QR Code

Klan (1997) serial | Polecam Film

Klan (1997)  serial

Paweł Karpiński
Plakat z serialu Klan (1997) - Polecam Film
Oglądam serial
0
Wolę filmy
0
6.7 (32)
Odcinki
Sezony:
Rok 2020
Odcinek 3616
Ola opowiada Agnieszce o wizycie Górzyńskiego, który przyszedł do niej, by zapytać o zgodę na ślub z inną kobietą. Tymczasem ...Ola opowiada Agnieszce o wizycie Górzyńskiego, który przyszedł do niej, by zapytać o zgodę na ślub z inną kobietą. Tymczasem Klaudia odwiedza Andrzeja, informując go, że nie zamierza brać z nim ślubu. Decyzja ta zaskakuje Górzyńskiego. Monika przypomina Feliksowi o budowie parkingu i wspólnie dzwonią do Jerzego. Ich sprawą ma zająć się Milda. Feliks namawia partnerkę, by zaprosić ją na kolację, na którą ma przybyć także Daniel. Bolek wraz z Bożenką przyjeżdżają do firmy Jerzego, by porozmawiać o remoncie. Po powrocie zastają w domu zapłakaną Klaudię w ramionach Heniutki.(Opis Odcinka)
piątek
21 lutego 2020
18:00
Odcinek 3615
Bolek stara się namówić dzieci, żeby wybrały się z nim do firmy Jerzego, by tam omówić szczegóły remontu ich nowego ...Bolek stara się namówić dzieci, żeby wybrały się z nim do firmy Jerzego, by tam omówić szczegóły remontu ich nowego domu. Miłosz jednak nie ma na to czasu, gdyż szykuje się na festiwal filmowy, który ma odbyć się w Mediolanie. Z kolei Bożenka jest zajęta pracą. Tymczasem Heniutka wybiera się w odwiedziny do Krzysztofa i Lutki. Od mężczyzny dowiaduje się, że znaleźli już nową ekipę remontową, bo Jerzy nie ma dla nich czasu. Klaudia informuje Bożenkę, że nie ma zamiaru wychodzić za Andrzeja i nie chce brać ślubu z rozsądku.(Opis Odcinka)
czwartek
20 lutego 2020
18:00
Odcinek 3614
Leszek i Bogna są pod ogromnym wrażeniem gestu Rutki wobec ich syna. Oboje myślą, jak powinni się jej teraz odwdzięczyć. ...Leszek i Bogna są pod ogromnym wrażeniem gestu Rutki wobec ich syna. Oboje myślą, jak powinni się jej teraz odwdzięczyć. Leszek czuje, że zeznawanie przeciwko szefowej może okazać się trudniejsze, niż podejrzewa. Tymczasem Klaudia szykuje się do spotkania z Andrzejem. Bożenka namawia ją, by nie bała się walczyć o swoje. Nieoczekiwanie mężczyzna proponuje Klaudii małżeństwo. Jerzy chciałby przystąpić do remontu domu Miłosza i Bożenki, ale w najbliższym czasie jego firma nie ma mocy przerobowych. Okazuje się, że na liście klientów znajdują się Lutka i Krzysztof, którzy z racji tego, że czują się dłużnikami Elżbiety i Jerzego, z pewnością zgodzą się na inny termin ich remontu. Jerzy nie widzi innego rozwiązania i chce zająć się domem córki Grażynki możliwie najszybciej.(Opis Odcinka)
środa
19 lutego 2020
18:00
Odcinek 3613
Leopold wspomina o wczorajszym zachowaniu Ksawerego, komentując, że było ono wyjątkowo złośliwe i nietaktowne. Dagmara Kłaczek wyjaśnia Leszkowi, że była ...Leopold wspomina o wczorajszym zachowaniu Ksawerego, komentując, że było ono wyjątkowo złośliwe i nietaktowne. Dagmara Kłaczek wyjaśnia Leszkowi, że była zmuszona wezwać go na świadka, gdyż wymagał tego od niej jej adwokat. Bolek wraz z synem i synową chcieliby, żeby to właśnie firma Jerzego zajęła się wykańczaniem ich domu. Bogna pojawia się bez zapowiedzi w sekretariacie Rutki, wykrzykując, że Jerzyk miał wypadek na stoku i trafił do szpitala. Rutka postanawia zorganizować transport medyczny helikopterem.(Opis Odcinka)
wtorek
18 lutego 2020
18:00
Odcinek 3612
