QR Code

Pierwsza miłość (2004) serial | Polecam Film

Pierwsza miłość (2004)  serial

Paweł Chmielewski
Plakat z serialu Pierwsza miłość (2004) - Polecam Film
Plakat z serialu Pierwsza miłość (2004) - Polecam Film
Oglądam serial
0
Wolę filmy
0
5.2 (60)
Odcinki
Sezony:
Rok 2020
Odcinek 3009
Julka ucieka z domu. Postanawia zatrzymać się u Anety i Dominiki. Marysia zaprasza zaskoczoną siostrę na obiad. Kinga, zajęta życiem ...Julka ucieka z domu. Postanawia zatrzymać się u Anety i Dominiki. Marysia zaprasza zaskoczoną siostrę na obiad. Kinga, zajęta życiem rodzinnym, nie ma czasu na spotkania z Jankiem. Mężczyzna proponuje, by wspólnie wyjechali na weekend w Karkonosze. Prosi, by Kinga podjęła decyzję w sprawie wyjazdu do wieczora. Tymczasem Artur ma coraz bardziej napięte stosunki z Sabiną. Kobieta jest mocno zirytowana, ponieważ nie idzie jej w pracy. Emilka pojawia się w Wadlewie ze spuchniętą szczęką. Anna podejrzewa, że kobieta została pobita przez Mateusza. Dzieli się swoimi obawami z Bartkiem. Mężczyzna rusza na ratunek byłej żonie. To spotkanie ma zaskakujący finał.(Opis Odcinka)
piątek
07 lutego 2020
18:00
Odcinek 3008
Hiszpanowi udaje się namówić Michalinę na występ w burlesce. Zabawę przerywa nieoczekiwany powrót Kazanowej z Afryki. Kobieta zabrania dziewczynie występów, ...Hiszpanowi udaje się namówić Michalinę na występ w burlesce. Zabawę przerywa nieoczekiwany powrót Kazanowej z Afryki. Kobieta zabrania dziewczynie występów, Hiszpan chce jednak walczyć o tancerkę. Kinga po raz kolejny próbuje umówić się z Janem. Coraz trudniej jej jednak okłamywać rodzinę i przyjaciół. Julka prosi Michała i Marysię, by pozwolili jej zrobić sobie dodatkowe dziurki w uszach. Gdy rodzice odmawiają, dziewczyna postanawia dać im nauczkę. Tymczasem Dominika obraża klienta galerii, którego uznaje za szpanera. Mężczyzna okazuje się spadkobiercą milionowej fortuny. Aneta nie kryje wściekłości.(Opis Odcinka)
czwartek
06 lutego 2020
18:00
Odcinek 3007
Kinga postanawia w tajemnicy przed bliskimi spotkać się z Jankiem. Chce się upewnić, czy coś do niego czuje. Spotkanie w ...Kinga postanawia w tajemnicy przed bliskimi spotkać się z Jankiem. Chce się upewnić, czy coś do niego czuje. Spotkanie w parku szybko przenosi się do mieszkania mężczyzny. Hubert nie może wybaczyć Melce, że naraziła swoje życie w czasie policyjnej akcji. Dziewczyna jednak ignoruje jego uwagi. W trakcie przesłuchania podejrzanego stosuje niedozwolone metody. Mirek mówi Bartkowi, jak Mateusz traktuje Emilkę. Mężczyzna chce jakoś pomóc byłej żonie. Tymczasem Malwina namawia mieszkanki Wadlewa do występów w swojej burlesce. Hiszpan sprowadza z Wrocławia striptizerkę, by nauczyła dziewczyny podstawowych kroków.(Opis Odcinka)
środa
05 lutego 2020
18:00
Odcinek 3006
Kulas rozbija siekierą komputer kupiony przez Bartka. Tym razem bliscy nie mają zamiaru wybaczać mu agresywnego zachowania. Odrzucony przez żonę ...Kulas rozbija siekierą komputer kupiony przez Bartka. Tym razem bliscy nie mają zamiaru wybaczać mu agresywnego zachowania. Odrzucony przez żonę i dzieci mężczyzna postanawia zemścić się na Bartku. Kinga i Artur nieustannie się o coś sprzeczają. Emilka uważa, że kobieta specjalnie szuka zaczepek, aby mieć pretekst do porzucenia męża. Mimo oporów Wirskiego Melka wraca do pracy jako tajniaczka. Ma się wcielić w byłą prostytutkę. Policjanci polują bowiem na brutalnego gwałciciela, który atakuje przedstawicielki najstarszej profesji świata. Szybko wychodzi na jaw, że Melka celowo wybrała ryzykowne zadanie, ponieważ szuka śmierci.(Opis Odcinka)
