704
News BOX OFFICE POLSKA: Słabe otwarcie Hana Solo - FilmPL
BoxOffice  |  31 Maj 2018 o 11:14  |  
komentarze: (0)
  |  
0 (0)
Pogoda wygrała z kinami. W salach kinowych pustki. Tej sytuacji nie pomogła premiera Spin-offu Star Wars - "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie" .

Najnowsze dzieło Rona Howarda rozczarowało frekwencją zarówno w USA jak i w Polsce. W naszym kraju film zobaczyło ponad 150 tysięcy osób. Oczekiwania wobec filmu były zdecydowanie wyższe. Być może na wyniki wpłynęły problemy jakie pojawiły się podczas kręcenia filmu, chociaż ostateczny efekt został dobrze przyjęty przez widownię w Cannes.

Zwiastun "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie"


Na drugie miejsce z pierwszego spadł "Deadpool 2" . Drugą część przygód zamaskowanego Reynoldsa obejrzało 80 tysięcy widzów. Łączna frekwencja to już pół miliona osób.

Zwiastun "Deadpool 2"


Ostatnie miejsce na podium zajęła kolejna premiera filmowa "Pozycja obowiązkowa" ze znakomitą kobiecą obsadą m.in. Jane Fonda oraz Diane Keaton, na którą poszło 47 tysięcy osób.

Mimo czterech mocnych tygodni, film "Avengers: wojna bez granic" w piątym tygodniu wypadł poza podium i zajął czwarte miejsce ze słabym wynikiem 18,5 tysiąca widzów.

Zwiastun "Avengers: wojna bez granic"


W najnowszym zestawieniu polskiego box office'u pojawiła się jeszcze jedna nowość animacja "Futrzaki ruszają na ratunek", która uplasowała się na piątym miejscu z frekwencją 12,3 tysiąca widzów.

Pozostałe pięć pozycji to same spadki, oraz niskie wyniki oglądalności nie przekraczające 10 tysięcy osób.

Pełne zestawienie Box Office Polska dostępne TUTAJ.
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.