QR Code

Klan (1997) serial | Polecam Film

Klan (1997)  serial

25 min.
Paweł Karpiński
Plakat z serialu Klan (1997) - Polecam Film
Oglądam serial
0
Wolę filmy
0
6.7 (32)
Odcinki
Sezony:
Rok 2019
Odcinek 3540
Leszek opowiada żonie o wczorajszym zdarzeniu w firmie. Bogna nie podziela jego zdania, że prezes stosuje mobbing. Dominika wspomina Krzysztofowi ...Leszek opowiada żonie o wczorajszym zdarzeniu w firmie. Bogna nie podziela jego zdania, że prezes stosuje mobbing. Dominika wspomina Krzysztofowi i Lutce o zasłyszanej w radiu informacji o wybuchu gazu w jednej z praskich kamienic. Okazuje się, ze do wypadku doszło w budynku, w którym mieszkają. Elżbieta proponuje małżonkom, by jeszcze pozostali na Sadybie. Ola dzieli się z siostrą wątpliwościami na temat tureckiego prawnika. Wkrótce odkrywa jego oszustwo. Kasia i Ksawery odwiedzają rodzinę w Warszawie. Grażynka zauważa, że córka ma jakiś problem.(Opis Odcinka)
piątek
25 października 2019
18:00
Odcinek 3539
Ilona chce się wyprowadzić. Anna prosi Tadeusza, by spróbował jej to wyperswadować. Andrzej Górzyński radzi Oli, by zmieniała prawnika. Remont ...Ilona chce się wyprowadzić. Anna prosi Tadeusza, by spróbował jej to wyperswadować. Andrzej Górzyński radzi Oli, by zmieniała prawnika. Remont mieszkania Krzysztofa i Lutki dobiega końca. Na Sadybie odbywa się pożegnalny obiad. Po odprowadzeniu samochodu prezesa Leszek przed biurowcem spotyka zdenerwowaną pracownicę, Dagmarę. Kobieta opowiada, jak źle została potraktowana przez Rutkę.(Opis Odcinka)
czwartek
24 października 2019
18:00
Odcinek 3538
Ola jest w kiepskiej formie. Sądzi, że trzeba więcej zapłacić tureckiemu prawnikowi. Paweł prosi Górzyńskiego, by spróbował skontaktować się ze ...Ola jest w kiepskiej formie. Sądzi, że trzeba więcej zapłacić tureckiemu prawnikowi. Paweł prosi Górzyńskiego, by spróbował skontaktować się ze znajomym dyplomatą. Beata zmienia stosunek do Bazylego i zaczyna go chwalić. Jasiek opowiada Małgosi, że koleżanka Patki chodziła z Bazylim, z jego powodu próbowała się nawet otruć. Ilona jest pewna, że Witold nie wrócił w sobotę do domu, ponieważ miał schadzkę. Barbara postanawia wyjaśnić nieporozumienie. Wywołuje tylko awanturę.(Opis Odcinka)
środa
23 października 2019
18:00
Odcinek 3537
Krzysztof pragnie jak najszybciej wyprowadzić się z Sadyby. Elżbieta zapewnia, że on i Lutka wcale im nie przeszkadzają. Chce też, ...Krzysztof pragnie jak najszybciej wyprowadzić się z Sadyby. Elżbieta zapewnia, że on i Lutka wcale im nie przeszkadzają. Chce też, by Dominika do nich wróciła. Dżesika pokazuje Darkowi pozytywne komentarze na swoim vlogu. Wszystkim bardzo podobał się występ Kurzawskiego. Witold nie ma ochoty wyjeżdżać z Barbarą. Za jej radą przyznaje się Ilonie, ale żona dochodzi do wniosku, że ma on romans. Na spotkanie podróżników w domu Jacka przyjeżdża Bazyli. Przywozi ze sobą desery własnej roboty. Janusz nie ma odwagi powiedzieć Oli, że Rafał jednak tak szybko nie wróci.(Opis Odcinka)
wtorek
22 października 2019
18:00
Odcinek 3536
Bazyli jeszcze raz przeprasza Małgosię, że nie przyjdzie na spotkanie grupy podróżniczej. Dżesika zmienia taktykę wobec Darka, by przełamać jego ...Bazyli jeszcze raz przeprasza Małgosię, że nie przyjdzie na spotkanie grupy podróżniczej. Dżesika zmienia taktykę wobec Darka, by przełamać jego opór dotyczący relacjonowania ich życia w internecie. Postanawia mu teraz dogadzać. Na dzisiaj Barbara zaplanowała kupowanie garnituru dla Witolda. Niespodziewanie w sklepie mężczyzna natyka się na Annę. Później Ilona wypytuje go o sprawunki. Z okazji wyjazdu Roberta do Włoch na Sadybie trwa kolacja pożegnalna. Krzysztof odbiera telefon od majstra ekipy remontowej.(Opis Odcinka)
poniedziałek
21 października 2019
18:00
Odcinek 3535