wtorek
04 lutego 2020
18:00
Odcinek 3005
Piotrek jest przekonany, że Jagoda uciekła ze spotkania z nim. Prosi Krystiana, by spróbował się dowiedzieć, co zrobił źle. Jagoda ...Piotrek jest przekonany, że Jagoda uciekła ze spotkania z nim. Prosi Krystiana, by spróbował się dowiedzieć, co zrobił źle. Jagoda przyznaje się do narkolepsji. Umawiają się na kolejne spotkanie, na którym jednak zamiast dziewczyny pojawia się... Dominik. Przy jeziorku szczawnickim zbierają się ludzie, którzy protestują przeciwko rozpoczęciu budowy na tym ternie. Wśród nich jest też Kinga. Bartek popiera Antka, który marzy o nowym komputerze. Pameli nie stać jednak na taki wydatek. W końcu Bartek sam kupuje Antkowi wymarzony sprzęt, co tylko utwierdza Kulasa w przekonaniu, że mężczyzna ma romans z jego żoną. Sylwester upija się i sięga po siekierę.(Opis Odcinka)
poniedziałek
03 lutego 2020
18:00
Odcinek 3004
Jagoda spotyka się z Piotrkiem. Ma nadzieję, że to właśnie on jest tajemniczym mężczyzną z bliznami. Piotr wyjaśnia jej, dlaczego ...Jagoda spotyka się z Piotrkiem. Ma nadzieję, że to właśnie on jest tajemniczym mężczyzną z bliznami. Piotr wyjaśnia jej, dlaczego był w ten sposób ucharakteryzowany. Chociaż spotkanie zaczyna się bardzo dobrze, kończy o wiele gorzej. W YOLO pojawiają się informacje o inwestycji nad jeziorkiem szczawnickim. Sabina szuka źródła przecieku. Oskarża Ewę. Postanawia też ukarać kobietę. Antek prosi ojca, by kupił mu komputer do gier. Kulasa jednak nie stać na taki wydatek. Mężczyzna nie może też liczyć na wsparcie żony. Zaczyna podejrzewać, że kobieta ma romans z Bartkiem.(Opis Odcinka)
piątek
31 stycznia 2020
18:00
Odcinek 3003
Dominik dowiaduje się, że Piotrek ma opinię kobieciarza. Nie chce, żeby Jagoda kontynuowała znajomość z nim. Zaczyna sabotować jej próby ...Dominik dowiaduje się, że Piotrek ma opinię kobieciarza. Nie chce, żeby Jagoda kontynuowała znajomość z nim. Zaczyna sabotować jej próby odnalezienia mężczyzny. Śmiałek próbuje zebrać pieniądze, by odkupić świetlicę od Hiszpana. W końcu decyduje się powiedzieć o wszystkim Annie. Hiszpan i Malwina wybierają się do Laponii. W drodze na lotnisko mężczyzna robi rachunek sumienia. Firma Karola podupada. Pracownicy, których nikt nie kontroluje, nie radzą sobie bez nadzoru. Artur próbuje nawiązać kontakt z Wekslerem. Tymczasem lekarze zalecają Karolowi, by kontynuował rehabilitację w domu. Ewa, Grażyna i Sabina proponują mu gościnę w swoich domach.(Opis Odcinka)
czwartek
30 stycznia 2020
18:00
Odcinek 3002
