691
News Box Office USA: Avengersi biją kolejne kasowe rekordy i nie zwalniają tempa - FilmPL
BoxOffice  |  09 Maj 2018 o 13:06  |  
komentarze: (0)
  |  
0 (0)
Kolejny weekend w amerykańskich kinach za nami. Ranking box office'u USA ponownie nie zaskoczył. "Avengers: wojna bez granic" w drugi weekend wyświetlania zarobił 114 milionów dolarów i ponownie uplasował się na szczycie rankingu box office.

Zwiastun "Avengers: wojna bez granic"


Najnowsza superprodukcja Marvel Studios pobiła kolejne rekordy. Najważniejszym z nich jest rekordowo szybkie zarobienie 1 miliarda dolarów. Filmowi "Avengers: wojna bez granic" zajęło to tylko 11 dni. W samych USA film zarobił 453 miliony $, natomiast poza granicami 737 milionów $. W rankingu wszech czasów film zajął już 15 miejsce, a to dopiero początek. Według przewidywań specjalistów "Avengers: wojna bez granic" może wspiąć się w tym rankingu nawet do pierwszej trójki (tutaj jednak potrzeba jeszcze jednego miliarda $ wpływów).

Wróćmy do rankingu. Na drugim miejscu box office'u USA znalazła się nowość - komedia romantyczna "I że ci nie odpuszczę" . Film zarobił na otwarciu tylko i aż 14,7 miliona dolarów. Dlaczego aż? Ach ci "Avengersi"...

Zwiastun "I że ci nie odpuszczę"


W rankingu top 10 znalazła się jeszcze jedna nowość "Tully" - film uplasował się na 5 miejscu z 3,2 miliona dolarów. Pozostałe filmy zanotowały spadki.

Pełny ranking amerykańskiego box office'u znajdziesz TUTAJ.
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.