Polecam Film
Wiadomości: Kto będzie nowym Jamesem Bondem? Spekulacji ciąg dalszy | Polecam Film

Kto będzie nowym Jamesem Bondem? Spekulacji ciąg dalszy

Kto będzie nowym Jamesem Bondem? Spekulacji ciąg dalszy
film  |  23 Czerwiec 2019 o 12:44  |  
komentarze: (0)
  |  
9 (3)
James Bond jest jedną z najbardziej dochodowych marek w historii światowego kina. Aktualnie w produkcji jest 25 film o przygodach Agenta 007 z licencją "00" do zabijania "Bond 25.". W końcu poznaliśmy datę oficjalnej premiery filmu w Wielkiej Brytanii, którą ustalono na 3 kwietnia 2020 roku. Polska data premiery nie jest jeszcze znana, jednak powinna być taka sama.

W ostatnim 25 filmie rolę Bonda gra oczywiście Daniel Craig. Już teraz trwają dyskusje oraz wielkie spekulacje, kto zagra Agenta 007 w kolejnych filmach. Do tej pory przymierzani byli: Richard Madden, Chris Hemsworth a nawet Idris Elba.

Jednak do gry wkroczyło nowe nazwisko, które zawojowało w świecie DC Comics. Nowym Batmanem został Robert Pattinson. Teraz przymierzany jest do roli nowego Jamesa Bonda przez Danny'ego Boyle'a - zdobywcę Oscara w 2009 roku za reżyserię filmu "Slumdog. Milioner z ulicy".

Boyle rozstał się z Bondem 25, gdyż nie mógł dogadać się z producentami Barbarą Broccoli i Michaelem G. Wilsonem. Również współpraca z Danielem Craigiem nie należała do najlepszych. Stąd ostra krytyka aktualnie tworzonego filmu jak i mocna promocja Pattinsona.

Na razie czekamy na nowy tytuł 25 Bonda, nowy plakat, nowy zwiastun oraz oczywiście na sam film.
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.