QR Code

like/dislike image

Słodkie życie (2014) serial | Polecam Film

Słodkie życie (2014)  serial

Słodkie życie
2014-08-11 00:00:00
27 min.
Plakat z serialu Słodkie życie (2014) - Polecam Film
Oglądam serial
0
Wolę filmy
0
0 (0)
2014-08-11 00:00:00
Odcinki
Sezony:
Sezon 1
1 - Tłusty czwartek
Do właściciela rodzinnej cukierni niespodziewanie przyjeżdża nielubiany szwagier (Robert Górski). Okazuje się, że uciekł od narzeczonej i chce ukryć się ...Do właściciela rodzinnej cukierni niespodziewanie przyjeżdża nielubiany szwagier (Robert Górski). Okazuje się, że uciekł od narzeczonej i chce ukryć się na kilka dni u siostry. Cukiernik uważa go za śmierdzącego lenia i pseudointelektualistę, ale nagle pojmuje, że niechciany szwagier może mu się bardzo przydać w firmie. Zaprasza go do całonocnej pracy przy produkcji pączków, która kończy się rodzinną katastrofą…(Opis Odcinka)
środa
01 stycznia 2014
18:50
2 - Eurofriends
Jurek wykorzystuje swoje szczególne znajomości w prasie, by zapewnić cukierniczemu biznesowi szwagra światowy rozgłos. Łasy na zyski Janusz zgadza się ...Jurek wykorzystuje swoje szczególne znajomości w prasie, by zapewnić cukierniczemu biznesowi szwagra światowy rozgłos. Łasy na zyski Janusz zgadza się na udział w konkursie Eurofriends. W domu zjawia się komisja, która docenia starania cukierni.(Opis Odcinka)
poniedziałek
06 stycznia 2014
18:50
3 - Poszukiwany
Jurek od tygodnia ukrywa się przed swoją narzeczoną, Klarą. Janusz, który tymczasowo gości szwagra w swoim domu zaczyna mieć dość ...Jurek od tygodnia ukrywa się przed swoją narzeczoną, Klarą. Janusz, który tymczasowo gości szwagra w swoim domu zaczyna mieć dość takiego stanu rzeczy. Postanawia wydać go w ręce zaborczej ukochanej...(Opis Odcinka)
niedziela
09 marca 2014
18:55
4 - Jak zdobyć dziewczynę
Wszystko wskazuje na to, że Jurek pod dachem Marzeny i Janusza czuje się na tyle dobrze i bezpiecznie, że nic ...Wszystko wskazuje na to, że Jurek pod dachem Marzeny i Janusza czuje się na tyle dobrze i bezpiecznie, że nic nie jest w stanie zmusić go do wyprowadzki. Skutecznie unika Klary, a jeszcze skuteczniej sprowadza na rodzinę kolejne przygody.(Opis Odcinka)
niedziela
23 marca 2014
18:55
5 - Sąsiedzi
Janusz nie może uwolnić się od kolejnych kłopotów w biznesie. Tym razem stary, sprawdzony samochód dostawczy odmawia posłuszeństwa. Niezwykła oszczędność ...Janusz nie może uwolnić się od kolejnych kłopotów w biznesie. Tym razem stary, sprawdzony samochód dostawczy odmawia posłuszeństwa. Niezwykła oszczędność Janusza nakazuje mu szukać ratunku w tak zwanych okazjach. Jak zwykle z nieba spada mu Jurek z genialnym pomysłem spotkania z mieszkającym po sąsiedzku Niemcem Uve...(Opis Odcinka)
niedziela
30 marca 2014
18:55
6 - Męska choroba
Marzena informuje brata o planowanym wyjeździe na konferencję naukową do Jachranki. Pomimo słowa danego Marzenie, Jurek o wszystkim opowiada Januszowi. ...Marzena informuje brata o planowanym wyjeździe na konferencję naukową do Jachranki. Pomimo słowa danego Marzenie, Jurek o wszystkim opowiada Januszowi. Na wieść o wyjeździe żony stan zdrowia Janusza ulega gwałtownemu pogorszeniu.(Opis Odcinka)
niedziela
06 kwietnia 2014
18:55
7 - Wolna chata
