QR Code

Na dobre i na złe (1999) serial | Polecam Film

Na dobre i na złe (1999)  serial

Maciej Dejczer
Plakat z serialu Na dobre i na złe (1999) - Polecam Film
Oglądam serial
0
Wolę filmy
0
735.2
5.2 (73)
Odcinki
Sezony:
Rok 2020
773 - Skrzywdzeni przez bliskich
Hania wyznaje Michałowi, że przez problemy z matką nauczyła się tłumić swoje uczucia. Dlatego czasem go odpycha i stroni od ...Hania wyznaje Michałowi, że przez problemy z matką nauczyła się tłumić swoje uczucia. Dlatego czasem go odpycha i stroni od romantycznych gestów. W odpowiedzi Wilczewski wkłada jej na palec pierścionek i proponuje ślub, gdy tylko będzie gotowa. Kazia zajmuje się starszym panem, który miał wypadek w domu opieki. Poznaje Jorge (Adrian Zaremba), lekarza, któremu od razu wpada w oko. Ich pierwsze spotkanie ma jednak niefortunny przebieg. Kolega wypytuje Kazię o jej niepełnosprawność. Później próbuje naprawić swoją gafę i zaprasza dziewczynę na randkę. Marcin kontaktuje się z Grecem. Udaje mu się przekonać go, że jest niewinny. Prokurator mimo wielkiego ryzyka zawozi Molendę na spotkanie z córką. Lekarz wyznaje dziewczynie, że jest gotowy zgłosić się na policję. Ukochana jednak protestuje. Próbuje namówić go, by razem wyjechali. Marcin jednak ma dość uciekania i chce wrócić do normalnego życia. Chwilę później Dominika traci przytomność i trafia do szpitala. Julka podejrzewa, że pacjentka jest w ciąży. Sama Burska też ma spore kłopoty. Teraz to ona znajduje się na celowniku Begera. Kardiolog zjawia się niespodziewanie na sali, gdzie kobieta przeprowadza operację. Podważa jej kompetencje i próbuje wyprowadzić z równowagi. Po skończonym zabiegu Julka ostro protestuje przeciw jego impertynencji. Zaraz potem Maks informuje Konicę, że kobieta zachowuje się niepokojąco. Sugeruje, że może mieć początki choroby Alzheimera.(Opis Odcinka)
środa
25 marca 2020
20:55
772 - Niepokonany
Marcin jest zdeterminowany, by udowodnić swoją niewinność. Udaje mu się odnaleźć Darię Zubrzycką. Prosi ją o pomoc. Przekonuje, że jej ...Marcin jest zdeterminowany, by udowodnić swoją niewinność. Udaje mu się odnaleźć Darię Zubrzycką. Prosi ją o pomoc. Przekonuje, że jej także grozi niebezpieczeństwo, ponieważ za dużo wie o sprawach męża. Dominika nagle traci wzrok. Bart próbuje ją uspokoić. Planuje dodatkowe badania i zamierza zmienić jej leki. Profesor próbuje też pomóc Kazi. Dziewczyna wciąż zmaga się z atakami silnego bólu, które uniemożliwiają jej pracę i normalne funkcjonowanie. Artur przekonuje, że dobiorą odpowiednie środki i poradzą sobie bez opiatów. Sam jednak ma poważne kłopoty. Komisja bioetyczna nie zgadza się na pobranie komórek glejowych u Kosy. Bart jest przekonany, że to wina Begera, który mści się na nim za śmierć brata. Nie zamierza podporządkowywać się tej decyzji i przeprowadza ryzykowną operację. W efekcie w szpitalu zjawia się policja. Rozzłoszczony Konica zawiesza chirurga w obowiązkach. Zarzuca mu, że narażał życie pacjenta. Na SOR zgłasza się pacjentka, która niespodziewanie straciła słuch.(Opis Odcinka)
środa
18 marca 2020
20:50
771 - Kwestia wiary
