702
News SZOK! Morgan Freeman oskarżony o molestowanie seksualne - FilmPL
Aktor  |  25 Maj 2018 o 09:00  |  
komentarze: (0)
  |  
0 (0)
Ta informacja spadła jak grom z jasnego nieba. Afera seksualna, którą zapoczątkowało oskarżenie o molestowanie seksualne jednego z największych producentów filmowych Harveya Weinsteina, później również aktora Kevina Spaceya oraz szereg innych osób, teraz zatacza szerszy krąg i odkrywa kolejne mroczne tajemnice zagłębia filmowego Hollywood.

Tym razem na celowniku stanął kolejny słynny aktor filmowy Morgan Freeman . Stacja CNN zaprezentowała materiał, w którym osiem kobiet oskarżyło aktora o molestowanie i niewłaściwe zachowanie. Informacja została zebrana przez stację na podstawie wywiadów z 16 osobami, wśród których były również ofiary molestowania ze strony aktora. Przede wszystkim oskarżenia dotyczyły niestosowne zachowania aktora podczas realizacji filmów i programów telewizyjnych przygotowywanych przez firmę producencką Freemana - Revelations Entertainment.

Sam aktor szybko zareagował na opublikowane oskarżenia. Opublikował oświadczenie o następującej treści: "Każdy, kto mnie zna lub ze mną pracował, wie, że nie jestem osobą, która świadomie obraża ludzi lub naumyślne sprawia, by inni czuli się źle. Przeprasza wszystkich, którzy czuli się niekomfortowo lub uważali, że nie okazuję im szacunku. To nigdy nie było moim zamiarem."

Morgan Freeman jest jednym z najsłynniejszych aktorów filmowych. Ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród filmowych w tym: Oscara za rolę drugoplanową w filmie "Za wszelką cenę" (oraz cztery nominacje za role w innych filmach) oraz Złotego Globa za główną rolę męską w "Wożąc panią Daisy" (oraz cztery nominacje za role w innych filmach). W tym roku odebrał nagrodę honorową za całokształt kariery od Gildii Aktorów . Głos Freemana jest jednym z najbardziej rozpoznawanych na świecie i często wykorzystywany w kampaniach reklamowych.
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.