Wyjazd Marzeny na konferencję naukową kompletnie dezorganizuje życie wszystkich domowników... ...Wyjazd Marzeny na konferencję naukową kompletnie dezorganizuje życie wszystkich domowników...(Opis Odcinka)
niedziela
13 kwietnia 2014
18:55
8 - Prawdziwy wzór
Po pamiętnej imprezie Marzena ukarała Janusza zsyłką na kanapę. Jakby tego było mało, Janusz z przerażeniem dostrzega, że jego syn ...Po pamiętnej imprezie Marzena ukarała Janusza zsyłką na kanapę. Jakby tego było mało, Janusz z przerażeniem dostrzega, że jego syn staje się coraz bardziej podobny do swego wuja... (Opis Odcinka)
niedziela
20 kwietnia 2014
18:55
9 - Alimenty
Do Jurka przychodzi formalne pismo w sprawie alimentów na córkę. Z pomocą przychodzi mu Stanisław. Wspólnie dochodzą do wniosku, że ...Do Jurka przychodzi formalne pismo w sprawie alimentów na córkę. Z pomocą przychodzi mu Stanisław. Wspólnie dochodzą do wniosku, że więzienie może okazać się całkiem dobrym rozwiązaniem. Zupełnie inne zdanie ma na ten temat Marzena. Mobilizuje rodzinę, by wspólnymi siłami wyciągnęła Jurka z tarapatów.(Opis Odcinka)
niedziela
27 kwietnia 2014
18:55
10 - Psychoanaliza
Po ostatniej awanturze rodzinnej Jurek w specyficzny sposób manifestuje swój smutek i rozedrganie emocjonalne. Wreszcie udaje mu się skupić na ...Po ostatniej awanturze rodzinnej Jurek w specyficzny sposób manifestuje swój smutek i rozedrganie emocjonalne. Wreszcie udaje mu się skupić na sobie uwagę domowników, a nawet wzbudzić ich współczucie. Dla Barbary staje się jasne, że sytuacja wymaga fachowej interwencji dobrego psychologa.(Opis Odcinka)
niedziela
04 maja 2014
18:55
11 - Teleturniej
Janusz wciąż boryka się z problemami finansowymi. Zwierza się ze swojej trudnej sytuacji szwagrowi, który oczywiście wyciąga pomocną dłoń. W ...Janusz wciąż boryka się z problemami finansowymi. Zwierza się ze swojej trudnej sytuacji szwagrowi, który oczywiście wyciąga pomocną dłoń. W akcie desperacji Janusz daje się przekonać Jurkowi do występu w teleturnieju. Prawdziwym wyzwaniem będzie formuła programu, która przewiduje udział zięcia z teściową. Czy misterny plan Jurka wypali? Okazuje się, że dla pieniędzy można prawie wszystko(Opis Odcinka)
niedziela
11 maja 2014
18:55
12 - Konkury
W cukierni zjawia się atrakcyjna dziewczyna. Czuły na kobiecy urok właściciel bez dodatkowej zachęty od razu podejmuje rozmowę. Ku jego ...W cukierni zjawia się atrakcyjna dziewczyna. Czuły na kobiecy urok właściciel bez dodatkowej zachęty od razu podejmuje rozmowę. Ku jego wielkiej radości, panna Marysia na koniec spotkania rzuca w jego kierunku słodkie zdanie po angielsku.(Opis Odcinka)
niedziela
18 maja 2014
18:55
13 - Casting
Jurek znów wspiera rodzinę nowatorskimi pomysłami. Tym razem, dzięki zamieszczeniu stosownego ogłoszenia w Głosie Choszczówki, rekrutacja personelu do cukierni zamienia ...Jurek znów wspiera rodzinę nowatorskimi pomysłami. Tym razem, dzięki zamieszczeniu stosownego ogłoszenia w Głosie Choszczówki, rekrutacja personelu do cukierni zamienia się w prawdziwy casting. Ku uciesze Jurka i Stanisława, a na nieszczęście konserwatywnego Janusza. Na przesłuchanie zgłasza się tajemnicza Susanne...(Opis Odcinka)
niedziela
25 maja 2014
18:55
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.
Podobne seriale
Nawiguj w lewo
Nawiguj w prawo