QR Code

Na Wspólnej (2003) serial | Polecam Film

Na Wspólnej (2003)  serial

25 min.
Filip Zylber
Plakat z serialu Na Wspólnej (2003) - Polecam Film
Oglądam serial
0
Wolę filmy
0
4.6 (44)
Odcinki
Sezony:
Rok 2019
Odcinek 2985
Karol napada na Joannę w jej własnym domu. Przerażona Bergowa informuje o wszystkim Weronikę. Prawniczka radzi, żeby zbierała dowody, a ...Karol napada na Joannę w jej własnym domu. Przerażona Bergowa informuje o wszystkim Weronikę. Prawniczka radzi, żeby zbierała dowody, a przede wszystkim powiedziała prawdę Bogdanowi. Gdy próbuje to zrobić, mąż stwierdza, że jest już za późno i pokazuje zdjęcie, które otrzymał od Karola. Darek staje przed komisją dyscyplinarną. Jej członkowie zdecydują, czy może dalej być adwokatem. Okazuje się, że jednym ze świadków jest żona Żbika. Aneta zeznaje przeciwko prawnikowi, całkowicie go pogrążając. Mikołaj i Marta spędzili razem namiętną noc. Sławek pyta Igę, czy jest gotowa na to, by wniknąć w struktury mafii. Przybysz nabiera wątpliwości. Niedawno zaczęła układać sobie życie z Michałem.(Opis Odcinka)
czwartek
28 listopada 2019
20:15
Odcinek 2984
Mikołajowi udaje się stworzyć algorytm, który pozwala mu znajdować w internecie ogłoszenia zamieszczane przez członków mafii odpowiedzialnej za proceder niewolniczej ...Mikołajowi udaje się stworzyć algorytm, który pozwala mu znajdować w internecie ogłoszenia zamieszczane przez członków mafii odpowiedzialnej za proceder niewolniczej prostytucji. Sławek chce zorganizować prowokację. Podstawiona kobieta ma zadzwonić pod podany numer i udawać zainteresowaną "pracą marzeń". Jako pierwsza zgłasza się Marta, ale zostaje powstrzymana przez Leśniewskiego gorącym pocałunkiem. Ostatecznie Dziedzic wybiera Igę. Przemek wciąż nie wrócił do domu, nie odbiera też telefonów. Wściekła Natalia zarzuca Dagmarze, że to przez nią syn się buntuje. Polonistka zaczyna szukać młodego Smolnego. Znajduje go u Majora i przeprowadza z uczniem poważną rozmowę, która ma zaskakujący finał. W klinice znowu pojawia się Karol. Joanna wyrzuca mężczyznę, grożąc mu wezwaniem policji. Ten wychodzi, ale jednocześnie planuje okrutną zemstę.(Opis Odcinka)
środa
27 listopada 2019
20:15
Odcinek 2983
Marta boi się o bezpieczeństwo syna. Ma nadzieję, że kiedy pokaże wywiad z Kornelią w telewizji, mafia wreszcie przestanie im ...Marta boi się o bezpieczeństwo syna. Ma nadzieję, że kiedy pokaże wywiad z Kornelią w telewizji, mafia wreszcie przestanie im zagrażać. Materiał nie zostaje jednak wyemitowany. Blokuje go prokurator, który prowadzi sprawę śmierci Kornelii. Konfiskuje nagranie i kopię wywiadu, a także artykuł Igora. Smolny chce, żeby syn wybłagał u nauczycieli promocję do maturalnej klasy. Przemek odmawia. Oznajmia dyrekcji szkoły, że woli nie dokończyć edukacji, niż skorzystać z ich obłudy. Następnie wychodzi i... nie wraca na noc do domu. Policja aresztuje Blankę, kiedy kobieta próbuje wziąć pożyczkę, posługując się fałszywym dokumentem. Można jej postawić sporo zarzutów, w tym narażenie życia własnego dziecka. Okazuje się, że przez leki, które podawała Ewelince, dziewczynka ma teraz uszkodzone nerki.(Opis Odcinka)
wtorek
26 listopada 2019
20:15
Odcinek 2982
