QR Code

like/dislike image

Na Wspólnej (2003) serial | Polecam Film

Na Wspólnej (2003)  serial

Na Wspólnej
2013-09-15 00:00:00
25 min.
Plakat z serialu Na Wspólnej (2003) - Polecam Film
Oglądam serial
0
Wolę filmy
0
494.8
4.8 (49)
2013-09-15 00:00:00
Odcinki
Sezony:
Rok 2020
Odcinek 3080  produkcja chwilowo wstrzymana
Sławek chce odejść od Renaty. Dowiaduje się jednak, że kobieta ma nowotwór. Sabina wykonała obdukcję. Czuje się silniejsza i odważniejsza, ...Sławek chce odejść od Renaty. Dowiaduje się jednak, że kobieta ma nowotwór. Sabina wykonała obdukcję. Czuje się silniejsza i odważniejsza, dzięki Agnieszce oraz Weronice. Tymczasem w kancelarii Roztockiej zjawia się mąż Sabiny, prosząc, by ta nie wierzyła kłamstwom żony. Twierdzi, że małżonce zależy wyłącznie na pieniądzach. Weronika stawia Robertowi ultimatum. Adrian otwarcie stosuje mobbing wobec Smolnego. Krzysztof chce ratować swój zespół przed zwolnieniami. Okazuje się jednak, że Tymon spiskuje z Baliszewskim.(Opis Odcinka)
czwartek
28 maja 2020
20:15
Odcinek 3079
Robert udaje się na wizytę do psychologa. Lekarz zaleca mu poddanie się terapii w ośrodku zamkniętym. Zdenerwowany mężczyzna opuszcza gabinet, ...Robert udaje się na wizytę do psychologa. Lekarz zaleca mu poddanie się terapii w ośrodku zamkniętym. Zdenerwowany mężczyzna opuszcza gabinet, trzaskając drzwiami. Weronikę odwiedza klientka Sabina, która pokazuje jej ślady pobicia przez męża. Roztocka radzi bizneswoman wykonanie obdukcji. Ostrowski wraca do pracy. Okazuje się, że w jego szpitalu zmieni się dyrektor. Odchodząca ze stanowiska Kolenda namawia Arka na udział w konkursie na nowego ordynatora. Ewa, na prośbę Doroty, wstrzykuje pacjentowi samodzielnie preparat. Niebawem ten traci przytomność. Basia postanawia postawić się swojej szefowej. Tymczasem Smolny wręcza Baliszewskiemu swoje wypowiedzenie.(Opis Odcinka)
środa
27 maja 2020
20:15
Odcinek 3078
Sara składa wizytę Bogdanowi, by przeprosić go za pocałunek. Berg nie widzi problemu. Po wcześniejszym powrocie z lotniska Joanna i ...Sara składa wizytę Bogdanowi, by przeprosić go za pocałunek. Berg nie widzi problemu. Po wcześniejszym powrocie z lotniska Joanna i Franek zastają półnagą Sarę. Paweł odwiedza Gustawa w szpitalu. Znajduje w jego szafce skradziony portfel i konfrontuje się z ojcem. Klient Beaty zaczyna się interesować jej biżuterią. Sprowadza na głowę kobiety policję. Po spędzonej razem namiętnej nocy Tania oświadcza Sławkowi, że nie chce być tylko kochanką. Adam wyraża nadzieję, że Daria z nim zostanie. Dobry nastrój utrzymuje się do czasu, kiedy dziewczyna znajduje karton z pamiątkami Adama. Postanawia je otworzyć, jednak mężczyzna reaguje na ten pomysł agresją.(Opis Odcinka)
wtorek
26 maja 2020
20:15
Odcinek 3077