Brajan wypytuje Dżesikę o jej relacje z Darkiem. Zwierza się, że jest rozczarowany współpracą z jej ukochanym w firmie turystycznej. ...Brajan wypytuje Dżesikę o jej relacje z Darkiem. Zwierza się, że jest rozczarowany współpracą z jej ukochanym w firmie turystycznej. Beata boi się, że Bazyli będzie chciał wykorzystać zakochaną w nim Małgosię. Piotr stara się uspokajać żonę. Ola przygotowuje dom na powrót Rafała. Witold informuje Annę, że z powodu wyjazdu służbowego w ten weekend nie może jechać do Zakąsek. Potem Barbara stara się go przekonać do zakupu garnituru.(Opis Odcinka)
piątek
18 października 2019
18:00
Odcinek 3534
Witek opowiada Tomaszowi, jakiej przysługi oczekuje od niego szefowa. Anna sugeruje Ilonie, że mogłaby z mężem pojechać z nimi na ...Witek opowiada Tomaszowi, jakiej przysługi oczekuje od niego szefowa. Anna sugeruje Ilonie, że mogłaby z mężem pojechać z nimi na weekend do Zakąsek. Darek wymaga od Brajana większej dokładności w pracy. Prawnik mówi Januszowi, że Rafał wyjdzie z aresztu w najbliższy piątek. Ola nie posiada się z radości. Paweł informuje Górzyńskiego, że już nie musi szukać kontaktów ze znajomym attaché. Małgosię martwi brak znaku życia od Bazylego. Po południu kurier przynosi jej kwiaty. Okazuje się, że mężczyzna zapomniał telefonu. Dżesika opowiada na swoim vlogu o tym, że zamierza odmienić Darka...(Opis Odcinka)
czwartek
17 października 2019
18:00
Odcinek 3533
Podczas randki Małgosia próbuje się czegoś dowiedzieć o Bazylim, by móc opowiedzieć o nim matce. Chłopak unika rozmowy na swój ...Podczas randki Małgosia próbuje się czegoś dowiedzieć o Bazylim, by móc opowiedzieć o nim matce. Chłopak unika rozmowy na swój temat. Darek przekonuje Anię, że nie zeszła na dalszy plan, odkąd on spotyka się z Dżesiką. Brajan umawia się z sekretarką Magdą. Paweł zapewnia Olę, że zapłaci honorarium prawnikowi. Do Lubiczów zaglądają Koziełłowie. Anna opowiada o planowanej zmianie mebli w domu, a Tadeusz o zajęciu Witolda. Barbara prosi Witolda, by udawał jej partnera na rodzinnej imprezie.(Opis Odcinka)
środa
16 października 2019
18:00
Odcinek 3532
Po tym jak Małgosia wróciła wczoraj z różą, Beata snuje podejrzenia, że córka ma chłopaka. Piotr próbuje hamować żonę. Wkrótce ...Po tym jak Małgosia wróciła wczoraj z różą, Beata snuje podejrzenia, że córka ma chłopaka. Piotr próbuje hamować żonę. Wkrótce Rafalska dowiaduje się od Jaśka, że adoratorem dziewczyny może być młody kucharz z Rosso. Brajan daje kwiaty doniczkowe wszystkim kobietom, które brały udział w przekonywaniu Darka, by dał mu pracę. Górzyński przypomina Lubiczowi, że kiedyś miał kontakt z tureckim dyplomatą. Agnieszka i Janusz pokazują Oli nagrany przez Rafała filmik na komórce. Wbrew oczekiwaniom kobieta posępnieje.(Opis Odcinka)
wtorek
15 października 2019
18:00
Odcinek 3531
Darek zastanawia się, czy Dżesika pozwoliła mu zostać na noc, ponieważ darzy go uczuciem, czy ze względu na Brajana. Kurzawski ...Darek zastanawia się, czy Dżesika pozwoliła mu zostać na noc, ponieważ darzy go uczuciem, czy ze względu na Brajana. Kurzawski decyduje się zatrudnić brata ukochanej. Kucharz Adam wpada do Rosso, by sprawdzić, jak idzie interes. Przy okazji próbuje wybadać, czy przypadkiem jego etat nie jest zagrożony. Monika i Feliks zapewniają, że młody zastępca będzie ich podporą. Janusz wraca z Turcji i spotyka się z Olą. Tłumaczy, że wszyscy robą, co mogą, by wydostać Rafała z więzienia. Paweł deklaruje pomoc finansową w opłaceniu adwokata. Do restauracji przychodzi Małgosia, zaproszona przez Bazylego na degustację deseru.(Opis Odcinka)
poniedziałek
14 października 2019
18:00
Odcinek 3530
Dżesika dziękuje Darkowi za wczorajszą pomoc i zaprasza go na wieczór do siebie. Brajan informuje Czesię, że zamierza wziąć kredyt ...Dżesika dziękuje Darkowi za wczorajszą pomoc i zaprasza go na wieczór do siebie. Brajan informuje Czesię, że zamierza wziąć kredyt w parabanku. Ola dowiaduje się od Agnieszki o decyzji Janusza, który postanowił wrócić do Polski. Zdenerwowana kobieta ma pretensje, że chce on zostawić Rafała samego. Siostra tłumaczy, że więcej zrobią z Polski, niż siedząc w hotelu w Turcji. Paweł uważa tak samo. Monika i Gabriela przekonują kucharza Bazyla, żeby został w Rosso na stałe. Małgosia dostaje zaproszenie na degustację kolejnego deseru.(Opis Odcinka)
