678
News Box Office Polska: ostatni Pitbull nie zwalnia tempa - FilmPL
BoxOffice  |  29 Marzec 2018 o 15:44  |  
komentarze: (0)
  |  
0 (0)
Miniony weekend w polskich kinach przebiegł bardzo spokojnie. Zgodnie z przewidywaniami ostatnia część Pitbulla "Pitbull. Ostatni pies" Patryka Vegi zajęła pierwsze miejsce w notowaniu polskiego box office'u. W drugi weekend wyświetlania film zobaczyło niemal 170 tysięcy osób. W sumie od premiery ostatnią część sagi zobaczyło 676 tysięcy widzów.

Zwiastun "Pitbull. Ostatni pies"


Na drugim miejscu uplasowała się pierwsza z weekendowych nowości "Pacific Rim: Rebelia" . Jest to zarazem jedyna premiera, która zakwalifikowała się do top 10 polskiego box office'u. Drugą część "Pacific Rim" zobaczyło 52 tysiące widzów. Jest to całkiem niezły wynik. Pierwsza część przyciągnęła do kin 47 tysięcy osób.

Zwiastun "Pacific Rim: Rebelia"


Na trzecim miejscu, tak jak w poprzednim tygodniu znalazła się animacja "Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali" z wynikiem 44 tysięcy widzów.

Na czwarte miejsce z drugiego spadł poprzedni film Patryka Vegi "Kobiety mafii" . Po pięciu tygodniach wyświetlania film osiągnął wynik niespełna 2 milionów odwiedzin w kinie fanów Vegi na tym filmie. Ostatni weekend to wynik na poziomie niespełna 37 tysięcy osób.

Pozostałe filmy zanotowały spadki w rankingu zarówno pod względem zajmowanych miejsc w polskim box office jak również frekwencji. Znalazł się jednak mały wyjątek. "Cudowny Chłopak" jako jedyny zanotował zwyżkę w rankingu o jedną pozycję i to mimo 10 tygodnia wyświetlania w polskich kinach. Film oglądnęło prawie 15 tysięcy osób.

Zwiastun "Cudowny Chłopak"


W najbliższy weekend w polskich kinach nie będzie nowych premier. Wszystko za sprawą Wielkiego Tygodnia oraz wieńczącej go Niedzieli Wielkanocnej. Jednakże kina zachęcają do wybrania się na wyświetlane już filmy.

Pełne zestawienie polskiego box office'u zobaczycie TUTAJ.
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.