QR Code

like/dislike image

Szpital (2013) serial | Polecam Film

Szpital (2013)  serial

Szpital
2013-04-15 00:00:00
45 min.
Plakat z serialu Szpital (2013) - Polecam Film
Oglądam serial
0
Wolę filmy
0
236.9
6.9 (23)
2013-04-15 00:00:00
Odcinki
Sezony:
Rok 2016
Odcinek 598
16-letni Tomek przyprowadzana SOR swojego 9-letniego brata, Pawła. Chłopcy poszli na ryby, ale podczas wędkowania młodszy z nich wpadł do ...16-letni Tomek przyprowadzana SOR swojego 9-letniego brata, Pawła. Chłopcy poszli na ryby, ale podczas wędkowania młodszy z nich wpadł do stawu i zaczął się topić. Starszy uratował go, po czym udzielił mu pierwszej pomocy. Pacjenci trafiają pod opiekę doktor Dominiki Gajdy. Cztery lata wcześniej zmarł ich ojciec, a matka przeszła załamanie nerwowe. O tamtej pory to Tomek opiekuje się starszym rodzeństwem. Wkrótce stan nastolatka ulega pogorszeniu. 42-letnia Mariola Widuto przeżywa nieustanny orgazm za sprawą środka halucynogennego, który przywiozła z Ameryki Południowej. Na oddział przyprowadza ją przyjaciółka, Edyta Banach. Kiedy w szpitalu zjawia się jej mąż, Mariola - będąc pod wpływem środków halucynogennych - odkrywa, że jest w nim zakochana. Postanawia rozwieść się ze swoim partnerem. Nie wie, że jest on chorobliwie zaborczy. Między mężczyznami dochodzi do bójki.(Opis Odcinka)
piątek
02 grudnia 2016
18:00
Odcinek 597
Karetka pogotowia przywozi 15-letniego Leszka Dyrka, który skoczył do rzeki, by ratować topiącą się koleżankę. Dziewczyna została wepchnięta do wody ...Karetka pogotowia przywozi 15-letniego Leszka Dyrka, który skoczył do rzeki, by ratować topiącą się koleżankę. Dziewczyna została wepchnięta do wody przez starszego brata. Nastolatki żartują sobie z niej, ponieważ nie chodzi na imprezy i ma dobre stopnie. Pacjent żałuje, że - za namową brata - umówił się ze wzorową uczennicą, która jest w nim zakochana, tylko po to, by ją ośmieszyć. Na oddziale sprawca zdarzenia chce za wszelką cenę ukryć prawdę. Tymczasem pacjentem doktora Roberta Szewczyka jest 28-letni Krzysztof Zemlik. Mężczyzna poszedł z kolegą do baru. Tam stanął w obronie nieznajomej dziewczyny i został brutalnie pobity. On i jego małżonka od pół roku starają się o dziecko, mężczyzna z trudem znosi coraz bardziej desperackie próby. Jego przyjaciel chce pomóc mu wyzwolić się spod wpływu żony. Próbuje zeswatać Krzysztofa z dziewczyną z baru.(Opis Odcinka)
czwartek
01 grudnia 2016
18:00
Odcinek 596
Karetka przywozi 21-letnią Karolinę Gontarek, która od kilku dni wymiotuje, a tego dnia zasłabła. Kobieta jest przekonana, że zatruła się ...Karetka przywozi 21-letnią Karolinę Gontarek, która od kilku dni wymiotuje, a tego dnia zasłabła. Kobieta jest przekonana, że zatruła się jedzeniem w ekskluzywnej restauracji. Pacjentka niedawno przeprowadziła się do Krakowa. Spotyka się jednocześnie z dwoma mężczyznami. Jeden to mieszkaniec jej rodzinnej miejscowości, który jest szczerze zakochany w Karolinie, drugi - zamożny krakowianin. Mężczyzna zostawił dla kochanki swoją rodzinę. Kiedy mężczyźni dowiadują się o swoim istnieniu, postanawiają zawalczyć o miłość dziewczyny. Wkrótce okazuje się, że pacjentka jest w ciąży. Tymczasem 14-letni Paweł Wojtczuk przyprowadza do szpitala 7-letniego przybranego brata, Krzysia Liwińskiego. Chłopczyk chciał mu zaimponować, więc założyli się, że włoży do ust i wyciągnie żarówkę. Niestety, nie udało mu się. W dodatku żarówka pękła, dotkliwie raniąc pacjenta. Paweł jest zazdrosny o brata, ponieważ jego matka zajmuje się tylko nim.(Opis Odcinka)
środa
30 listopada 2016
18:00
Odcinek 595