Smolny chce, żeby syn poszedł do dyrektorki i poprosił o niewyrzucanie go ze szkoły. Nastolatek się zgadza, ale ostatecznie... odwiedza ...Smolny chce, żeby syn poszedł do dyrektorki i poprosił o niewyrzucanie go ze szkoły. Nastolatek się zgadza, ale ostatecznie... odwiedza Dagmarę. Wystraszona nauczycielka każe uczniowi odejść. Zerka też nerwowo w stronę otwartych drzwi. Nagle zjawia się mąż Dagmary i atakuje Przemka. Zuza i Elżbieta składają zeznania na policji. Tymczasem do mieszkania Hofferów przychodzi Nastka. Ula wpuszcza wystraszoną i głodną po całonocnej tułaczce dziewczynkę. Gdy Hofferowie wracają, zastają ją śpiącą na kanapie. Kamil z przerażeniem odkrywa, że Nastka, która tak naprawdę ma na imię Ewelinka, straciła przytomność. Damian oznajmia gościom konferencji prawdę - ma problem z tolerancją. Może mówić na ten temat, jednak słowa nie idą w parze z praktyką. Obiecuje sobie oraz zgromadzonym ludziom się zmienić. Realizuje przyrzeczenie już w drodze powrotnej, kiedy upomina Wojtka.(Opis Odcinka)
poniedziałek
25 listopada 2019
20:15
Odcinek 2981
Zuza i Ela czekają na Blankę w siedzibie fundacji, ubezpieczane przez policję. Kiedy oszustka tam przychodzi, okazuje się, że towarzyszy ...Zuza i Ela czekają na Blankę w siedzibie fundacji, ubezpieczane przez policję. Kiedy oszustka tam przychodzi, okazuje się, że towarzyszy jej Nastka. W chwili, gdy podpisuje dokumenty i sięga po pieniądze, do biura wkracza Robert oraz inni funkcjonariusze. Niespodziewanie kobieta bierze pozostawione na stole nożyczki i przystawia córce do szyi. Darek jest bardzo przejęty poronieniem Anety i stratą dziecka. Zjawia się w szpitalu z bukietem kwiatów, ale przybywa za późno - żona wypisała się już na własne życzenie. W kancelarii Żbik dowiaduje się, że został zwolniony. W domu odkrywa brak mebli. Zdaje sobie sprawę, jak straszny obrót może przybrać zemsta zranionej kobiety. Cieślik ma wziąć udział w konferencji dotyczącej tolerancji. Kontuzjowanego senatora zawozi tam Wojtek. Po drodze zabierają chłopaka, któremu zepsuł się samochód. Okazuje się on gejem.(Opis Odcinka)
czwartek
21 listopada 2019
20:15
Odcinek 2980
Karol od dwóch dni nie pisze do Joanny, dzięki czemu kobieta nabrała poczucia bezpieczeństwa. Liczy, że prześladowca się przestraszył. Po ...Karol od dwóch dni nie pisze do Joanny, dzięki czemu kobieta nabrała poczucia bezpieczeństwa. Liczy, że prześladowca się przestraszył. Po południu w mieszkaniu Bergów zjawiają się znajomi. Koleżance Bogdana towarzyszy nowy partner. Widząc go, Joanna niemal mdleje.... Zuza i Ela znają już prawdę o Blance - wykradła dokumenty, żeby podszyć się pod matkę Nastki. Nie rozumieją, jak to możliwe, że truła lekami własne dziecko. Informują policję. Robert organizuje zasadzkę. Hofferowa ma zadzwonić do Blanki i zaprosić ją po odbiór pieniędzy. Niczego nieświadoma kobieta zgadza się przyjechać. Przemek zostaje poinformowany, że Monika znajduje się w szpitalu, gdzie przechodzi rekonwalescencję. Czuje ulgę. Ma jednak problem z dodzwonieniem się do Dagmary. Tymczasem dyrektorka szkoły karze młodego Smolnego zawieszeniem w prawach ucznia. To od niej nastolatek dowiaduje się, że polonistka została zwolniona. Później chłopak jedzie do szpitala. Tam spotyka wychodzącą z sali Moniki Dagmarę.(Opis Odcinka)
