Wiadomości: UPDATE: Box Office Świat: Avengersi hitem wszech czasów, 1,2 miliarda dolarów w jeden weekend | Polecam Film
BoxOffice  |  26 Kwiecień 2019 o 13:08  |  
komentarze: (0)
  |  
0 (0)
"Avengers: Koniec gry" zawojował świat. W Polsce film miał swoją premierę w dniu wczorajszym. Jednak to na Chiny wczoraj skierowane były wszystkie oczy bukmacherów, analityków oraz krytyków filmowych, bowiem od Chin zależy światowy rekord Avengersów. Rzadko zdarza się, aby premiery filmowe w Chinach odbywały się w ten sam weekend jak w USA i innych krajach na świecie.

Zwiastun nr2 z dubbingiem:


Według wstępnych szacunków ekspertów "Avengers: Koniec gry" w premierowy weekend może zarobić od 800 milionów do 1 miliarda dolarów!!! Do tej pory najlepszy wynik należał do poprzedniej części Avengersów - "Avengers: Wojna bez granic" - 640,5 miliona dolarów, w tym rekordowe 257,7 milionów dolarów w samych USA. Światowy rekord nie obejmował jednak Chin, w których premierowy weekend i zarobione 191 milionów dolarów miał miejsce 2 tygodnie po światowej premierze.

Zwiastun "Pomścimy ziemię" - z napisami:


UPDATE [28 kwietnia 2019, 21:30]
To się musiało stać. Miliard w pierwszy weekend wyświetlania "pękł" i to bardzo szybko. A tak naprawdę 1,2 miliarda dolarów. W samych USA przewiduje się 350 milionów dolarów wpływów dla ostatnich Avengersów. Mało tego. Film pobił już większość rekordów jakie wcześniej należały albo do poprzedniej części "Avengers: Wojna bez granic" albo do "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" . Ostateczne wyniki poznamy w połowie tygodnia, a dla USA we wtorek rano.

UPDATE [27 kwietnia 2019, 19:00]
Szok i niedowierzanie. "Avengers: Koniec gry" wstępnie po dwóch dniach wyświetlania na całym świecie (razem z USA) zarobiły kosmiczne 647 miliony dolarów. W samych Chinach film osiągnął wpływy na poziomie 217,4 miliona dolarów (za dwa dni), natomiast w USA wpływy tylko za jeden dzień to 156,7 mln.$. W takim tempie Avengersi osiągną 1 miliard jeszcze przed niedzielą!!!

UPDATE [26 kwietnia 2019, 18:30]
Drugie wstępne wyniki dotyczące pierwszego dnia a także pierwszych godzin drugiego dnia wyświetlania filmu "Avengers: Koniec gry" są rewelacyjne. 305 milionów dolarów, z czego 154,5 miliona w samych Chinach przybliża przedostatni film III fazy MCU do przekroczenia 1 miliarda dolarów w premierowy weekend.

Czwartek za nami. Pierwsze wstępne wyniki za pierwszy dzień wyświetlania są bardzo optymistyczne. 169 milionów dolarów w tym 107,5 miliona w samych Chinach. Ostateczne wyniki mogą osiągnąć 200 milionów dolarów wpływów. W dniu dzisiejszym, w piątek "Avengers: Koniec gry" wkraczają na ekrany w USA. I tutaj eksperci szacują wynik na poziomie 300 milionów dolarów. Jeden rekord został już pobity - liczba kopii udostępnionych w USA - rekordowe 4662 kopie.

Więcej informacji podamy niebawem, ale zapewniamy: będzie się działo...
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.