Prokurator próbuje zmusić Julkę, by odwołała swoje zeznania i nie zapewniała dłużej Marcinowi alibi. Molenda kontaktuje się z Kosą i ...Prokurator próbuje zmusić Julkę, by odwołała swoje zeznania i nie zapewniała dłużej Marcinowi alibi. Molenda kontaktuje się z Kosą i prosi bandytę o pomoc. Chłopak pozwala w końcu lekarzowi ukryć się w należącym do niego domku, a Marcin trafia na miejscu na Kosickiego seniora, który od razu go atakuje. Maks ma nowego pacjenta – alpinistę, który skarży się na duszność i osłabienie. Doktor Beger od razu prosi o konsultację Barta, ale wyraźnie okazuje profesorowi niechęć. A kilka godzin później okazuje się, że obu lekarzy łączy dramat sprzed lat. Tymczasem Kazia odczuwa silny ból i sięga na dyżurze po leki, po których nie powinna w ogóle pracować...(Opis Odcinka)
środa
11 marca 2020
20:50
770 - Gloria
Marcin jest przesłuchiwany przez Kąkola. Zapewnia go o swojej niewinności. Prokurator jednak nie wierzy w jego słowa. Spotyka się z ...Marcin jest przesłuchiwany przez Kąkola. Zapewnia go o swojej niewinności. Prokurator jednak nie wierzy w jego słowa. Spotyka się z Dominiką i radzi, by zapomniała o Molendzie. Tymczasem lekarz w eskorcie policji ma trafić do aresztu. W drodze dochodzi do wypadku. Marcinowi udaje się uciec. W domu Kasi i Andrzeja zjawia się kurator. Do sądu wpłynął bowiem wniosek o zmianę miejsca zamieszkania Matyldy. Wzburzona mecenas Smuda jedzie do szpitala i robi awanturę Michałowi. Okazuje się jednak, że doktor Wilczewski nie ma nic wspólnego z całą sprawą. Maciek przyjeżdża do Leśnej Góry na badania. Wyznaje Radwanowi, że postanowił pracować jako wolontariusz w Senegalu. Blanka prosi go, by jeszcze raz przemyślał tę decyzję. Mówi, że mogliby dać sobie jeszcze jedną szansę. On jednak nie zamierza zmieniać zdania. Do szpitala przybiega przerażony nastoletni Szymon. Niesie noworodka, który nie oddycha.(Opis Odcinka)
środa
04 marca 2020
20:50
769 - Z potrzeby serca
Konica otwiera oddział kardiologiczny, którego ordynatorem zostaje profesor Piotr Mazur. Jest on niechętny Begerowi, który też ubiegał się o to ...Konica otwiera oddział kardiologiczny, którego ordynatorem zostaje profesor Piotr Mazur. Jest on niechętny Begerowi, który też ubiegał się o to stanowisko. Gdy Maks orientuje się, że jego rywal prawdopodobnie jest pod wpływem alkoholu i wsiada za kierownicę, postanawia skorzystać z okazji. Jedzie za nim i doprowadza do stłuczki. Profesor trafia do szpitala. Dziennikarze, których Konica zaprosił na uroczyste otwarcie nowego oddziału, od razu zaczynają drążyć temat. Tymczasem Beger przekazuje Mazurowi złe wieści - musi przejść operację, po której będzie musiał zakończyć karierę. W efekcie dyrektor Konica proponuje młodemu kardiochirurgowi etat i mówi o szansie awansu na stanowisko ordynatora. Prokurator Grec namawia córkę, by wróciła do domu. Zaniepokojona Dominika prosi Marcina, by wyjechał na jakiś czas, dopóki nie wyjaśni się sprawa śmierci jego znajomej. Molenda nie ma zamiaru uciekać. Niebawem zostaje aresztowany. Jest podejrzany o zabójstwo Andrzeja Fałata i Izabeli Majewskiej. Szczepan i Lina zbliżają się do siebie. Urzędnicy uznają jednak, że ich małżeństwo jest fikcyjne. Robert, który sam miał ożenić się z młodą Libanką, wyznaje Lipskiemu, że to on złożył donos. Teraz jednak wycofuje się ze swoich oskarżeń i składa zeznania, dzięki którym dziewczyna może zostać w Polsce. Szczepan, który teraz zna prawdę, przeprasza Agatę.(Opis Odcinka)
