QR Code

Świat według Kiepskich

  (1999)  serial

30 min.
Okił Khamidow
2012-10-08 00:00:00
Plakat z serialu Świat według Kiepskich (1999) - Polecam Film
Oglądam serial
0
Wolę filmy
0
7.2 (26)
Błędy / Wpadki w serialu 
Paździoch obchodzi imieniny 13 października, mimo że tego dnia nie jest Mariana.
Bardzo liczna rodzina przyjeżdża do Kiepskich na pogrzeb wujka Staśka w odcinku "Stypa". W odcinku "Zerwane więzi" dowiadujemy się natomiast, że do ich rodziny należą jedynie Ferdek, wujek Władek oraz kuzyn z Mongolii.
W wielu odcinkach powiedziane jest, że Boczek to kawaler. Mimo to w odcinku "Rolki, czyli total gigant" wyjawia Ferdkowi, że był żonaty. 
W odcinku "Remoncik" można się dowiedzieć, że Boczek to syn Wiesława i Genowefy. Z kolei w odcinku "Gość w dom - nie ma kołaczy" jego matka miała już na imię Barbara.
W odcinku "Tamten Świat", Halinka na początku mówi Ferdkowi, że jego wujek umarł w styczniu. Później mówi mu, że umarł na dożynkach. Dożynki są zwykle we wrześniu. 
W odcinku "Żeby im gul skoczył", gdy Kiepscy rzekomo wyjeżdżali do Egiptu, to zostawili otwarte drzwi od mieszkania. 
Gdy Ferdek daje babce kiełbasę, ona wyznaje, że urodziła się 25 sierpnia. Jednakże podczas wyników LOTTO mówi już: "24 sierpień".
Paździoch jest posiadaczem wartburga, mimo tego zamienia go na poloneza. W późniejszych odcinkach wychodzi na jaw, że nadal ma wartburga. Na dodatek w innym z odcinków przyznaje, że trabant, który źle zaparkowano, należy do niego. 
W odcinku "Magister jego mać", gdy Ferdek, Waldek i Boczek wchodzą do salonu, zastają magistra, a wokół niego stosy książek leżące na stole, fotelu, krześle i kanapie. Jednak w następnym ujęciu prawie wszystkie książki znikają, zostaje tylko kilka na stole.
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.
Podobne filmy