Polecam Film
Wiadomości: Nowy Batman został wybrany. Będzie nim Robert Pattinson | Polecam Film

Nowy Batman został wybrany. Będzie nim Robert Pattinson

Nowy Batman został wybrany. Będzie nim Robert Pattinson
aktor  |  01 Czerwiec 2019 o 21:31  |  
komentarze: (0)
  |  
3.7 (3)
Nowy film o Batmanie "The Batman" został zaplanowany na 2021. Już teraz szefowie Warner Bros. po wyczerpującym castingu wybrali odtwórcę głównej roli. Został nim Robert Pattinson, znany przede wszystkim z trylogii "Zmierzch", aczkolwiek w ostatnich dniach aktor święcił triumfy na Festiwalu w Cannes za sprawą świetnej roli w filmie "Lighthouse".

Kadr z filmu "The Lighthouse"Dosłownie do ostatniej chwili nie było wiadomo, kto zostanie nowym Batmanem. W finałowym castingu Robert Pattinson walczył o rolę z Nicholasem Houltem. Obaj aktorzy zaprezentowali się rewelacyjnie, ale ostatecznie to Pattinson skradł serca władzom Warner Bros.. Angaż nie został jeszcze podpisany (wg portalu Deadline), ale to tylko kwestia czasu.

Kadr z filmu "Zmierzch"Jednym z warunków, które mają być zawarte w umowie, jest udział aktora w trzech filmach - podał portal Deadline. Zatem szykuje się nowa trylogia o Batmanie.

Kadr z filmu "Zaginione miasto Z"Sama fabula "The Batman" na tym etapie nie jest znana, pogłoski głoszą, że pierwszy film będzie opowiadał o latach młodości Bruce'a Wayne'a, w których jego druga mroczna strona się dopiero formowała... Szczegóły fabuły poznamy dopiero w dniu premiery pierwszego trailera.
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.