Polecam Film
Wiadomości: BOX OFFICE USA: Toy Story 4 nadal najlepsze. Avengersi powracają | Polecam Film

BOX OFFICE USA: "Toy Story 4" nadal najlepsze. "Avengersi" powracają

BOX OFFICE USA: "Toy Story 4" nadal najlepsze. "Avengersi" powracają
boxoffice  |  02 Lipiec 2019 o 09:52  |  
komentarze: (0)
  |  
3 (1)
To był niewątpliwie zwariowany weekend w amerykańskich kinach. Premiery kinowe nie zaszkodziły liderowi z poprzedniego weekendu. "Toy Story 4" w dalszym ciągu zajmują pozycję lidera. Mamy też powrót do rankingu "Avengersów". Czy skuteczny?

Zestawienie otwiera animacja Disneya-Pixara "Toy Story 4". Animacja spodobała się amerykanom, którzy zostawili w kinach w ostatni weekend niespełna 60 milionów dolarów. W sumie film zarobił 238,7 miliona zielonych w samych USA. Na całym świecie animacja przekroczyła pułap 0,5 miliarda dolarów wpływów.Na drugim miejscu rankingu uplasowała się pierwsza nowości tego weekendu, horror "Annabelle wraca do domu". Trzecia część dreszczowca w weekend otwarcia skasowała 20 milionów dolarów, co jest zdecydowanie najgorszym wynikiem z całej trylogii. Poprzednie części miały wyniki w premierowy weekend oscylujący wokół 35 milionów dolarów.

Ostatnie miejsce w pierwszej trójce zajął film "Yesterday". Oryginalny scenariusz przenoszący widzów do świata, w którym świat nie słyszał o Beatlesach nie pomógł. Film otworzył rachunek wynikiem 17 milionów dolarów.Mocno trzymający się podium film "Aladyn" w końcu oparł się nowościom i w szósty weekend wyświetlania spadł z trzeciego miejsca na czwarte. Wynik? 10 milionów dolarów i 306 milionów na koncie w samych USA. Na całym film Disneya zarobił 877 milionów dolarów.

Na siódme miejsce wskoczyli "Avengers: Koniec gry" z trzynastej pozycji. Powrót "Avengersów" zapewniła rozszerzona wersja filmu, która pojawiła się w części amerykańskich kin. W sumie film w 10 weekendzie wyświetlania osiągnął wynik na poziomie 6 milionów dolarów. Taki wynik najprawdopodobniej nie zapewni "Avengersom" upragnionego pierwszego miejsca wpływów wszech czasów w USA, ale może zapewni koronę w światowym rankingu...Poza pierwszą dziesiątkę rankingu box office wypadły "Godzilla II: Król potworów" oraz "X-Men: Mroczna Phoenix".

Pełne podsumowanie rankingu zobaczycie TUTAJ.
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.