QR Code

Szóstka (2019) miniserial | Polecam Film

Szóstka (2019)  miniserial

Kinga Dębska
Plakat z miniserialu Szóstka (2019) - Polecam Film
Oglądam serial
0
Wolę filmy
0
0 (0)
Odcinki
Sezony:
Sezon 1
Odcinek 1
Zespół prowadzony przez profesora Bielika (Marian Dziędziel) przygotowuje pierwszy w Polsce przeszczep łańcuchowy. Procedura łączy trzy pary dawców i biorców. ...Zespół prowadzony przez profesora Bielika (Marian Dziędziel) przygotowuje pierwszy w Polsce przeszczep łańcuchowy. Procedura łączy trzy pary dawców i biorców. Natalia Dębicka (Maja Pankiewicz) rozstała się z Kamilem Stańczakiem (Mateusz Rusin). Wkrótce kobieta informuje byłego partnera, że zostali zakwalifikowani do przeszczepu. Kamil związał się już z Izą (Marianna Zydek), która o niczym nie wie. Kiedy poznaje prawdę, wpada we wściekłość. Nie wyraża zgody na operację. Natalia i Kamil postanawiają udawać parę, bowiem rezygnacja chłopaka oznacza rozpad łańcucha. Beata (Gabriela Muskała) i Marcin (Grzegorz Damięcki) Małeccy są małżeństwem z pięcioletnim stażem. Ona przechodzi kolejne dializy. Marzy o dzieciach, ale z powodu choroby jest to niemożliwe. Jednocześnie małżeństwo Małeckich dotyka kryzys. Janusz "John" Mirski (Sławomir Orzechowski), ojciec Olgi (Julia Wyszyńska), jest lekkoduchem, uzależnionym od hazardu oraz alkoholu. Córka nigdy nie mogła liczyć na rodzica. Kiedy oboje zostają zakwalifikowani do przeszczepu, John wraca do Polski. Trzy pary spotykają się w szpitalu, gdzie dowiadują się o rozpoczęciu procedur przygotowujących do przeszczepu.(Opis Odcinka)
niedziela
31 marca 2019
21:30
Odcinek 2
Z powodu braku ubezpieczenia Januszowi grozi wypadnięcie z programu przeszczepów. Mężczyzna postanawia zdobyć pieniądze na własną rękę. W tym celu ...Z powodu braku ubezpieczenia Januszowi grozi wypadnięcie z programu przeszczepów. Mężczyzna postanawia zdobyć pieniądze na własną rękę. W tym celu udaje się do kasyna. Związek Izy i Kamila przechodzi kryzys. Dziewczyna trudno znosi to, że jej narzeczony chce oddać nerkę. Iza spotyka się z Natalią. W trakcie rozmowy Dębicka traci przytomność. Również Beata doświadcza kryzysu w małżeństwie. Jej mąż Marcin waha się, czy chce nadal trwać w tym związku. Małecka organizuje spotkanie integracyjne dla całej szóstki zakwalifikowanej do programu. Dowiaduje się tymczasem, że jej przyjaciółka, która razem z nią przechodziła dializy, umiera w szpitalu. Sytuacja komplikuje się, kiedy szpitalna psycholog trafia na trop oszustwa. Profesor powiadamia pacjentów, że przeszczepy stają pod znakiem zapytania.(Opis Odcinka)
niedziela
07 kwietnia 2019
21:30
Odcinek 3
Uczestnicy przeszczepu dowiadują się, że jest problem z jednym z dawców. Każda z par podejrzewa, że to ich problemy osobiste ...Uczestnicy przeszczepu dowiadują się, że jest problem z jednym z dawców. Każda z par podejrzewa, że to ich problemy osobiste spowodowały zatrzymanie procedury. Beata załamuje się - bardzo liczyła na szybki powrót do zdrowia. Jej marzeniem jest zostać matką, lecz pogarszający się stan zdrowia może wkrótce uniemożliwić powiększenie rodziny. Lekarze chcą wiedzieć, jakie są relacje pomiędzy parą, która kłamała. Podejrzewaj, że Kamil zgodził się na przeszczep pod przymusem lub za pieniądze. Paweł dowiaduje się, że Olga chce oddać nerkę, by ratować ojca. Jest wściekły. Tymczasem John wpada w coraz większe kłopoty. Wierzyciele nie mają zamiaru darować mu długów. Decyzję w sprawie przeszczepów musi podjąć sąd. Nie ma pewności, że wyda zgodę.(Opis Odcinka)