środa
20 listopada 2019
20:15
Odcinek 2979
Dagmara nie przychodzi do szkoły. SMS-owo informuje Przemka, że dyrekcja wie już o ich romansie. Młody Smolny od razu typuje ...Dagmara nie przychodzi do szkoły. SMS-owo informuje Przemka, że dyrekcja wie już o ich romansie. Młody Smolny od razu typuje podejrzaną - Monikę. Chce rozprawić się z dziewczyną. W rezultacie postanawia ona popełnić samobójstwo. Zuza od kilku dni bezskutecznie próbuje skontaktować się z Blanką, by zapytać o stan chorej Nastki. Wreszcie znajduje adres kobiety w dokumentach, po czym jedzie tam z Ulą. Na miejscu babcia podopiecznej fundacji oznajmia ze smutkiem, że wnuczka nie żyje. Po chwili zrozpaczone Hofferowa i jej córka otrzymują wiadomość, która całkowicie zmienia ich nastawienie. Basia radzi załamanemu Andrzejowi, żeby spróbował jeszcze raz przeprosić brata. Tymczasem Michał nie może się doczekać momentu opuszczenia szpitala. Skrępowany próbuje dowiedzieć się od Kamila, kiedy będzie mógł uprawiać seks.(Opis Odcinka)
wtorek
19 listopada 2019
20:15
Odcinek 2978
Nadchodzi dzień premiery "Romea i Julii". Dumni Krzysztof z Natalią oglądają występ syna. Po zakończeniu spektaklu wszyscy uczniowie zapraszają Dagmarę ...Nadchodzi dzień premiery "Romea i Julii". Dumni Krzysztof z Natalią oglądają występ syna. Po zakończeniu spektaklu wszyscy uczniowie zapraszają Dagmarę do pubu, żeby razem uczcić sukces. Nauczycielka zgadza się na wspólne wyjście. Już w lokalu całuje się z Przemkiem. Świadkiem zdarzenia jest Monika... Joanna zdała sobie wreszcie sprawę, że Karol może jej zagrażać. Kiedy ten ponownie przychodzi do kliniki, Bergowa wprost każe mu zostawić ją w spokoju, ma bowiem dosyć kłamstw. Reakcja mężczyzny jest zaskakująca. Michał jest wściekły na brata za to, że podrywał Igę. Andrzej robi wszystko, żeby odzyskać zaufanie. Kiedy policjantka odwiedza Brzozowskiego w szpitalu, nie potrafi on ukryć zazdrości.(Opis Odcinka)
poniedziałek
18 listopada 2019
20:15
Odcinek 2977
Lekarz mówi Darkowi, że Aneta poroniła. Żbik przeprasza żonę za swoje słowa. Ona każe mu opuścić salę - nie chce ...Lekarz mówi Darkowi, że Aneta poroniła. Żbik przeprasza żonę za swoje słowa. Ona każe mu opuścić salę - nie chce widzieć człowieka, przez którego straciła dziecko. Darek wraca do domu, po czym upija się. Wieczorem w ręce znów wpada mu koperta z wynikami badań na ojcostwo. Sławek przegląda zawartość pendrive'a Kornelii. Zdaje sobie sprawę, że z procederem niewolniczej prostytucji są również związani policjanci. Dziedzic uprzedza Martę i Igora. Ich publikacje muszą ukazać się jak najszybciej, zanim przestępcy podejmą próbę uciszenia dziennikarzy. Niebawem ktoś dzwoni do Konarskiej i grozi, że zabije Ksawerego. Nieznany sprawca przecina wszystkie opony w aucie Joanny. Pod kliniką spotyka ona Karola, który ma urodziny. Skarży się na fatalny dzień i zaprasza Bergową na urodzinowy obiad. Kobieta zgadza się, ponieważ jest jej go żal. W restauracji dochodzi do ostrej wymiany zdań. Wreszcie Joanna każe Karolowi raz na zawsze zniknąć z jej życia.(Opis Odcinka)
czwartek
14 listopada 2019
20:15
Odcinek 2976
