740
News BOX OFFICE USA: Hotel Transylwania 3 już nie interesuje amerykanów - FilmPL
BoxOffice  |  17 Lipiec 2018 o 15:04  |  
komentarze: (0)
  |  
0 (0)
Pierwsze miejsce animacji "Hotel Transylwania 3" był do przewidzenia jeszcze przed premierą. Niestety niska frekwencja odbiła się na wpływach. Weekend otwarcia trzeciej części przygód Hrabiego Draculi i reszty hotelowej paczki zakończył się wynikiem 44 milionów dolarów. Można rzec, wpływy na otwarciu są podobne do poprzednich części cyklu. Problemem jest liczba osób na seans, która jest dużo niższa niż w przypadku poprzednich dwóch części. Powodem jest liczba kopii, która jest na poziomie 4267. Druga część miała ich 3754 a pierwsza 3349.

Zwiastun "Hotel Transylwania 3"


Drugie miejsce w zestawieniu zajęła produkcja Marvel Studios "Ant-Man i Osa" zgarniając 29 milionów dolarów, mniej o 62% w stosunku do weekendu otwarcia. W sumie film ma na koncie 133 miliony $.

Na trzecim miejscu uplasowała się druga najbardziej oczekiwana nowość tego weekendu - "Drapacz chmur" . Film z Dwaynem Johnsonem w roli głównej zarobił 24,9 miliona zielonych, dużo poniżej oczekiwań jak na premierowy weekend.

Zwiastun "Drapacz chmur"


Kolejne dwa miejsca: czwarte i piąte zajęły odpowiednio "Iniemamocni 2" oraz "Jurassic World: Upadłe królestwo" z bardzo podobnym wynikiem 16,2 miliona dolarów. Zaskoczeniem jest pozycja siódma zestawienia, film "Przepraszam, że przeszkadzam", który w drugi weekend wyświetlania wskoczył z 16 miejsca na owo siódme. To wszystko za sprawą zwiększenia liczby kopii z 16 na 805.

Duży spadek zanotował film "Sicario 2: Soldado", który w trzeci weekend wyświetlania spadł z piątej pozycji na ósmą. Film zarobił ostatnio 3,9 miliona dolarów, łącznie to 43,2 miliona $. Ostatnie miejsce w zestawieniu top 10 zajął film "Ocean's 8" z wynikiem 2,9 miliona $. Mocny spadek zanotował też "Deadpool 2", który spadł z 10 miejsca na 15. "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie" zarobił marne 400 tysięcy dolarów plasując się na 20 miejscu!!!

W ten weekend w amerykańskich kinach będą mieć swoje premiery: "Mamma Mia: Here We Go Again!", "Bez litości 2", "Unfriended: Dark Web", "Blindspotting" oraz "McQueen" .

Pełne zestawienie aktualnego box office'u USA zobaczysz TUTAJ.
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.