QR Code

like/dislike image

Korona królów (2017) serial | Polecam Film

Korona królów (2017)  serial

Korona królów
2018-01-17 19:00:04
30 min.
Plakat z serialu Korona królów (2017) - Polecam Film
Plakat z serialu Korona królów (2017) - Polecam Film
Plakat z serialu Korona królów (2017) - Polecam Film
Oglądam serial
0
Wolę filmy
0
577.1
7.1 (57)
2018-01-17 19:00:04
Odcinki
Sezony:
Rok 2020
Odcinek 376  produkcja chwilowo wstrzymana
Dymitr z Goraja, Jan z Jiczina i Spytek planują zasadzkę na Czambora. Gdy ten pojawia się w łaźni rozpoczynają pościg. ...Dymitr z Goraja, Jan z Jiczina i Spytek planują zasadzkę na Czambora. Gdy ten pojawia się w łaźni rozpoczynają pościg. Czambor zostaje zabity, a Jan z Jiczina proponuje Gniewoszowi, by przekłamać oficjalną wersję zdarzeń. Opolczyk dowiaduje się, że Jagiełło próbuje przekupićjego bratanków. Jadwiga pozbywa się Pileckich z Krakowa. Hanka odnawia Karczmę. (Opis Odcinka)
czwartek
30 kwietnia 2020
18:30
Odcinek 375
Rok 1393. Jagiełło spowiada się Trąbie ze słabości do Elżbiety, a Jadwiga spowiada się Szczeknie ze swojej zazdrości. Czambor pojawia ...Rok 1393. Jagiełło spowiada się Trąbie ze słabości do Elżbiety, a Jadwiga spowiada się Szczeknie ze swojej zazdrości. Czambor pojawia się w Krakowie i chce porwać Elżbietę Pilecką. Jagiełło wysyła Bohuna na wschód, a Gniewoszowi nakazuje złapać Czambora. Hanka dostaje pracę w Karczmie. Grabarz próbuje się powiesić.(Opis Odcinka)
środa
29 kwietnia 2020
18:30
Odcinek 374
23 lipca 1393. Witold triumfuje w Wilnie i próbuje przeciągnąć Sirputisa na swoją stronę. Wallenrod ma zawał serca, Engelhard obserwuje ...23 lipca 1393. Witold triumfuje w Wilnie i próbuje przeciągnąć Sirputisa na swoją stronę. Wallenrod ma zawał serca, Engelhard obserwuje jego agonię w milczeniu. Bracia Jagiełły szukają zrozumienia i wsparcia u Jadwigi. Jagiełło wciąż nadmiernie angażuje się w sprawy Pileckich.(Opis Odcinka)
wtorek
28 kwietnia 2020
18:30
Odcinek 373
Rok 1393, marzec. Ingres Piotra Wysza. Jagiełło i Jadwiga dopięli swego. Witold i Skirgiełło razem planują atak na Świdrygiełłę. Jan ...Rok 1393, marzec. Ingres Piotra Wysza. Jagiełło i Jadwiga dopięli swego. Witold i Skirgiełło razem planują atak na Świdrygiełłę. Jan z Tęczyna i Sędziwój z Szubina organizują działania na Śląsku. Gniewosz z Dalewicodzyskuje łańcuch Habsburgów i chce oddać go Jadwidze. Grabarz dowiaduje się, że to Hanka wykupiła go z więzienia.(Opis Odcinka)
poniedziałek
27 kwietnia 2020
18:30
Odcinek 372
Jagiełło czekając na Witolda dostaje wiadomość, że musi wykupić Skirgiełłę z karczmy. Jadwiga wraca z Budy i dowiaduje się od ...Jagiełło czekając na Witolda dostaje wiadomość, że musi wykupić Skirgiełłę z karczmy. Jadwiga wraca z Budy i dowiaduje się od Aleksandry o śmierci Henryka. Bohun przywozi na Wawel syna Heleny - małego Guncela. Jadwiga znajduje wyjście z impasu, polecipapieżowi Maffiolusa na biskupstwo płockie. Grabarz widzi Hankę z Dominikiem i opacznie interpretuje sytuację, co doprowadza do kłótni.(Opis Odcinka)
czwartek
23 kwietnia 2020