Dominik dowiaduje się, że Piotrek ma opinię kobieciarza. Nie chce, żeby Jagoda kontynuowała znajomość z nim. Zaczyna sabotować jej próby ...Dominik dowiaduje się, że Piotrek ma opinię kobieciarza. Nie chce, żeby Jagoda kontynuowała znajomość z nim. Zaczyna sabotować jej próby odnalezienia mężczyzny. Śmiałek próbuje zebrać pieniądze, by odkupić świetlicę od Hiszpana. W końcu decyduje się powiedzieć o wszystkim Annie. Hiszpan i Malwina wybierają się do Laponii. W drodze na lotnisko mężczyzna robi rachunek sumienia. Firma Karola podupada. Pracownicy, których nikt nie kontroluje, nie radzą sobie bez nadzoru. Artur próbuje nawiązać kontakt z Wekslerem. Tymczasem lekarze zalecają Karolowi, by kontynuował rehabilitację w domu. Ewa, Grażyna i Sabina proponują mu gościnę w swoich domach.(Opis Odcinka)
środa
29 stycznia 2020
18:00
Odcinek 3001
Wodnik celuje w Melkę z pistoletu. Trafia jednak swojego syna, który umiera na miejscu. Marysia i Piotrek starają się wspierać ...Wodnik celuje w Melkę z pistoletu. Trafia jednak swojego syna, który umiera na miejscu. Marysia i Piotrek starają się wspierać zrozpaczoną dziewczynę. Młoda wdowa wymyka się jednak z domu. Po balu Kinga i Janek lądują w łóżku. Po powrocie do domu kobieta zastanawia się, z kima powinna być. W końcu podejmuje trudną decyzję. Hiszpan dostaje status świadka koronnego. Wyznaje też miłość Malwinie. Mówi jej prawdę o sobie i prosi, by z nim wyjechała. Para chce wyruszyć w ciepłe kraje. Tymczasem Śmiałek próbuje odzyskać świetlicę.(Opis Odcinka)
wtorek
28 stycznia 2020
18:00
Odcinek 3000
Po kłótni z Łukaszem Melka postanawia opuścić Wrocław. Marysia stara się przekonać mężczyznę, aby zatrzymał żonę. Tymczasem Wodnik opuszcza zakład ...Po kłótni z Łukaszem Melka postanawia opuścić Wrocław. Marysia stara się przekonać mężczyznę, aby zatrzymał żonę. Tymczasem Wodnik opuszcza zakład karny. Nie potrafi wybaczyć synowi, który oddał cały jego majątek na dom dziecka. Postanawia zemścić się na Melce, którą obwinia o przemianę syna. Bartek doskonale dogaduje się z Kulasową. Tymczasem Kulas opuszcza zakład karny. Mężczyzna jest zaskoczony zmianą, jaka zaszła w jego bliskich. Artur nie ma czasu, by wybrać się z Kingą na bal charytatywny. Na przyjęciu kobieta spotyka Janka. Podejrzewa, że mężczyzna ją śledzi, on jednak wyprowadza ją z błędu. Obiecuje też nie wchodzić Kindze w drogę, szybko jednak łamie tę obietnicę.(Opis Odcinka)
poniedziałek
27 stycznia 2020
18:00
Odcinek 2999
Łukasz chce udowodnić, że Paweł wciąż żyje. Między nim a Melką dochodzi do kłótni. Kobieta nie chce, by mąż informował ...Łukasz chce udowodnić, że Paweł wciąż żyje. Między nim a Melką dochodzi do kłótni. Kobieta nie chce, by mąż informował o tym fakcie prokuraturę, gdyż wówczas z więzienia wyjdzie oskarżony o zabójstwo Pawła Wodnik. Gangster znowu stanie się zagrożeniem dla jej przyjaciela. Tymczasem Łukasz bierze stronę ojca. Jagoda z pomocą Krystiana tworzy portret pamięciowy tajemniczego mężczyzny z przystanku. W Barbarianie odbywa się stypa, podczas której uczestnicy wspominają zmarłą Gosię. Podniosły nastrój burzy buntownicza Wiola.(Opis Odcinka)
piątek
24 stycznia 2020
18:00
Odcinek 2998
