Polecam Film
Wiadomości: Robert Forster nie żyje. Aktor zmarł w wieku 78 lat | Polecam Film

Robert Forster nie żyje. Aktor zmarł w wieku 78 lat

Robert Forster nie żyje. Aktor zmarł w wieku 78 lat
aktor  |  14 Październik 2019 o 08:34  |  
komentarze: (0)
  |  
0 (0)

Robert Forster znany z wielu ról filmowych i telewizyjnych m.in. "Jackie Brown", "Breaking Bad" czy "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" nie żyje. Miał 78 lat.


O śmierci aktora poinformował "The Guardian" powołując się na informacje uzyskane przez jedną z dziennikarek. Aktor zmarł w piątek 11 października krótko po zdiagnozowaniu u niego raka mózgu. Do samej śmierci aktor przebywał w swoim domu w Los Angeles wśród najbliższej rodziny.


Kadr z filmu "Jackie Brown"
Zdjęcie z filmu Jackie Brown | Polecam Film


Robert Forster urodził się 13 lipca 1941 roku. Zadebiutował w 1967 roku w filmie "W zwierciadle zlotego oka.". Większość z widzów mogła go zapamiętać z ról w takich filmach jak "Chłodnym okiem,", "Psychol,", "Ja, Irena i Ja,", "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość,", "Olimp w ogniu" czy "Duchy moich byłych". Jednak najważniejszą rolą, która przyniosła mu nominację do Oscara, był Max Cherry w filmie "Jackie Brown" w reżyserii Quentina Tarantino.


Kadr z serialu "Heroes"
Zdjęcie z serialu Heroes | Polecam Film


Oprócz ról filmowych, wielokrotnie pojawiał się w serialach. "Magnum,", "Strażnik Teksasu,", "Herosi", "Rozwód", "Wzór" czy "Breaking Bad", to tylko fragment jego dorobku. Raz spróbował sił jako reżyser i trzykrotnie jako producent.


Kadr z filmu "El Camino: Film "Breaking Bad""
Zdjęcie z filmu El Camino: Film Breaking Bad | Polecam Film


Ostatnim filmem, w którym zobaczymy Roberta Forstera jest filmowa kontynuacja serialu "Breaking Bad" pod tytułem "El Camino: Film "Breaking Bad"", w którym Robert wcielił się ponownie w rolę Eda.

Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.