekawiła fanów Gwiezdnych Wojen. Wśród figurek dobrze nam znanych postaci ostatnich dwóch części "SW" pojawiła się nowa figurka szturmowca, którego pancerz jest koloru... nie białego, nie czarnego, a czerwonego! Ten kolor kostiumów w świecie Gwiezdnych Wojen zarezerwowany był dotychczas dla najbliższej ochrony Imperatora z VI części, oraz ochrony Najwyższego Porządku z części VIII. Nowi szturmowcy pojawią się w finałowej dziewiątej części "Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie.". Kogo ważnego będą chronić, i czy pojawienie się nowych jednostek ma coś wspólnego z tajemniczym śmiechem Imperatora Palpatine'a z pierwszego oficjalnego zwiastuna?

Niewykluczone, że zanim pojawią się nowe zwiastuny oraz sam film, więcej informacji dowiemy się w przyszłym tygodniu na Comic Con w San Diego (18-21 lipca 2019).Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.