Polecam Film
Wiadomości: BOX OFFICE USA: Nowy rekord otwarcia - 357 milionów dla Avengers: Koniec gry | Polecam Film

BOX OFFICE USA: Nowy rekord otwarcia - 357 milionów dla "Avengers: Koniec gry"

BOX OFFICE USA: Nowy rekord otwarcia - 357 milionów dla "Avengers: Koniec gry"
boxoffice  |  30 Kwiecień 2019 o 07:36  |  
komentarze: (0)
  |  
0 (0)
Ten film przesunął granice rekordów na niebywałe poziomy. "Avengers: Koniec gry" pobił przede wszystkim rekord otwarcia w amerykańskich kinach, który do tej pory należał do "Avengers: Wojna bez granic" i był na poziomie 257 milionów dolarów. Premierowe dzieło Marvel Studios osiągnęło wynik o 100 milionów wyższy!!!

Tak, to nie żart. "Avengers: Koniec gry" zarobił kosmiczne 357 milionów dolarów. Jeżeli chcecie wiedzieć jaka to skala, możecie przekonać się na przykładzie wpływów poprzedniej premiery Marvela - "Kapitan Marvel", który to film po 8 tygodniach wyświetlaniach w USA zarobił aż (a może tylko) 414 miliony dolarów. Ten wynik "Avengers: Koniec gry" osiągnie po 1 pełnym tygodniu wyświetlania. Mało tego, film zarówno w USA jak i na całym świecie pobił wszelkie rekordy, których większość należała albo do "Avengers: Wojna bez granic" albo do "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" .Całe zestawienie box office'u USA z powodu jednej premiery stanęło na głowie. Takiego oblężenia w kinach nie było już dawno. Na całym tym zamieszaniu zyskał wcześniej wspomniany film Marvela "Kapitan Marvel", który wspiął się na drugie miejsce rankingu osiągając wpływy na poziomie 8,3 miliona dolarów. Część z osób wybrało się w pierwszej kolejności właśnie na "Kapitan Marvel" a dopiero później na "Avengers: Koniec gry" .Na trzecie miejsce spadł ubiegłotygodniowy lider box office'u USA "Topielisko. Klątwa La Llorony" z wynikiem 8 milionów dolarów. Film zarobił w sumie 30 milionów dolarów, jednak ostatnie wpływy spadły o 70% w stosunku do premierowego weekendu.

Pozostałe filmy w rankingu TOP10 zarobiły łącznie 23 miliony dolarów, większość zanotowała spadki w rankingu, a wszystkie bez wyjątku osiągnęły kilkudziesięcioprocentowe spadki we wpływach w wyniku premiery "Avengers: Koniec gry" .

Pełne zestawienie dostępne jest TUTAJ.
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.