Pogotowie przywozi do szpitala 38-letniego Jana Dobrowolskiego. Pacjent ma odmrożoną nogę. Mężczyzna cierpi na apotemnofilię - to zaburzenie psychiczne, które ...Pogotowie przywozi do szpitala 38-letniego Jana Dobrowolskiego. Pacjent ma odmrożoną nogę. Mężczyzna cierpi na apotemnofilię - to zaburzenie psychiczne, które polega na silnym pragnieniu amputacji kończyny. Specjalnie oblał nogę ciekłym azotem, aby lekarze musieli ją obciąć. Ratownikom powiedział jednak, że to był wypadek. Żona Jana nie ma pojęcia, co naprawdę się stało. Mężczyznę pociesza znajoma z internetu, która również cierpi na tę chorobę. Syn pacjenta jest przekonany, że kobieta manipuluje jego ojcem. Ekipa ratunkowa przywozi do szpitala 23-letnią studentkę polonistyki, Milenę Mazurek. Zajmuje się nią doktor Wojciech Jarosz. Dziewczyna została przygnieciona przez regał biblioteczny. Pacjentka jest zakochana w chuliganie, który odpracowuje karę za awanturę na stadionie. Okazuje się jednak, że ma on dziewczynę. Z czasem chłopak zakochuje się w Milenie.(Opis Odcinka)
wtorek
29 listopada 2016
18:00
Odcinek 594
Pacjent doktora Wojciecha Jarosza jest 18-letni Sebastian Grzesiak z raną postrzałową nogi. Chłopak od dłuższego czasu stara się zdobyć wymarzoną ...Pacjent doktora Wojciecha Jarosza jest 18-letni Sebastian Grzesiak z raną postrzałową nogi. Chłopak od dłuższego czasu stara się zdobyć wymarzoną dziewczynę i udaje przed nią, że jest osiedlowym chuliganem. Chcąc uwiarygodnić swoje kłamstwa, robi sobie różne rany. Poprosił kolegę, by postrzelił go z wiatrówki. Nastolatka jest zachwycona Wojtkiem, namawia go do pobicia agresywnego partnera przyjaciółki. Tymczasem 37-letni Jacek Rosiak przywozi na SOR półtorarocznego syna. Chłopiec wepchnął sobie do nosa kolczyk kochanki taty. Mężczyzna przebywa na urlopie tacierzyńskim. Odkrył, że wzbudza zainteresowanie kobiet, jeździ więc z synkiem na spacer daleko od domu i podrywa nieznajome. Za każdym razem kłamie, że jego żona nie żyje. Wkrótce na oddziale zjawia się kochanka Jacka, która poznaje prawdę. Postanawia powiedzieć o wszystkim jego partnerce.(Opis Odcinka)
poniedziałek
28 listopada 2016
18:00
Odcinek 593
Do szpitala przyjeżdża 61-letnia Anna Rudzka ze swoją wnuczką, 15-letnią Kingą. Dziewczyna jest wychowywana przez babcię. Postanowiła wykorzystać chwilę nieuwagi ...Do szpitala przyjeżdża 61-letnia Anna Rudzka ze swoją wnuczką, 15-letnią Kingą. Dziewczyna jest wychowywana przez babcię. Postanowiła wykorzystać chwilę nieuwagi staruszki i wymknęła się do pubu. Tam potknęła się w nowych szpilkach i uszkodziła sobie rękę. Dziewczyna od dłuższego czasu wykorzystuje problemy z pamięcią Anny, by chodzić na imprezy i podkradać jej pieniądze. W szpitalu Kinga dowiaduje się, że babcia ma Alzheimera. Tymczasem doktor Michał Morawski przyjmuje 35-letniego Artura Kołeckiego. Przed dwoma laty wykryto u niego nowotwór mózgu, przez który stracił wzrok. Nie zgodził się na operacyjne usunięcie guza, ponieważ bał się, że może nie przeżyć lub że zostanie sparaliżowany w wyniku powikłań. Pacjent popada w coraz większą depresję. O wszystko obwinia żonę, która się nim opiekuje. Kobieta jest upokarzana przez męża. Zakochała się w innym mężczyźnie.(Opis Odcinka)
piątek
25 listopada 2016
18:00
Odcinek 592
Karetka przywozi na SOR 5-miesięczną Maję Tkaczyk. Dziewczynka i jej matka zostały potrącone przez pijanego kierowcę na przejściu dla pieszych. ...Karetka przywozi na SOR 5-miesięczną Maję Tkaczyk. Dziewczynka i jej matka zostały potrącone przez pijanego kierowcę na przejściu dla pieszych. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia. Pacjentki przyjął doktor Piotr Wójtowicz. Matka Mai jest przerażona jej stanem. Tymczasem sprawcę zdarzenia dręczą wyrzuty sumienia, postanawia więc przyznać się do winy. Doktor Robert Szewczyk leczy 17-letniego chłopaka. Pacjent, osiedlowy chuligan, został uderzony w głowę wazonem. Do wypadku doszło, kiedy starał się włamać do zamożnego domu. Jednak w środku była córka właściciela, która zaatakowała chłopaka. Dziewczyna jest zafascynowana nastolatkiem i postanawia lepiej go poznać.(Opis Odcinka)