Sławek towarzyszy Tatianie na rozprawie. Kobieta, zirytowana kłamstwami szefa tartaku, traci nad sobą panowanie i wyzywa go od morderców. W ...Sławek towarzyszy Tatianie na rozprawie. Kobieta, zirytowana kłamstwami szefa tartaku, traci nad sobą panowanie i wyzywa go od morderców. W rezultacie zostaje wyproszona z sali. Dziedzic próbuje ją pocieszyć. Renata jest przerażona wynikami badań - ma guzka w piersi. Telefonuje do Sławka, ale ten nie może z nią rozmawiać. Paweł traci cierpliwość do ojca złodzieja. Tymczasem Beata jest zachwycona Gustawem. Intuicja Pawła go jednak nie zawodzi, ponieważ Gustaw wykorzystuje okazję i okrada klientkę lokalu Ziębów. Do Bruna w środku nocy przychodzi Miłka, jest pod wpływem narkotyków. Jarek nie zamierza jej wpuścić, jednak Krawczyk decyduje się pomóc. Idzie z Miłką do fundacji Jonasza, a ten ostrzega Bruna, że ta znajomość źle się dla niego skończy.(Opis Odcinka)
poniedziałek
25 maja 2020
20:15
Odcinek 3076
Robert postanawia sądownie odebrać syna byłej żonie. Weronika chce, żeby roztrzęsiony partner zastanowił się, czy w obecnym stanie poradzi sobie ...Robert postanawia sądownie odebrać syna byłej żonie. Weronika chce, żeby roztrzęsiony partner zastanowił się, czy w obecnym stanie poradzi sobie z wychowywaniem Stasia. Jakiś czas później Roztocka przyjeżdża do kancelarii. Zjawia się tam Sabina, która wyznaje, że jest bita przez męża. Dziś są imieniny Romana. Bliscy przygotowują przyjęcie niespodziankę. Niestety, uprzedza ich Brodaty, zabierając Hoffera spod pracy. On i koledzy również mają wobec solenizanta pewne plany. Podczas gdy trwa męska impreza, smutna Honorata z rodziną czekają z przyjęciem. Bruno jest w fatalnej formie po tym, co stało się poprzedniego dnia. Na dodatek zauważa, że Jarek i Eliza opuszczają wspólne mieszkanie. Gdy spotyka się z Kasią, ukochana uświadamia mu, że znów trafił na samo dno.(Opis Odcinka)
czwartek
21 maja 2020
20:15
Odcinek 3075
Trwa proces dotyczący tragicznego w skutkach egzaminu pani Broni. Dziś ma zeznawać sama kursantka. Starsza pani, przekonana przez syna adwokata, ...Trwa proces dotyczący tragicznego w skutkach egzaminu pani Broni. Dziś ma zeznawać sama kursantka. Starsza pani, przekonana przez syna adwokata, obciąża winą Wojtka. Słysząc oskarżenia pod adresem klienta, Darek przystępuje do obrony. Bruno próbuje pomóc Sandrze. Chce razem z Miłką namierzyć dilera Arniego. Tymczasem bandyta szybko orientuje się w sytuacji. Dopada domorosłego detektywa podczas jego kolejnego spotkania z byłą dilerką. Dziewczyna kryje towarzysza, mówiąc, że to klient. Arni żąda dowodu i zmusza Krawczyka do zażycia kokainy. Pod wpływem narkotyku Bruno trafia z Miłką do łóżka. Wszystko widzi ktoś, kto absolutnie nie powinien być świadkiem podobnego zdarzenia... Robert opuszcza szpital. W domu czeka go serdeczne powitanie, przygotowane przez Weronikę i dzieci. Później Roztocka spotyka się z Agnieszką. Olszewska ostrzega przyjaciółkę, że musi uważać na Tadeusiaka, który nadal jest alkoholikiem. Jej słowa szybko się sprawdzają. Wieczorem policjant staje się agresywny.(Opis Odcinka)
środa
20 maja 2020
20:15
Odcinek 3074
