684
News Box Office USA: Ciche miejsce wraca na szczyt. Rampage za słaby - FilmPL
BoxOffice  |  25 Kwiecień 2018 o 09:00  |  
komentarze: (0)
  |  
0 (0)
W amerykańskich kinach ostatni weekend okazał się bardzo słaby. Mimo że premiery miało kilkanaście tytułów, w ścisłej czołówce uplasowały się starsze tytuły.

Na pierwsze miejsce wskoczył niespodziewanie film "Ciche miejsce" z wynikiem prawie 21 milionów dolarów. Wszystko za sprawą niespodziewanie słabego wyniku filmu "Rampage: Dzika furia", który zanotował słaby wynik 20 milionów $ wpływu za drugi weekend wyświetlania. Nie pomogła nawet obsada filmu, gdzie główną rolę zagrał Dwayne Johnson .

Zwiastun "Rampage: Dzika furia"


Na trzecim miejscu uplasowała się pierwsza z nowości z Amy Schumer w roli głównej - "Jestem taka piękna!" . Film na otwarcie zarobił 16 milionów dolarów. Tym samym film wyparł drugą nowość, komedię "Straż wiejska 2", która zarobiła o milion mniej od "Jestem taka piękna!" - 15 milionów $, jednak liczba 2 tysięcy kopii spowodowała, że "Straż" ma prawie dwukrotnie wyższą średnią wpływów na jedną kopię.

Zwiastun "Jestem taka piękna!"Mimo 10 tygodni w zestawieniu box office, "Czarna Pantera" ma się całkiem dobrze. Film Marvela zarobił niespełna 5 milionów. Imponujący jest fakt, że "Pantera" wyprzedziła w rankingu USA wszech czasów wszystkie filmy uniwersum Marvela i uplasował się na świetnym 3 miejscu z 682 milionami dolarów wpływu. Światowy ranking wszech czasów plasuje film "Czarna Pantera" na dobrym 10 miejscu z 1,32 miliarda dolarów z szansą na polepszenie tego wyniku jeszcze o 2 pozycje.

Zwiastun "Czarna Pantera"Pełne zestawienie amerykańskiego box office zobaczycie TUTAJ
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.