czwartek
24 listopada 2016
18:00
Odcinek 591
Doktor Piotr Wójtowicz zajmuje się 30-letnią kobietą. Trafiła do szpitala, ponieważ jest skrajnie wyczerpana przez głodówkę. Były mąż pacjentki znęcał ...Doktor Piotr Wójtowicz zajmuje się 30-letnią kobietą. Trafiła do szpitala, ponieważ jest skrajnie wyczerpana przez głodówkę. Były mąż pacjentki znęcał się nad nią psychicznie. Doprowadził do sądownego odebrania jej praw rodzicielskich nad synem. Mężczyzna wmówił chłopcu, że matka go zostawiła i wyjechała z kraju. Tymczasem zdesperowana kobieta próbuje odzyskać dziecko. W tym celu przez trzy tygodnie prowadziła głodówkę przed budynkiem sądu. Tymczasem doktor Michał Morawski przyjmuje 17-letnią dziewczynę, poturbowaną w czasie treningu bokserskiego. Nastolatka od pół roku mieszka z koleżankami, ponieważ pokłóciła się z matką, która nie akceptuje jej pasji. Kobieta zawsze stawiała córce za wzór jest młodszą siostrę.(Opis Odcinka)
środa
23 listopada 2016
18:00
Odcinek 590
Doktor Piotr Wójtowicz zajmuje się 30-letnią kobietą. Trafiła do szpitala, ponieważ jest skrajnie wyczerpana przez głodówkę. Były mąż pacjentki znęcał ...Doktor Piotr Wójtowicz zajmuje się 30-letnią kobietą. Trafiła do szpitala, ponieważ jest skrajnie wyczerpana przez głodówkę. Były mąż pacjentki znęcał się nad nią psychicznie. Doprowadził do sądownego odebrania jej praw rodzicielskich nad synem. Mężczyzna wmówił chłopcu, że matka go zostawiła i wyjechała z kraju. Tymczasem zdesperowana kobieta próbuje odzyskać dziecko. W tym celu przez trzy tygodnie prowadziła głodówkę przed budynkiem sądu. Tymczasem doktor Michał Morawski przyjmuje 17-letnią dziewczynę, poturbowaną w czasie treningu bokserskiego. Nastolatka od pół roku mieszka z koleżankami, ponieważ pokłóciła się z matką, która nie akceptuje jej pasji. Kobieta zawsze stawiała córce za wzór jest młodszą siostrę.(Opis Odcinka)
wtorek
22 listopada 2016
18:00
Odcinek 589
Pacjentką doktora Michała Morawskiego jest kobieta chora na stwardnienie rozsiane. Jej mąż ciężko pracuje, żeby utrzymać dom i zapewnić żonie ...Pacjentką doktora Michała Morawskiego jest kobieta chora na stwardnienie rozsiane. Jej mąż ciężko pracuje, żeby utrzymać dom i zapewnić żonie leki. Najczęściej opiekuje się nią 10-letni synek. Jest jednak przemęczony obowiązkami, opuszcza szkołę, ma coraz gorsze stopnie. Jednocześnie doktor Wojciech Jarosz przyjmuje 19-letniego Tomasza Lubeckiego. Chłopak spadł z trzeciego piętra i bardzo się potłukł. Od niedawna jest studentem, zakochał się w koleżance z akademika. Pacjent ubrał się w strój księcia, po czym wspiął po rynnie na jej balkon, żeby narysować tam ogromne serce. Tomasz nie wie, że ukochaną bawią te starania, nagrywa też dowody miłości i umieszcza w internecie.(Opis Odcinka)
poniedziałek
21 listopada 2016
18:00
Odcinek 588
40-letni mężczyzna zostaje ranny w wyniku wybuchu bomby, którą podłożyły jego dzieci, chcąc zemścić się za to, że je opuścił. ...40-letni mężczyzna zostaje ranny w wyniku wybuchu bomby, którą podłożyły jego dzieci, chcąc zemścić się za to, że je opuścił. Pacjent dowiaduje się prawdy i postanawia chronić nastolatków. Wspólnie z byłą żoną podejmują decyzję, by nie zawiadamiać policji. Później mężczyzna opowiada o zdarzeniu obecnej małżonce. Nie wie, że planuje ona pozbyć się jego dzieci. Tymczasem pod opiekę doktora Roberta Szewczyka trafiają sąsiedzi. Doszło między nimi do awantury, w wyniku której poważnie się zranili. Starszy z nich poparzył twarz młodszego za pomocą rożna, a on wbił rywalowi widelec w dłoń. Pacjenci kłócą się także na oddziale, chcą jeszcze bardziej uprzykrzyć sobie życie. Tymczasem ich żony odkrywają, że obie zaszły w ciąże.(Opis Odcinka)