Brunowi w końcu udaje się znaleźć Miłkę, ale dziewczyna nie chce go widzieć. W pewnym momencie dostrzega on mężczyznę, którego ...Brunowi w końcu udaje się znaleźć Miłkę, ale dziewczyna nie chce go widzieć. W pewnym momencie dostrzega on mężczyznę, którego widział z Sandrą po koncercie. Miłka wyjaśnia, że to diler narkotykowy. Potwierdzają się podejrzenia Krawczyka - kuzynka wpadła w poważne kłopoty. Chłopak rozpoczyna śledztwo. Niestety, ma dla niego tragiczny finał. Renata i Sławek zabierają Marię na kontrolną mammografię. Potem Dziedzic spotyka się w tajemnicy z Tanią. Ukrainka kończy ich romans, ponieważ nie zamierza budować nowego związku na cudzej krzywdzie. Daria jest gotowa na kolejny krok w swojej relacji z Adamem. Wykładowca ma opory... Rozpoczyna się proces w sprawie wypadku spowodowanego przez babcię Bronię. Na ławie oskarżonych zasiada Wojtek. Darek próbuje pomóc zdenerwowanemu Szulcowi się opanować. Pociesza też klienta, że na pewno udowodni jego niewinność. Podczas rozprawy dochodzi jednak do zaskakujących wydarzeń.(Opis Odcinka)
wtorek
19 maja 2020
20:15
Odcinek 3073
Sławek ponownie spędza noc u Tani. Następnego dnia proponuje kochance, żeby pojechali gdzieś tylko we dwoje. Ukrainka dopytuje jednak o ...Sławek ponownie spędza noc u Tani. Następnego dnia proponuje kochance, żeby pojechali gdzieś tylko we dwoje. Ukrainka dopytuje jednak o Renatę. Po powrocie Dziedzic dowiaduje się od córki, że ta się wyprowadza. Będzie teraz mieszkać z Adamem. Zdenerwowany policjant natychmiast udaje się do wykładowcy i zaczyna mu grozić. Sąsiedzi nasyłają na Sarę policję. Bogdan próbuje jej pomóc. Jak się okazuje, otrzymała mandat za zakłócanie spokoju. Berg zabiera wiolonczelistkę do Olszewskiej, po poradę prawną. Gdy opuszczają kancelarię, wdzięczna dziewczyna namiętnie całuje Berga. Zjazd absolwentów udaje się znakomicie. Koledzy odwożą Romana dopiero nad ranem. Mężczyźni zrobili na nim ogromne wrażenie swoim sposobem życia. W dodatku zaproponowali Hofferowi spółkę.(Opis Odcinka)
poniedziałek
18 maja 2020
20:15
Odcinek 3072
Basia prosi o pomoc Daniela. Przyprowadza syna do wydawnictwa, żeby udowodnił jej szefowi, że to nie ona ujawniła poufne dane. ...Basia prosi o pomoc Daniela. Przyprowadza syna do wydawnictwa, żeby udowodnił jej szefowi, że to nie ona ujawniła poufne dane. Niestety, komputer Smolnej znika. Krzysztof poznaje wreszcie tożsamość swojego nowego przełożonego. Jest zszokowany. Podekscytowany Roman przygotowuje się do zjazdu absolwentów. Honorata nie podziela radości męża - pamięta jeszcze, z czym zmagał się w czasach studenckich. Dopytuje, czy wśród gości będzie też Marylka. Hoffer przybywa do lokalu, gdzie ma odbyć się impreza. Organizator wita mężczyznę na... zjeździe seminarium duchownego. Beatę zaczynają męczyć gierki i niedomówienia pomiędzy Pawłem a Gustawem. Postanawia podstępem doprowadzić do konfrontacji. W tej sytuacji Wójcik wyznaje wreszcie, że tajemniczy oszust jest jego ojcem.(Opis Odcinka)
czwartek
14 maja 2020
20:15
Odcinek 3071