18:30
Odcinek 371
Sierpień 1392. Skirgiełło błaga, by Jagiełło nie oddawał Litwy Witoldowi. Jadwiga w Budzie walczy o Polskę. Maria proponuje Jadwidze stworzenie ...Sierpień 1392. Skirgiełło błaga, by Jagiełło nie oddawał Litwy Witoldowi. Jadwiga w Budzie walczy o Polskę. Maria proponuje Jadwidze stworzenie imperium. Ragana wróży Jagielle wiele cierpienia. Witold przypieczętowuje przysięgę posłuszeństwa. Jagiełło zwycięża, ale zostaje sam.(Opis Odcinka)
środa
22 kwietnia 2020
18:30
Odcinek 370
Wierzynek i Gniewosz chcą jak najszybciej sprzedać wiadomość o rozbiorze Polski. Jan z Tęczyna i Spytek podejrzewają, że Dymitr jest ...Wierzynek i Gniewosz chcą jak najszybciej sprzedać wiadomość o rozbiorze Polski. Jan z Tęczyna i Spytek podejrzewają, że Dymitr jest szpiegiem. Witold szykuje się do ucieczki z zamku Ritterswerder. Skirgiełło przywozi wieści o śmierci Wigunta. Jadwiga chce wyruszyć w podróż, by ratować Polskę i Jagiełłę.(Opis Odcinka)
wtorek
21 kwietnia 2020
18:30
Odcinek 369
Maffiolus nie ustaje w wysiłkach, by przejąć biskupstwo. Jastrzębiec przywozi złe wieści z Rzymu - papież nie może odwołać Włocha. ...Maffiolus nie ustaje w wysiłkach, by przejąć biskupstwo. Jastrzębiec przywozi złe wieści z Rzymu - papież nie może odwołać Włocha. Przebrany za kupca Opolczyk przybywa do Malborka. Oferuje Wallenrodowi rozbiór Polski. Dobiesław podburza panów polskich przeciw Jagielle. Bardzo chory Wigunt ostatkiem sił dociera do Wilna z informacjami dla Skirgiełły.(Opis Odcinka)
piątek
17 kwietnia 2020
18:30
Odcinek 368
Wigunt odkrywa, że Opolczyk szykuje się na spotkanie z Krzyżakami, i wysyła posłańca, by doniósł o tym Jagielle. Sirputis ma ...Wigunt odkrywa, że Opolczyk szykuje się na spotkanie z Krzyżakami, i wysyła posłańca, by doniósł o tym Jagielle. Sirputis ma złe wieści dla Skirgiełły. Jadwiga podstępem chce sprowadzić do Krakowa syna Heleny - Guncela. Grabarz bije się w obronie czci Hanki i zostaje aresztowany. Jego wybranka zwraca się o pomoc do Gniewosza z Dalewic.(Opis Odcinka)
czwartek
16 kwietnia 2020
18:30
Odcinek 367
Sirputis przywozi wieści o tym, że Margit urodziła córeczkę. Jadwiga dowiaduje się z horoskopu, że los będzie dla niej łaskawy ...Sirputis przywozi wieści o tym, że Margit urodziła córeczkę. Jadwiga dowiaduje się z horoskopu, że los będzie dla niej łaskawy w kwestii macierzyństwa. Jan z Kleparza wybiera spośród ubogich tych, którym król obmyje nogi podczas uroczystości Triduum Paschalnego. Witold skłania się do przyjęcia propozycji Jagiełły. Opolczyk przedstawia Zygmuntowi Luksemburskiemu swoją wizję rozbioru Polski. Maffiolus jest obrażony na królewską parę, która obstaje przy swoim kandydacie na biskupa krakowskiego.(Opis Odcinka)
środa
15 kwietnia 2020
18:30
Odcinek 366
Henryk rozpoczyna tajną misję, ale zamiast spełniać zadanie wyznaczone przez Jagiełłę prosi Witolda o rękę Ryngałły. Po śmierci Radlicy zebrana ...Henryk rozpoczyna tajną misję, ale zamiast spełniać zadanie wyznaczone przez Jagiełłę prosi Witolda o rękę Ryngałły. Po śmierci Radlicy zebrana na Wawelu kapituła kanoników przystępuje do wyboru nowego biskupa. Dobiesław popiera swojego bratanka Siecieja z Chmielnika, król zaś Piotra Wysza. Niespodziewanie pojawia się Maffiolus, oficjalny kandydat papieża.(Opis Odcinka)