niedziela
14 kwietnia 2019
21:30
Odcinek 4
John budzi się w szpitalu. Są przy nim dzieci. Mężczyzna jest coraz bliżej zupełnego zaprzepaszczenia swojej szansy na przeszczep, a ...John budzi się w szpitalu. Są przy nim dzieci. Mężczyzna jest coraz bliżej zupełnego zaprzepaszczenia swojej szansy na przeszczep, a tym samym rozpadu łańcucha. To od niego zależy, czy dojdzie do operacji. Między Olgą a Marcinem tworzy się nić porozumienia. Oboje przeżywają swoje osobiste dramaty związane z przeszczepem. Widać, że stają się sobie coraz bliżsi. Mężczyzna dzieli się z Olgą swoimi problemami. Czuje, że znajduje w niej zrozumienie. Od swojej żony oddala się coraz bardziej. Beata poznaje Pawła, syna Johna i mówi mu, że to ona ma dostać nerkę Olgi. Znajdują wspólny język. Oboje rozumieją, jak ważne jest, by łańcuch się nie rozpadł. Natalia znika. Jej babcia nie może się z nią skontaktować. Kamil nie ma pojęcia co się stało. Między Izą a Kamilem dochodzi do kolejnych spięć. Chłopak bardzo przejmuje się swoją byłą dziewczyną. Tymczasem rodzice Izy przypadkowo dowiadują się o zaplanowanym przeszczepie.(Opis Odcinka)
niedziela
21 kwietnia 2019
21:30
Odcinek 5
Związek Izy i Kamila przechodzi poważny kryzys. Dziewczyna podejrzewa, że narzeczony ją zdradził. Przyszłość ich związku staje pod znakiem zapytania. ...Związek Izy i Kamila przechodzi poważny kryzys. Dziewczyna podejrzewa, że narzeczony ją zdradził. Przyszłość ich związku staje pod znakiem zapytania. Tymczasem Kamil i Natalia stają przed sądem, mężczyzna musi potwierdzić, że dobrowolnie chce oddać nerkę obcej osobie. Czy między dawnymi kochankami wrócą uczucia? John wstawia się za córką w restauracji, chce by ta wróciła do pracy. Nie ma pojęcia, że to ona sama się zwolniła. Olga natomiast zaczyna mieć wątpliwości, co do udziału w programie. Nie wierzy w przemianę ojca. Marcin wspiera ją i namawia, by się nie wycofywała. Spontanicznie zaprasza ją na wspólny wyjazd na kajaki. Zespól lekarzy ustala nową datę przeszczepu. Niespodziewanie pojawia się problem. Jedna osoba wycofuje się z programu.(Opis Odcinka)
niedziela
28 kwietnia 2019
21:30
Odcinek 6
Ojciec i córka, mąż i żona, chłopak i była dziewczyna - trzy nieznane sobie pary łączy program łańcuchowego przeszczepu nerki. ...Ojciec i córka, mąż i żona, chłopak i była dziewczyna - trzy nieznane sobie pary łączy program łańcuchowego przeszczepu nerki. Bohaterowie nie mogą być dawcami dla swoich bliskich, mają jednak możliwość, by oddać nerkę osobie niespokrewnionej, której bliski odda nerkę w zamian. Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia transplantacji jest dobrowolna zgoda wszystkich zaangażowanych. Czy całej szóstce uda się wytrwać do zbiorowego zabiegu?(Opis Odcinka)
niedziela
05 maja 2019
21:30
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.