Policji udaje się aresztować mężczyznę, który zaatakował Weronikę i Roberta w kancelarii. Nieprzytomny Tadeusiak trafia do szpitala - zasłonił ukochaną ...Policji udaje się aresztować mężczyznę, który zaatakował Weronikę i Roberta w kancelarii. Nieprzytomny Tadeusiak trafia do szpitala - zasłonił ukochaną przed kulą. Lekarze nie chcą udzielić Roztockiej informacji o stanie pacjenta, ponieważ formalnie nie są rodziną. Roztrzęsiona prawniczka dzwoni do jego byłej żony. Oskarżona o ujawnienie poufnych firmowych danych Basia prosi Adriana, żeby pomógł jej udowodnić, że jest niewinna. Za radą Baliszewskiego szef sprawdza monitoring. Niestety, przynosi to odwrotny efekt. W chwili, gdy doszło do wycieku, kamery zarejestrowały bowiem w gabinecie tylko Smolną. Gwiazda informuje Krzysztofa o swoich planach sprzedaży "Viplotka". Nie mówi mu jednak, kto zostanie nowym właścicielem gazety. Beata ponownie spotyka Gustawa, który ma nietypową prośbę. Chce, żeby przechowała biżuterię jego byłej żony. Dziewczyna zdaje sobie sprawę, że jeśli się zgodzi, Paweł nie będzie zadowolony.(Opis Odcinka)
środa
13 maja 2020
20:15
Odcinek 3070
Policyjna ochrona informuje Weronikę, że ktoś próbuje wejść do kancelarii. Na szczęście niedoszłym włamywaczem okazuje się Robert. Uspokojeni funkcjonariusze nie ...Policyjna ochrona informuje Weronikę, że ktoś próbuje wejść do kancelarii. Na szczęście niedoszłym włamywaczem okazuje się Robert. Uspokojeni funkcjonariusze nie zauważają dostarczyciela pizzy, który bez przeszkód dostaje się do środka. Mężczyzna oddaje strzał do Roztockiej i Tadeusiaka. Przyjaciele idą na koncert Sandry oraz jej nowego partnera, Patryka. Wszyscy spostrzegają, że śpiewająca Chełmińska jest bardzo smutna. Po zakończeniu występu jakiś mężczyzna wręcza wokalistce osobliwy pakunek, co zauważają Jarek z Brunem. Beata może już wrócić do pracy w barze u Ziębów. Pojawia się tam szarmancki starszy pan, zaczepia ją i pokazuje sztuczki. Jak twierdzi, czeka na Pawła. Kiedy Wójcik przychodzi do lokalu, wita się z gościem wyjątkowo oschle. Wieczorem wyjaśnia narzeczonej, że Gustaw (Jan Monczka) jest dawnym przyjacielem rodziny. Potem oddaje ukochanej pierścionek zaręczynowy, który ukradł tajemniczy jegomość.(Opis Odcinka)
wtorek
12 maja 2020
20:15
Odcinek 3069
Roman otrzymuje szokujący telefon. Dowiaduje się, że Marta uległa poważnemu wypadkowi i została przewieziona do szpitala w stanie krytycznym. To ...Roman otrzymuje szokujący telefon. Dowiaduje się, że Marta uległa poważnemu wypadkowi i została przewieziona do szpitala w stanie krytycznym. To jednak nie koniec złych wieści. Przez błąd w systemie ubezpieczeniowym Hoffer musi zapłacić za operację. Gazeta Smolnego prawdopodobnie zostanie sprzedana. Wszyscy dziennikarze boja się utraty pracy. Basia, za sprawą Baliszewskiego, ponownie awansuje. Tego samego dnia wieczorem Adrian przekazuje jej mocno niepomyślne wieści. Mania jest wyśmiewana przez inne dzieci w szkole. Odmawia pójścia na lekcje i odwiedza panią Bronię. Jastrząb oskarża ją o szpiegowanie. Darek usiłuje przekonać poszkodowanego instruktora, żeby podczas rozprawy zeznawał na korzyść Wojtka.(Opis Odcinka)
poniedziałek
11 maja 2020
20:15
Odcinek 3068