piątek
18 listopada 2016
18:00
Odcinek 587
Pacjentem doktor Dominiki Gajdy jest 4-miesięczna dziewczynka z rotawirusem. 18-letnia matka nie zajmuje się niemowlęciem, imprezuje bowiem za pieniądze z ...Pacjentem doktor Dominiki Gajdy jest 4-miesięczna dziewczynka z rotawirusem. 18-letnia matka nie zajmuje się niemowlęciem, imprezuje bowiem za pieniądze z zasiłków. Dziecko zamiast niej wychowuje babcia. W szpitalu okazuje się, że nastolatka ponownie zaszła w ciążę. Nie wie, kto jest ojcem dziecka, ale cieszy się, ponieważ dostanie więcej pieniędzy. Tymczasem doktor Michał Morawski przyjmuje 29-letniego księgowego. Mężczyzna dorabia jako aktor w filmach pornograficznych. Robi to z miłości do żony, która uwielbia życie na wysokim poziomie, ale sama nie pracuje. Kiedy kobieta dowiaduje się o dodatkowym zajęciu męża, jest wściekła.(Opis Odcinka)
czwartek
17 listopada 2016
18:00
Odcinek 586
Doktor Wojciech Jarosz przyjmuje na oddział ciężko pobitego bezdomnego mężczyznę. W szpitalu okazuje się, że 40-letni pacjent jest milionerem. Udaje ...Doktor Wojciech Jarosz przyjmuje na oddział ciężko pobitego bezdomnego mężczyznę. W szpitalu okazuje się, że 40-letni pacjent jest milionerem. Udaje jednak biednego, by być bliżej prawdziwego życia. Jego przyjaciel, który wezwał pogotowie, nie ma o tym pojęcia. Kiedy żona mężczyzny poznaje prawdę, jest wściekła. Tymczasem karetka przywodzi poważnie rannego pacjenta. Jego rodzina nie wie, że został zaatakowany przez chorą psychicznie małżonkę. Kobieta ma urojenia, nie zdaje też sobie sprawy z tego, co się stało. Na oddziale jej stan ulega pogorszeniu.(Opis Odcinka)
środa
16 listopada 2016
18:00
Odcinek 585
29-letnia Agnieszka Kawecka przywiozła do szpitala swojego ucznia, Mikołaja Wolaka. Kiedy uprawiali seks, poparzyła ich trująca roślina - barszcz Sosnowskiego. ...29-letnia Agnieszka Kawecka przywiozła do szpitala swojego ucznia, Mikołaja Wolaka. Kiedy uprawiali seks, poparzyła ich trująca roślina - barszcz Sosnowskiego. Nauczycielka ma wyrzuty sumienia, ale pacjent cieszy się, że poderwał atrakcyjną kobietę. Mąż Agnieszki jest dyrektorem szkoły. Gdy odkrywa prawdę, nie chcąc stracić reputacji, próbuje za wszelką cenę dogadać się z matką Mikołaja i zatuszować sprawę. Tymczasem doktor Michał Morawski przyjmuje 19-letnią Martę Kosoń. Dziewczyna straciła przytomność na ulicy. Jej matka twierdzi, że dziewczyna już od dłuższego czasu źle wygląda i jest osłabiona. Lekarz podejrzewa u swojej pacjentki białaczkę. Zdesperowana Marta zamierza korzystać z życia, ponieważ boi się śmierci.(Opis Odcinka)
wtorek
15 listopada 2016
18:00
Odcinek 584
Do szpitala przyjeżdża Natalia Paluch ze swoim mężem, Tomaszem. Pacjentka została przez niego pobita. Mężczyzna od dawna znęca się nad ...Do szpitala przyjeżdża Natalia Paluch ze swoim mężem, Tomaszem. Pacjentka została przez niego pobita. Mężczyzna od dawna znęca się nad żoną fizycznie i psychicznie. Tym razem uderzył kobietę w twarz, ponieważ zapomniała kupić mu ulubioną gazetę. Siostra Natalii namawia ją, by zgłosiła sprawę na policję, ona jednak nie potrafi przeciwstawić się Tomaszowi. Tymczasem karetka pogotowia przywozi na SOR 13-letniego Błażeja Małeckiego. Nastolatek odurzył się gałką muszkatołową, uwierzył bowiem, że wywołuje ona stan narkotyczny. Znalazła go siostra. Ona i Błażej wychowywani są przez starszego brata, który ukrywa ten fakt przez swoją partnerką. Boi się, że jego rodzeństwo trafi do domu dziecka.(Opis Odcinka)
poniedziałek
14 listopada 2016
18:00
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.