Polecam Film
Wiadomości: BOX OFFICE USA: Men in Black: International - rozczarowań ciąg dalszy | Polecam Film

BOX OFFICE USA: "Men in Black: International" - rozczarowań ciąg dalszy

BOX OFFICE USA: "Men in Black: International" - rozczarowań ciąg dalszy
boxoffice  |  18 Czerwiec 2019 o 11:07  |  
komentarze: (0)
  |  
6 (1)
Jeszcze dobrze nie ucichły echa po porażce filmu "X-Men: Mroczna Phoenix", a już szykuje się kolejna sensacyjna klapa kolejnej produkcji "Men in Black: International".

Właśnie zakończyło się podliczanie wpływów w amerykańskich kinach. Na pierwszym miejscu w rankingu uplasowała się czwarta część przygód facetów w czerni "Men in Black: International". Film zanotował najgorsze otwarcie z całej czteroczęściowej serii MIB, które wyniosło 30 milionów dolarów. Każda z poprzednich części w premierowy weekend notowała wyniki na poziomie 50-55 milionów $.

Zwiastun "Men in Black: International"


Na drugie miejsce z pierwszego spadła animacja "Sekretne życie zwierzaków domowych 2" z wynikiem 24 milionów zielonych. W sumie po dwóch weekendach druga część przygód zwierzaków domowych zanotowała wpływy na poziomie zaledwie 92,6 mln.$.

Ostatnie miejsce na podium zajęła produkcja Disneya "Aladyn" z 17 milionami dolarów na koncie. Od początku emisji nowej wersji Aladyna, Disney zarobił przyzwoite 264 miliony $.

Wróćmy do rozczarowania roku sprzed tygodnia, czyli do filmu "X-Men: Mroczna Phoenix". Zdecydowanie najgorsza produkcja Marvel Studios po drugim weekendzie wyświetlania zarobiła skromne 9,3 miliona zielonych i szybko spadła na piąte miejsce. Łącznie film zgarnął zalewie 52 miliony dolarów, a łącznie na świecie osiągnął poziom 204 milionów dolarów. Aktualnie film pod względem światowych wpływów zajmuje 46 miejsce na łącznie 57 produkcji Marvela emitowanych zarówno na wielkim jak i małym ekranie.

Kolejne rozczarowanie widnieje na szóstym miejscu w zestawieniu box office USA - nowy "Shaft" nawiązujący do filmów z 1971 oraz 2000 roku o tym samym tytule. W premierowy weekend film zgarnął zaledwie 8,9 miliona dolarów.Niewiele lepiej wygląda sytuacja z filmem "Godzilla II: Król potworów". Tutaj również zanotowano poważne spadki frekwencyjne, film w miniony weekend zarobił tylko 8,8 mln.$, w sumie osiągając wynik zaledwie 94 milionów dolarów. Sytuacja ma się nieco lepiej w skali rankingu światowego, gdzie wynik jest na poziomie 342 milionów dolarów.

Na koniec krótka informacja o sytuacji "Avengers: Koniec gry". Ostatni 8 weekend to 3,7 miliona dolarów, w sumie w USA 830,7 miliona $, na świecie 2,743 miliarda zielonych i praktycznie brak szans na wskoczenie na fotel lidera rankingu wszech czasów zarówno w USA jak i na świecie...

Pełny ranking box office USA za ostatni weekend zobaczycie TUTAJ.

Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.