Po kolejnej kłótni z ojcem Daria postanawia zostać na noc u Adama. Namysłowski się zgadza, ale stawia jeden warunek: mają ...Po kolejnej kłótni z ojcem Daria postanawia zostać na noc u Adama. Namysłowski się zgadza, ale stawia jeden warunek: mają spać osobno. Sławek znów ratuje Tatianę z opresji. Obiecuje nigdy jej nie opuszczać. Wychodząc wieczorem, okłamuje Renatę, że idzie do pracy, a następnie zjawia się na progu Ukrainki. Szef jest zadowolony z wyników współpracy Basi i Adriana. Prosi ją, żeby dała Baliszewskiemu drugą szansę. Gwiazda zleca kontrolę stanu wartości gazety Smolnego. Nie chce jednak wyjawić, skąd ten pomysł. Trzyma swoje powody w tajemnicy nawet przed Krzysztofem. Franek i Joanna lecą do Stanów Zjednoczonych. Na lotnisko odwozi ich Bogdan, który później uczestniczy w spotkaniu wspólnoty mieszkaniowej. Sąsiedzi wyrzucają Sarze zbyt głośną grę na wiolonczeli. Berg wybawia ją z kłopotów. Kilka godzin później wdzięczna dziewczyna przychodzi do niego z butelką wina.(Opis Odcinka)
czwartek
07 maja 2020
20:15
Odcinek 3067
Sandrze śni się koszmar. Głośno woła Michela. Po obudzeniu przez Agatę jest kompletnie roztrzęsiona. Podczas rozmowy Kochańska przekonuje się, że ...Sandrze śni się koszmar. Głośno woła Michela. Po obudzeniu przez Agatę jest kompletnie roztrzęsiona. Podczas rozmowy Kochańska przekonuje się, że tamtego dnia rzeczywiście widziała na ulicy przyjaciółkę. Teraz ma pewność - Chełmińska coś ukrywa. Jakiś czas później Patryk grozi piosenkarce i każe jej milczeć. Z aresztu zostaje zwolniony właściciel tartaku, odpowiedzialny za śmierć Witalija. Kiedy dowiaduje się o tym Tania, traci panowanie nad sobą, dopada mężczyznę i nazywa mordercą. Ten nie pozostaje dłużny Ukraince. Darek przygotowuje Wojtka na wojnę z synem pani Broni. Uświadamia Szulcowi, że adwokat dąży do tego, by obciążyć go odpowiedzialnością za wypadek podczas egzaminu. Żbik ma rację. Jastrząb jest groźnym przeciwnikiem, ale właściciel szkoły jazdy potrafi odeprzeć jego ataki.(Opis Odcinka)
środa
06 maja 2020
20:15
Odcinek 3066
Sandra odwiedza przyjaciół, ale nie towarzyszy jej Michel. Jak twierdzi, porzuciła męża, ponieważ znów została zdradzona. Przedstawia im też swojego ...Sandra odwiedza przyjaciół, ale nie towarzyszy jej Michel. Jak twierdzi, porzuciła męża, ponieważ znów została zdradzona. Przedstawia im też swojego nowego towarzysza, muzyka Patryka. Kasia jest niezadowolona, że Bruno ciągle nieustannie wydzwania do Miłki. Zaczyna podejrzewać go o niewierność. Wściekła przeprowadza się do Fabiana. Robert trzeźwieje pilnowany przez Sebę. Hebel opowiada mu, co spotkało Weronikę. Przerażony Tadeusiak prosi Ryszarda, żeby odszukał drugiego sprawcę napadu na kantor. Podejrzewa, że to on mści się za zabicie partnerki. Później policjant dzwoni do ukochanej i błaga o wybaczenie. Ewa świetnie sobie radzi w pracy. Dorota chwali ją za znakomitą organizację oraz kontakt z klientkami. Tymczasem asystentka szefowej kliniki zwalnia się po tym, jak nie otrzymała podwyżki. Bizneswoman szybko znajduje rozwiązanie. Proponuje Ostrowskiej awans, który oznacza asystowanie przy zabiegach. Arek nie może w to uwierzyć.(Opis Odcinka)
wtorek
05 maja 2020
20:15
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.
Podobne seriale
Nawiguj w lewo
Nawiguj w prawo