Trwa przesłuchanie Darka przez komisję adwokacką. Prawdopodobnie ponownie straci możliwość wykonywania zawodu. Po południu Żbik odkrywa w mieszkaniu kopertę zawierającą ...Trwa przesłuchanie Darka przez komisję adwokacką. Prawdopodobnie ponownie straci możliwość wykonywania zawodu. Po południu Żbik odkrywa w mieszkaniu kopertę zawierającą wynik badań na ojcostwo. Aneta nie pozwala mężowi zajrzeć do środka. On wyciąga wniosek, że ojcem dziecka jest Jankowski. Między małżonkami wybucha awantura, w wyniku której Aneta zostaje zabrana do szpitala. Marta przegląda zawartość otrzymanego od zamordowanej Kornelii pendrive'a. Są tam zdjęcia mężczyzn zamieszanych w proceder handlu kobietami i zmuszania do prostytucji. Konarska chce przekazać nośnik policji, ale ostatecznie zmienia zdanie. Blanka zjawia się z Nastką w fundacji. Musi podpisać dokumenty, żeby zbiórka pieniędzy na operację jej córki mogła się rozpocząć. Ula chce zabrać małą na spacer. Zapewnia kobietę, że zachowają ostrożność. Niestety, w pewnym momencie Nastka spada z huśtawki. Blanka jest wściekła. Przez ten wypadek dziewczynka może nie doczekać operacji.(Opis Odcinka)
środa
13 listopada 2019
20:15
Odcinek 2975
Podekscytowany Przemek prosi Jacka o przysługę - ma kryć go przed ojcem. Wyznaje też, że zamierza iść do łóżka z ...Podekscytowany Przemek prosi Jacka o przysługę - ma kryć go przed ojcem. Wyznaje też, że zamierza iść do łóżka z kobietą swoich marzeń. Gdy kończą się prace nad dekoracjami do spektaklu, młody Smolny i polonistka zostają sam na sam. Wówczas Dagmara namiętnie całuje ucznia. Przypadkowym świadkiem zdarzenia jest Jacek, który robi im zdjęcie. Mieszkanie Marty zostaje zdemolowane przez bandytów. Konarska z pomocą Mikołaja próbuje doprowadzić je do porządku. Wcześniej wysyła Ksawerego do Filipa. Nieoczekiwanie Kornelia pyta dziennikarkę, czy mogą się zobaczyć, ponieważ chce jej przekazać nowe informacje. Podczas spotkania z przejeżdżającego samochodu nagle pada strzał, a Kornelia osuwa się na chodnik... Ela może już ponownie podjąć pracę w fundacji. Nie wyraża zgody na zbiórkę pieniędzy na operację Nastki w Meksyku. Uważa bowiem, że milion złotych to wystarczająca kwota, by pomóc kilkorgu dzieciom w Polsce. Zuza jest mocno zdenerwowana, a Blanka - matka chorej dziewczynki - załamana.(Opis Odcinka)
wtorek
12 listopada 2019
20:15
Odcinek 2974
Marta otrzymuje pogróżki od ludzi, którzy są zamieszani w proceder niewolniczej prostytucji. Boi się o swoje bezpieczeństwo, a mimo to ...Marta otrzymuje pogróżki od ludzi, którzy są zamieszani w proceder niewolniczej prostytucji. Boi się o swoje bezpieczeństwo, a mimo to przeprowadza wywiad z Kornelią. Jej bohaterka dzieli się swoimi przeżyciami, podaje nawet nazwiska osób odpowiedzialnych za handel kobietami. Po zakończeniu nagrania Konarska nie może dodzwonić się do syna... Michał odzyskuje nadzieję - farmakoterapia pomaga, więc ma spore szanse na wyzdrowienie. Brzozowski jednak nie umie cieszyć się pozytywną diagnozą. Obserwuje, jak brat podrywa Igę i martwi się, że ją straci. Redakcja pracuje całą noc, żeby zamknąć kolejny numer gazety. Po takim doświadczeniu Tymon postanawia zrezygnować z tytułu szefa artystycznego, na który nie zasłużył. Robi tym Krzysztofowi ogromną niespodziankę. Jeszcze większym szokiem okazuje się decyzja Marceliny. Żona Gwiazdy odchodzi z pracy, a jednocześnie kończy swój romans.(Opis Odcinka)
