Polecam Film
Wiadomości: BOX OFFICE USA: Spider-Man ponownie najlepszy. Avengersi doganiają Avatara | Polecam Film

BOX OFFICE USA: Spider-Man ponownie najlepszy. Avengersi doganiają Avatara

BOX OFFICE USA: Spider-Man ponownie najlepszy. Avengersi doganiają Avatara
boxoffice  |  16 Lipiec 2019 o 17:36  |  
komentarze: (0)
  |  
9 (1)
Ostatni weekend upłynął pod znakiem Marvela. Pierwsze miejsce w rankingu zajął ponownie "Spider-Man: Daleko od domu", który zarobił 45 milionów dolarów. W sumie nowy film o człowieku-pająku przytulił w samych USA 275 milionów zielonych, a na całym świecie prawie 850 milionów $.Drugie miejsce na podium utrzymała animacja "Toy Story 4" z wynikiem 21 milionów dolarów. Po czterech tygodniach film zarobił w USA 347 mln.$. Czwarta część przygód Chudego i przyjaciół osiągnęła wpływy na poziomie 774 milionów dolarów. To drugi wynik wśród serii animacji "Toy Story".

Ostatnie miejsce na "pudle" należy do nowości "Pełzająca śmierć". Tutaj wynik już nie jest tak imponujący jak w przypadku pierwszej dwójki. Film w premierowy weekend zarobił 12 milionów dolarów.Kolejne filmy w zestawieniu nie mogą pochwalić się wynikami lepszymi niż 10 milionów dolarów.

Tuż za podium uplasowała się druga z nowości, komedia "Stuber". Tu nie pomogli nawet: ostatnio rozchwytywany Dave Bautista oraz Kumail Nanijani. Film na starcie osiągnął wynik na poziomie 8,2 miliona dolarów.

Kolejne sześć pozycji w zestawieniu to same spadki. Największy zanotował horror "Annabelle wraca do domu" który z czwartego miejsca uplasował się aż na 7 pozycji z wynikiem zaledwie 5,6 miliona $."Sekretne życie zwierzaków domowych 2" zaledwie po 6 tygodniach uplasował się na 9 pozycji i za chwilę opuści zestawienie. Niestety film zarobił w USA łącznie 147 milionów dolarów. Wynik ten jest o ponad 200 milionów niższy niż wpływy jakie osiągnęła pierwsza część "Sekretne życie zwierzaków domowych".

Ostatnie miejsce w rankingu TOP 10 box office'u zajęła ostatnia część Facetów w Czerni "Men in Black: International". Po pięciu tygodniach film tylko w USA zarobił zaledwie 76 milionów dolarów a na całym świecie tylko 240 milionów. Te wyniki są mocno poniżej wyników poprzednich trzech części.

Jeszcze parę słów o "Avengers: Koniec gry". Film po wprowadzeniu "rozszerzonej" wersji powoli zbliża się do rekordu światowych wpływów wszech czasów, który nadal należy do filmu "Avatar". Avengersi mają na koncie 2,81 miliarda dolarów i do osiągnięcia celu brakuje niespełna 7 milionów dolarów. Mało i dużo...

Pełne zestawienie box office'u zobaczycie TUTAJ.
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.