Polecam Film
Wiadomości: BOX OFFICE ŚWIAT: 2,5 miliarda na koncie Avengers: Koniec gry | Polecam Film

BOX OFFICE ŚWIAT: 2,5 miliarda na koncie "Avengers: Koniec gry"

BOX OFFICE ŚWIAT: 2,5 miliarda na koncie "Avengers: Koniec gry"
boxoffice  |  13 Maj 2019 o 08:33  |  
komentarze: (0)
  |  
0 (0)
Zakończył się kolejny weekend w kinach na świecie. Na koncie "Avengers: Koniec gry" jest już 2,5 miliarda dolarów wpływów według wstępnych danych. Nie wykluczone, że według pełnych danych wpływów ze sprzedaży za miniony weekend z całego świata (które spłyną pod koniec tego tygodnia) "Avengersi" wskoczą na pierwsze miejsce w światowym rankingu wpływów wszech czasów i pokonają "Avatara".

W miniony weekend swoją światową premierę miał film "Pokémon: Detektyw Pikachu" na podstawie gry wideo z 2016 roku o tym samym tytule. Film pobił rekord otwarcia w USA w kategorii filmowa adaptacja gry wideo osiągając 58 miliony dolarów (według wstępnych danych). Poprzedni rekord w tej kategorii (47,7 mln.$) należał do filmu "Lara Croft: Tomb Raider", w którym tytułową rolę zagrała Angelina Jolie . Na całym świecie przewiduje się, że premiera "Pokémon: Detektyw Pikachu" przyniesie na całym świecie około 170 milionów dolarów wpływów.O czym jest film "Pokémon: Detektyw Pikachu" ?

Cała historia rozpoczyna się w momencie, kiedy niezrównany prywatny detektyw Harry Goodman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego 21-letni syn Tim próbuje ustalić, co się wydarzyło. W śledztwie pomaga mu były partner Harry'ego - detektyw Pikachu, przezabawny, dowcipny i uroczy Pokémon, który potrafi wprawić w osłupienie nawet samego siebie. Tim i Pikachu, którzy odkrywają, że są w stanie się ze sobą porozumiewać, łączą siły, aby rozwikłać tajemniczą zagadkę, przeżywając jednocześnie trzymającą w napięciu przygodę. Wspólnie poszukują poszlak, przemierzając rozświetlone neonami ulice Ryme City - rozległej, nowoczesnej metropolii, w której ludzie i Pokémony żyją tuż obok siebie w hiperrealistycznym świecie. Spotykają na swojej drodze różne Pokémony i odkrywają wstrząsający spisek, który może położyć kres tej harmonijnej koegzystencji i zagrozić całemu światu Pokémonów.

"Avengersom" brakuje do rekordu "Avatara" zaledwie 300 milionów dolarów. Za tydzień o tej porze, film może już zasiąść na fotelu światowego lidera wpływów wszech czasów.
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.