środa
26 lutego 2020
20:50
768 - Anioł
Doktor Sikorka opiekuje się Amelią, nastolatką ze skoliozą i poważną wadą serca. Decyduje się na przeprowadzenie ryzykownej operacji. Szuka kardiologa, ...Doktor Sikorka opiekuje się Amelią, nastolatką ze skoliozą i poważną wadą serca. Decyduje się na przeprowadzenie ryzykownej operacji. Szuka kardiologa, który skonsultowałby ten trudny przypadek. Pomóc lekarce zgadza się uznany specjalista Maksymilian Beger. Hania na pierwsze spotkania umawia się z nim w nocnym klubie. Nowy znajomy nie ukrywa, że koleżanka po fachu bardzo mu się podoba. Ich współpraca przynosi efekty i zabieg kończy się sukcesem. Tymczasem matka Michała daje mu swój pierścionek zaręczynowy, cenną rodzinną pamiątkę. Mówi synowi, że to dobry moment, by wręczył go ukochanej. Doktor Wilczewski waha się, czy nie jest za wcześnie na oświadczyny. Pacjentem Kazi jest mężczyzna, który pobił żonę. Został ranny podczas domowej awantury. Gdy na oddziale dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży, znów rzuca się na nią z pięściami. Kazia chwyta za stojak do kroplówki i unieszkodliwia go jednym celnym ciosem. Zaszokowany Michał ostrzega dziewczynę, że pacjent może ją pozwać. Niebawem stażystka zostaje wezwana do dyrektora Konicy. On także tłumaczy młodej lekarce, że jej zachowanie może mieć poważne konsekwencje. Ryzykuje nie tylko proces, ale też utratę prawa do wykonywania zawodu. Prokurator Kąkol przesłuchuje Marcina w związku ze śmiercią Rudej.(Opis Odcinka)
środa
19 lutego 2020
20:50
767 - Gdzie mieszka przeszłość
Do szpitala trafia modelka Ada Wysocka, bliska znajoma doktora Wilczewskiego. Dziewczyna, która ma problemy po złamaniu nogi, zostaje pacjentką Hani. ...Do szpitala trafia modelka Ada Wysocka, bliska znajoma doktora Wilczewskiego. Dziewczyna, która ma problemy po złamaniu nogi, zostaje pacjentką Hani. Lekarka próbuje ustalić, co łączy ją z Michałem. Dowiaduje się, że ukochany ma profil na portalu randkowym i Ada poznała go przez internet. Robi mu wyrzuty. Wilczewski tłumaczy, że nie korzysta już ze swojego konta i próbuje załagodzić sytuację. Niebawem doktor Sikorka widzi go w towarzystwie kolejnej kobiety, z którą się kiedyś spotykał. Matylda znów kłóci się z Falkowiczem i ogłasza strajk głodowy. Twierdzi, że nie będzie jadła, dopóki ojciec nie zacznie traktować jej poważnie. Michał uważa, że Andrzej jest zbyt surowy. Wspiera nastolatkę i chce przekonać Kasię, by w tym sporze stanęła po stronie córki. Dominika namawia Marcina na romantyczny wyjazd do Paryża. Ich plany krzyżuje dramatyczny telefon od Rudej. Pielęgniarka, która pomogła Molendzie w sfingowaniu śmierci Zubrzyckiego, błaga go o pomoc. Twierdzi, że grozi jej niebezpieczeństwo i musi uciekać. Lekarz jedzie na spotkanie z przerażoną kobietą. Znajduje ją nieprzytomną i bliską śmierci.(Opis Odcinka)