poniedziałek
11 listopada 2019
20:15
Odcinek 2973
Darek otrzymuje pismo z Okręgowej Rady Adwokackiej. Dowiaduje się, że za pobicie Jankowskiego zawieszono go na trzy lata. Załamany tą ...Darek otrzymuje pismo z Okręgowej Rady Adwokackiej. Dowiaduje się, że za pobicie Jankowskiego zawieszono go na trzy lata. Załamany tą wiadomością odwiedza Agnieszkę, żeby zaproponować jej przejęcie spraw kancelarii. Aneta odbiera wyniki testów na ojcostwo. Zna już tożsamość ojca dziecka. Smolny zastaje w swoim gabinecie obściskujących się Tymona i Marcelinę. Gdy zaczyna na nich krzyczeć, żona Gwiazdy ostro mu odpowiada. Krzysztof wpada w szał. Informuje wszystkich pracowników, że rezygnuje i mianuje nowym naczelnym Tymona. Potem ostentacyjnie wychodzi z redakcji. Michał prosi Igę, żeby po jego śmierci zajęła się Ignasiem. Marcin próbuje delikatnie uświadomić Brzozowskiemu, że niewłaściwie ulokował swoje uczucia. Widzi bowiem, jak bardzo Andrzej zbliżył się do policjantki.(Opis Odcinka)
czwartek
07 listopada 2019
20:15
Odcinek 2972
Podczas porannego treningu w parku Joanna znów spotyka Karola. Zapytany, czy ją śledzi - zarzuca Bergowej to samo. W pewnym ...Podczas porannego treningu w parku Joanna znów spotyka Karola. Zapytany, czy ją śledzi - zarzuca Bergowej to samo. W pewnym momencie mężczyznę łapie skurcz. Joanna obejmuje go, a potem prowadzi do ławki. Tymczasem ktoś robi im zdjęcia z ukrycia. Nadchodzi dzień wyjazdu Norberta do Afryki. Podczas pakowania kłóci się z Agatą. Wreszcie stwierdza, że zależy jej tylko na jak najszybszym pozbyciu się ukochanego. Oburzona zarzutami dziewczyna wychodzi z domu. Nie pojawia się, żeby pożegnać Owczarka, odprowadzają go jedynie przyjaciele. W fundacji Zuza przekonuje się, że matka chorej Nastki pilnie wykonuje swoje obowiązki. W pewnym momencie kobieta celowo upuszcza swój stary telefon, przez co urządzenie rozbija się. Poszkodowana martwi się utratą kontaktu z lekarzami córki.(Opis Odcinka)
środa
06 listopada 2019
20:15
Odcinek 2971
Rano Joanna zauważa, że Karol pozostawił jej kilkanaście wiadomości. Zdenerwowana natychmiast dzwoni do Zuzy i prosi o pomoc. Cały czas ...Rano Joanna zauważa, że Karol pozostawił jej kilkanaście wiadomości. Zdenerwowana natychmiast dzwoni do Zuzy i prosi o pomoc. Cały czas jest obserwowana, ktoś robi też Bergowej zdjęcia. Kiedy spotyka się z Hofferową na lunchu, niespodziewanie pojawia się przy nich Karol. Marta dowiaduje się, że pewna młoda kobieta wydała wojnę mafii, której członkowie zmuszają kobiety do prostytucji. Nawiązuje z nią kontakt. Kornelia też była ofiarą gangsterów - jest przestraszona, ale i zdeterminowana. Konarska namawia ją na wywiad do swojego talk-show. Producent programu obawia się, jak duże kłopoty spowoduje dziennikarka. Ordynator Kleczewska wyjaśnia Michałowi, że jego stan uległ pogorszeniu, ponieważ wdał się stan zapalny. Brzozowskiemu grozi przeszczep serca, a w dodatku otrzyma sztuczny organ.(Opis Odcinka)
wtorek
05 listopada 2019
20:15
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.
Podobne filmy
Nawiguj w lewo
Nawiguj w prawo