QR Code

M jak Miłość

  (2000)  serial

Piotr Wereśniak
2012-05-01 00:00:00
40 min.
Plakat z serialu M jak Miłość (2000) - Polecam Film
Oglądam serial
0
Wolę filmy
0
4.9 (44)
Ciekawostki 
Role
O rolę Rafała ubiegał się Robert Moskwa (odtwórca roli dr. Rogowskiego), ostatecznie otrzymał ją Jacek Poniedziałek .
Do roli Klary Sobieszczańskiej była brana pod uwagę Aneta Zając . Ostatecznie rolę otrzymała
Rolę Marii Zduńskiej odrzuciła Danuta Stenka . Aktorka nie chciała wiązać się na kilka lat z produkcją serialu.
Inne
Dom w Grabinie, który zamieszkują Mostowiakowie jest tylko iluzją. Ganek jest jedynie dekoracją, a pokoje znajdują się w hali zdjęciowej w Orzeszynie.
W 322 odcinku jest scena wypadku samochodowego Alicji i Hanki. Aby nakręcić tą scenę ekipa musiała pracować przez całą noc - do piątej nad ranem na 10-stopniowym mrozie! Na planie pojawili się nie tylko kaskaderzy, ale też rajdowiec samochodowy. W tej scenie był używany samochód jednego z członków ekipy.
Aktorzy serialu "M jak Miłość" nakręcili teledysk do "Piosenki Świątecznej". Wśród śpiewających aktorów znaleźli się: Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz, Joanna Sydor oraz Cezar Morawski, Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek oraz Małgorzata Kożuchowska i Kacper Kuszewski . Muzykę do piosenki skomponował Tomasz Lewandowski, a tekst napisał Janusz Onufrowicz .
Czołówkę serialu "M jak Miłość" wykonuje Wojciech Gąssowski . Autorem muzyki jest Mieczysław Jurecki, a słów Bohdan Olewicz .
Akcja serialu rozgrywa się w Piasecznie, w Warszawie oraz w pobliskich, fikcyjnych miastach: Gródku, Lipnicy, oraz wsi Grabina.
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.