Gosia umiera w objęciach męża podczas wycieczki w góry. Zrozpaczony Kaśka musi załatwiać formalności związane z uroczystością pogrzebową. Tymczasem Kuba ...Gosia umiera w objęciach męża podczas wycieczki w góry. Zrozpaczony Kaśka musi załatwiać formalności związane z uroczystością pogrzebową. Tymczasem Kuba wspiera załamaną Wiolę. Łukasz i Melka projektują swój dom. Tymczasem przebywający w więzieniu Wodnik robi sobie kolejnych wrogów. Łukasz przypadkowo dowiaduje się, że Paweł wciąż żyje. Nie potrafi wybaczyć żonie kłamstwa. Kinga ma nadzieję, że Janek zniknie z jej życia po tym, jak potraktowała go na spotkaniu. Niebawem jednak mężczyzna pojawia się w mieszkaniu żony Artura. Twierdzi, że zaprosiła go Teresa, która chce mu podyktować swoją biografię. Kinga nie wie, jak się zachować.(Opis Odcinka)
czwartek
23 stycznia 2020
18:00
Odcinek 2997
Dominik namawia Jagodę, by dała w internecie ogłoszenie, że szuka tajemniczego nieznajomego, którego spotkała na przystanku. Cieszy się ono dużą ...Dominik namawia Jagodę, by dała w internecie ogłoszenie, że szuka tajemniczego nieznajomego, którego spotkała na przystanku. Cieszy się ono dużą popularnością - jednak zupełnie innego rodzaju niż ten, na który liczyła Jagoda. Kinga jest rozemocjonowana z powodu pocałunku z Jankiem. Mężczyzna nalega na kolejne spotkanie. Teresa przekonuje córkę, by pozwoliła sobie na romans. W końcu Kinga zgadza się na randkę. Spotkanie nie przebiega jednak po myśli Janka. Gosia ogłasza rodzinie, że rezygnuje z dalszego leczenia. Wiola nie potrafi się pogodzić z decyzją matki. Natomiast Kaśka nadal spełnia wszystkie marzenia ukochanej. Tym razem zabiera ją na wyprawę w góry.(Opis Odcinka)
środa
22 stycznia 2020
18:00
Odcinek 2996
Artur organizuje przyjęcie na cześć Teresy. Ma nadzieję, że dzięki temu odkupi swoje winy. Na imprezie pojawia się Janek. Chce ...Artur organizuje przyjęcie na cześć Teresy. Ma nadzieję, że dzięki temu odkupi swoje winy. Na imprezie pojawia się Janek. Chce jednak rozmawiać tylko z Kingą. Niebawem decyduje się na ryzykowny krok. Gosia wychodzi ze szpitala. Bliscy starają się w jakiś sposób poprawić jej humor. Kaśka postanawia spełniać wszystkie marzenia żony. W pierwszej kolejności zaczyna uczyć ją prowadzić samochód. Mateusz nie chce dłużej mieszkać z Mirkiem. Ten z kolei dochodzi do wniosku, że Emilka jest tyranizowana przez partnera. W końcu postanawia postawić się Mateuszowi.(Opis Odcinka)
wtorek
21 stycznia 2020
18:00
Odcinek 2995
Jagoda znów ma napady narkolepsji. Dominik próbuje się dowiedzieć, co je wywołuje. Okazuje się, że wszystko zaczęło się, gdy kobieta ...Jagoda znów ma napady narkolepsji. Dominik próbuje się dowiedzieć, co je wywołuje. Okazuje się, że wszystko zaczęło się, gdy kobieta zobaczyła Piotrka w przebraniu. Dominik postanawia pomóc przyjaciółce znaleźć tajemniczego nieznajomego. Karol budzi się po wylewie. Sparaliżowanym mężczyzną zajmują się Ewa i Grażyna. Obie kobiety próbują sobie wzajemnie udowodnić, jak bardzo troszczą się o chorego. Tymczasem Sabina dowiaduje się, że Artur zna Oskara i wie, gdzie ten mieszka. Mirka wyrzucają z akademika. Emilce udaje się przekonać Matusza, by przyjął go do ich wspólnego mieszkania. Panowie nie potrafią się jednak dogadać. Mirkowi trudno zaakceptować zasady, które panują w nowym mieszkaniu.(Opis Odcinka)
poniedziałek
20 stycznia 2020
18:00
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.
Podobne seriale
Nawiguj w lewo
Nawiguj w prawo