środa
12 lutego 2020
20:55
766 - Kolejny sądny dzień
Matylda prosi o pomoc Olka. Nadal bowiem obawia się dziewczyn, u których ma dług. Nowy przyjaciel pożycza jej pieniądze i ...Matylda prosi o pomoc Olka. Nadal bowiem obawia się dziewczyn, u których ma dług. Nowy przyjaciel pożycza jej pieniądze i towarzyszy dziewczynie podczas spotkania z prześladowcami. Nastolatka jest mu wdzięczna. Falkowicz jest przekonany, że córka go okłamuje. Postanawia ją śledzić. Gdy przyłapuje Matyldę z młodym mechanikiem, wpada w złość. Zabrania im się spotykać. Kazia i Tadek jadą razem na rozprawę dotyczącą tragicznego incydentu, po którym dziewczyna straciła władzę w nogach i trafiła na wózek inwalidzki. Po drodze natykają się na wypadek z udziałem pary motocyklistów, którzy właśnie jechali na swój ślub. Rozpoczynają dramatyczną walkę o życie rannych. Godzinę później zjawiają się na sali sądowej. Tadek przyznaje, że w dniu wypadku jechał za szybko. Nie próbuje się usprawiedliwiać. Kazia wybucha gniewem. Chce wiedzieć, czemu kolega milczy i nie przedstawia żadnych okoliczności łagodzących. W końcu w szpitalu zmusza Boruckiego, by wyznał jej prawdę. Kolega potwierdza, że feralnego dnia w aucie to ona szarpnęła za kierownicę. Podczas tej burzliwej kłótni Tadek zauważa, że Kazia poruszyła nogą. Dyrektor Konica musi pomóc Roxanie, właścicielce firmy cateringowej, która nagle zasłabła w jego gabinecie. W Leśnej Górze zjawia się Graczyk, dyrektor NFZ. Ma on podjąć decyzję dotyczącą eksperymentalnej terapii, którą zamierza prowadzić Bart.(Opis Odcinka)
środa
05 lutego 2020
20:55
765 - Człowiek się zmienia, jego przeszłość nigdy
Bart i doktor Woźnicka zajmą się mężczyzną w podeszłym wieku cierpiącym na guza mózgu, który wywołuje u niego zaniki pamięci. ...Bart i doktor Woźnicka zajmą się mężczyzną w podeszłym wieku cierpiącym na guza mózgu, który wywołuje u niego zaniki pamięci. Chory pojawia się w szpitalu z torbą pełną pieniędzy. Sparaliżowanemu Kosie, innemu pacjentowi profesora, składa wizytę dawna partnerka. Kobieta jest w zaawansowanej ciąży. Kiedy wychodzi, mężczyzna usiłuje popełnić samobójstwo. Tadkowi udaje się go uratować. Bart próbuje przekonać pacjenta, że eksperymentalna terapia może mu pomóc. Werbuje też do pomocy znajomego rehabilitanta, Darka. Niebawem profesor odkrywa, że jedną z pacjentek kolegi jest Kazia. Proponuje, że włączy ją do nowatorskiego programu leczenia. Marcin wraca do pracy w szpitalu. Konica podpisuje z nim umowę, choć ma spore wątpliwości. Zaznacza, że przyjmuje Molendę na okres próbny i ostrzega go, by unikał błędów.(Opis Odcinka)
środa
29 stycznia 2020
20:55
764 - Jeśli jutro nas nie będzie