wtorek
14 kwietnia 2020
18:30
Odcinek 365
Na polecenie Jagiełły biskup Henryk jedzie z misją dyplomatyczną do Witolda. Eufemia wzrusza Jadwigę opowieścią o swoim młodszym bracie. Margit ...Na polecenie Jagiełły biskup Henryk jedzie z misją dyplomatyczną do Witolda. Eufemia wzrusza Jadwigę opowieścią o swoim młodszym bracie. Margit chce pomóc Sirputisowi. Prosi Helenę o wsparcie. Jadwiga dowiaduje się, że Hanka jest w posiadaniu złota Habsburgów.(Opis Odcinka)
piątek
10 kwietnia 2020
18:30
Odcinek 364
Po tym, jak Margit wybaczyła Sirputisowi, zaczynają się przygotowania do ich ślubu. Erzsebet próbuje zapobiec temu małżeństwu. Jagiełło chce przygotować ...Po tym, jak Margit wybaczyła Sirputisowi, zaczynają się przygotowania do ich ślubu. Erzsebet próbuje zapobiec temu małżeństwu. Jagiełło chce przygotować romantyczną niespodziankę dla żony. W tym celu prosi Jana i Mścichnę o pomoc. Ucztę zakłóca pojawienie się Bohuna, który przywozi wiadomość o kolejnej zdradzie, wykrytej na Litwie. Jagiełło wyraża zgodę, aby Piotr Wysz został kanclerzem Jadwigi.(Opis Odcinka)
piątek
10 kwietnia 2020
18:00
Odcinek 363
Wrzesień 1391 rok. Pierwsze tygodnie wojny przynoszą Jagielle przewagę nad wrogiem. Do Sirputisa dociera informacja o ciąży Margit. Jan z ...Wrzesień 1391 rok. Pierwsze tygodnie wojny przynoszą Jagielle przewagę nad wrogiem. Do Sirputisa dociera informacja o ciąży Margit. Jan z Tęczyna planuje ocalić Eufemię i zabrać ją z Wielunia. Hanka w ostatnim momencie rezygnuje z zaręczyn z Dominikiem. Na Wawel dociera Erzsebet. Składa skargę na Czambora, ponieważ ten wypytuje Melsztyńskich o zwrot żony. Jagiełło prosi Boga o syna.(Opis Odcinka)
czwartek
09 kwietnia 2020
18:30
Odcinek 362
Lato 1391. Jagiełło podejmuje decyzję o rychłym wyruszeniu wojsk na Opolczyka. Prosi Spytka, by spróbował się przeprowadzić dochodzenie i ustalić, ...Lato 1391. Jagiełło podejmuje decyzję o rychłym wyruszeniu wojsk na Opolczyka. Prosi Spytka, by spróbował się przeprowadzić dochodzenie i ustalić, kto jest szpiegiem, który donosi Krzyżakom. Spytek dochodzi do wniosku, że ze sprawą może być powiązany Jan z Tęczyna. Zaczyna go śledzić i spostrzega, jak ten wysyła posłańca z listem do Wielunia. Okazuje się, że jest to wyznanie miłosne. Jadwiga wypędza z Wawelu Eufemię. Dominik prosi o rękę Hankę.(Opis Odcinka)
środa
08 kwietnia 2020
18:30
Komentarze: (1)  Rozwiń by komentować


avatar
Jadwiga  (2020-01-02 12:47:34)
Najważniejsza w dziejach Polski królewska koronacja przedstawiona na poziomie szkolnego teatrzyku. Starzej wyglądająca od Jagiełły Jadwiga, było nie było dziś święta nosi pogańskie gadżety, a sam król w koronie prezentuje się jak pajac.i taki gniot kosztował podatnika 200 tysięcy?a Pani Profesor od konsultacji co na to?
Podobne seriale
Nawiguj w lewo
Nawiguj w prawo