piątek
11 października 2019
18:00
Odcinek 3529
Ola jest w złym stanie emocjonalnym. Obawia się, że już nigdy nie zobaczy Rafała. Z Turcji dzwoni Janusz, który obiecuje, ...Ola jest w złym stanie emocjonalnym. Obawia się, że już nigdy nie zobaczy Rafała. Z Turcji dzwoni Janusz, który obiecuje, że dowie się czegoś w sprawie jej męża. Tymczasem Paweł uruchamia swoje kontakty dyplomatyczne i dowiaduje się, że rokowania są złe, a tamtejsze procedury wyjątkowo długie. Rafał, do wyjaśnienia sprawy, może posiedzieć w areszcie nawet miesiąc. Załamany Brajan zaczyna sięgać po alkohol. Pijany postanawia jechać do siostry. Monika zaprasza Beatę wraz z rodziną do restauracji. Bazyli przygotowuje i osobiście podaje im wyjątkowy deser. Agnieszka, nie chcąc by Ola była sama, postanawia wraz z dziećmi zanocować u siostry. Darek odwozi syna Dżesiki do domu i zostaje na obiad.(Opis Odcinka)
czwartek
10 października 2019
18:00
Odcinek 3528
Dominika opowiada rodzinie o starym domu nad morzem, który znaleźli z Robertem. Elżbieta i Jerzy nie są zachwyceni pomysłem córki ...Dominika opowiada rodzinie o starym domu nad morzem, który znaleźli z Robertem. Elżbieta i Jerzy nie są zachwyceni pomysłem córki na tak daleką wyprowadzkę. Milda dowiaduje się, że Robert zrezygnował z pracy w biurze i jest jej przykro. Czesia chce, by Darek zaprotegował Brajana u Rutki. Prezes jest rozbawiony jego prośbą, ale zgadza się przyjąć Cebulę do pracy. Małgosia szykuje się na uroczystą inaugurację pierwszego roku na uczelni. Beata chce uczcić przyjęcie córki w poczet studentów obiadem w Rosso. Aga i Ola przygotowują kolację dla mężów z okazji ich powrotu z Turcji. Niespodziewanie Aga dowiaduje się od Janusza, że Rafał został zatrzymany na lotnisku w Istambule...(Opis Odcinka)
środa
09 października 2019
18:00
Odcinek 3527
Ramona wspomina Jackowi o wczorajszej niezapowiedzianej wizycie nadopiekuńczej Beaty. Ekipa odpowiedzialna za remont mieszkania Krzysztofa pojawi się dopiero za kilka ...Ramona wspomina Jackowi o wczorajszej niezapowiedzianej wizycie nadopiekuńczej Beaty. Ekipa odpowiedzialna za remont mieszkania Krzysztofa pojawi się dopiero za kilka dni. Agnieszka i Ola zwracają się o pomoc w naprawie spłuczki do pana Benia. Brajan musiał zapłacić odszkodowanie rodzicom chłopaka, który uległ wypadkowi. W związku z tym został bez pieniędzy. Zwraca się o pomoc do Darka. Mężczyzna nie chce zatrudnić Brajana w swojej firmie. Zaniepokojony Jacek uważa, że to już czas zacząć przygotowania do ślubu oraz wesela. Paulina jednak to bagatelizuje, twierdząc, że będzie to mała uroczystość. Robert planuje wyjechać do Włoch i zamieszkać w domu pod Ravenną. Dominika ma dołączyć do niego po skończeniu studiów.(Opis Odcinka)
wtorek
08 października 2019
18:00
Odcinek 3526
Rafalscy miło wspominają wczorajszy wieczór w klubie. Piotr proponuje nawet, żeby to powtórzyć. Tymczasem z wakacji wraca Jasiek, który postanowił ...Rafalscy miło wspominają wczorajszy wieczór w klubie. Piotr proponuje nawet, żeby to powtórzyć. Tymczasem z wakacji wraca Jasiek, który postanowił najpierw przywitać się z rodzicami. Do domu babci Leokadii przychodzi Bronek, by zapytać, czy zdecydowała się już za niego wyjść. Krzysztof jest załamany, że ekipa nie skończyła jeszcze remontu jego mieszkania. Ramona i Jasiek planują romantyczny wieczór, gdy niespodziewanie pojawia się Beata z zakupami. Rafał, z pomocą Oli, kończy pakowanie. Nie ma już czasu na czułe pożegnanie z rodziną. Wraz z Januszem muszą szybko jechać na lotnisko.(Opis Odcinka)
poniedziałek
07 października 2019
18:00
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.
Podobne filmy
Nawiguj w lewo
Nawiguj w prawo