Podczas powrotu ze szkoły Matylda zostaje zaatakowana przez koleżanki, które żądają od niej pieniędzy za tabletki, które od nich kupiła. ...Podczas powrotu ze szkoły Matylda zostaje zaatakowana przez koleżanki, które żądają od niej pieniędzy za tabletki, które od nich kupiła. W obronie dziewczyny staje 18-letni mechanik Olek, który przypadkiem przejeżdżał w pobliżu. Wystraszona dziewczyna prosi, by odprowadził ją do domu. Następnego dnia Olek zakrada się do pokoju dziewczyny, by oddać jej plecak, który zgubiła podczas kłótni z koleżankami. Ponieważ Matylda boi się, że ojciec zobaczy u niej nieznajomego, Olek wyskakuje przez okno. Poważnie rani się w nogę. Gdy Falkowicz znajduje go w swoim ogrodzie, próbuje wypytać, co tu robi. Widząc jednak stan intruza, wzywa pogotowie. Okazuje się, że Olek musi przejść operację. Matylda odwiedza go w szpitalu. Dominika wychodzi ze szpitala. Wciąż jednak ma objawy, które niepokoją Marcina. Molenda zabiera dziewczynę na spacer i wyznaje jej miłość. Chce, by razem zamieszkali. W pracy natomiast jako ratownik próbuje pomóc nastolatkowi, który ma silną reakcję anafilaktyczną. Zajmuje się także jego bratem, sparaliżowanym Piotrem, który chce walczyć o prawo do eutanazji. Do tego Molenda znów spotyka się z Julką, by zdobyć informacje o śledztwie prowadzonym przez prokuratora Kąkola. Dowiaduje się od niej, że na miejscu zbrodni znaleziono te same leki, których użył do sfingowania śmierci Zubrzyckiego. Hania wciąż nie potrafi porozumieć się z matką. Załatwia je przeniesienie do szpitala z Zgierzu. Po powrocie próbuje przeprosić Michała, że zniknęła niemal bez słowa.(Opis Odcinka)
środa
22 stycznia 2020
20:55
763 - Na pierwszy rzut oka
Kasia i Andrzej nadal martwią się o Matyldę. Mimo ostatnich problemów dziewczyna uparcie się odchudza. Do tego zbuntowana nastolatka postanawia ...Kasia i Andrzej nadal martwią się o Matyldę. Mimo ostatnich problemów dziewczyna uparcie się odchudza. Do tego zbuntowana nastolatka postanawia zamieszkać z Barbarą i Michałem. Linie nie podoba się, że Agata mieszka z nią i Szczepanem. Twierdzi, że taki układ może wydawać się podejrzany urzędnikom, którzy badają sprawę ich małżeństwa. Następnego dnia Lipski dowiaduje się, że wkrótce czeka ich kolejna kontrola. Jest przekonany, że za całą sprawą stoi Agata. Wzburzony zarzuca jej, że mogła zaszkodzić Linie, która jest osłabiona po chemioterapii. Woźnicka stanowczo zaprzecza jego podejrzeniom. Blanka zabiera swoje rzeczy i wyprowadza się od Radwana. Przenosi się do hotelu rezydentów. Do szpitala trafia dwoje nowych pacjentów, Marian, któremu doskwiera ból nogi oraz Beata, która uległa wypadkowi w domu. Woźnicka szybko nabiera podejrzeń, że kobieta jest ofiarą przemocy domowej. Prawda zaskakuje nie tylko panią ordynator, ale także męża chorej.(Opis Odcinka)
środa
15 stycznia 2020
20:55
762 - Mówię ci: wstań
Agata wciąż mieszka z Liną oraz Szczepanem i szybko domyśla się, że ich małżeństwo to fikcja. Tadek zdobywa w końcu ...Agata wciąż mieszka z Liną oraz Szczepanem i szybko domyśla się, że ich małżeństwo to fikcja. Tadek zdobywa w końcu sympatię profesora Barta i dołącza do niego, gdy ten diagnozuje przypadek Kosy. Ale po badaniach profesor nie ma dla rannego chłopaka dobrych wiadomości. Do szpitala trafia Zuzanna - pacjentka, która skarży się na gorączkę, ból brzucha i problemy ze stawami. Ordynator Woźnicka odkrywa, że chorą po znajomości przyjął na oddział doktor Grabski.(Opis Odcinka)
środa
08 stycznia 2020
20:55
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.
Podobne seriale
Nawiguj w lewo
Nawiguj w prawo