Kasia nie jest pewna, czy postąpiła słusznie, zrywając z Ksawerym. Dziewczyna zdaje sobie sprawę, że w ostatnim czasie dużo się ...Kasia nie jest pewna, czy postąpiła słusznie, zrywając z Ksawerym. Dziewczyna zdaje sobie sprawę, że w ostatnim czasie dużo się kłócili. Nagle dzwoni do niej Kacper, syn Ksawerego, prosząc o spotkanie. Grażyna sądzi, że były partner jej córki może chcieć, by Kasia do niego wróciła. Ola spotyka pana Mietka, który relacjonuje jej, co wydarzyło się przed domem pasera. Leszek wychodzi z pracy później niż zwykle, dzięki czemu dowiaduje się, że pani Kłaczek potrzebuje więcej świadków ze względu na drugą rozprawę. Mężczyzna jest przekonany, że zarówno on, jak i sekretarka dostaną wezwanie do sądu. Kacper na prośbę swojego ojca udaje się na spotkanie z Kasią. Chłopak czuje się dość niezręcznie, prosząc o to, by dziewczyna oddała mu samochód.(Opis Odcinka)
poniedziałek
17 lutego 2020
18:00
Odcinek 3611
Kasia wyjawia matce, że rozstała się z Ksawerym. Grażyna domyśla się, że córce musi być ciężko. Leopold, by poprawić dziewczynie ...Kasia wyjawia matce, że rozstała się z Ksawerym. Grażyna domyśla się, że córce musi być ciężko. Leopold, by poprawić dziewczynie humor, proponuje wspólne zakupy walentynkowe. Agnieszka kontaktuje się z panem Mietkiem, który zna pasera, będącego w posiadaniu ich rzeczy. Udaje jej się odzyskać laptopa, ale sprawy się komplikują. Małgosia nadal namawia Bazylego na spotkanie z Maliną. Dla świętego spokoju chłopak się zgadza. Kiedy hrabianka zaczyna rozpamiętywać ich wspólne chwile, Małgosia pojmuje, dlaczego ukochany miał opory. Leokadia donosi Grażynie, że z okazji walentynek Bronek zamówił w USC termin ich ślubu.(Opis Odcinka)
piątek
14 lutego 2020
18:00
Odcinek 3610
Bożenka chce wcześniej wyjść z pracy, by pojechać do nowego domu. Planuje przejść się po okolicy i sprawdzić dojazd. Niespodziewanie ...Bożenka chce wcześniej wyjść z pracy, by pojechać do nowego domu. Planuje przejść się po okolicy i sprawdzić dojazd. Niespodziewanie spotyka tam Kasię. Małgosia opowiada matce o Malinie. Mówi, że dziewczyna jest sympatyczna i pragnie przyjaźni z Bazylim. Beata jednak zaleca czujność. Ola rozmawia z szefową na temat skradzionych rzeczy i pasera oraz o tym, że postąpiła zgodnie z prawem. Wieczorem przychodzi wściekła Agnieszka. Zarzuca siostrze, że gdyby chodziło o jej sprzęty, zrobiłaby inaczej. Feliks zauważa w Rosso Kamilę i Emilię. Uważa, że młoda wdowa byłaby idealną partnerką dla Daniela.(Opis Odcinka)
czwartek
13 lutego 2020
18:00
Odcinek 3609
Monika dowiaduje się od Feliksa o tym, że Daniel wybrał się na randkę z koleżanką z pracy. Mimo że w ...Monika dowiaduje się od Feliksa o tym, że Daniel wybrał się na randkę z koleżanką z pracy. Mimo że w to nie wierzy, podpytuje syna. Okazuje się, że Daniel nakłamał, by pozbyć się natręta. Kamila i Borys szykują się na pogrzeb jego ojca. Bolek wpada do Rutki z informacją, że kupuje dzieciom dom. Prezes umawia wizytę u notariusza. Mietek daje Oli znać, gdzie można wykupić skradzione rzeczy. Kobieta nie jest zainteresowana takim rozwiązaniem, chce powiadomić policję, ale wspomina Januszowi o takiej możliwości. Małgosia przychodzi na spotkanie z Maliną, która zapewnia, że cieszy się szczęściem Bazylego, ale chciałaby utrzymywać z nim kontakt, jak z przyjacielem.(Opis Odcinka)
środa
12 lutego 2020
18:00
Odcinek 3608
Paweł proponuje Oli, która spędziła noc w domu rodziców, by u nich pozostała na jakiś czas. Ona jednak woli mieszkać ...Paweł proponuje Oli, która spędziła noc w domu rodziców, by u nich pozostała na jakiś czas. Ona jednak woli mieszkać u siebie. Podczas spotkania z podopiecznymi kobieta wspomina o włamaniu. Pan Mietek deklaruje chęć pomocy. Janusz wraca z agroturystyki. Wylicza kolejne straty: sprzęt fotograficzny, laptop Agnieszki. Michał decyduje się sprzedać swoje udziały Oskarowi i zamknąć firmę. Jerzy próbuje go przekonać, by jeszcze się zastanowił. Małgosia wybiera się na obronę pracy magisterskiej Bazylego. Niespodziewanie dzwoni Malina, jego była narzeczona. Ku zaskoczeniu Beaty Małgosia zgadza się z nią spotkać.(Opis Odcinka)
wtorek
11 lutego 2020
18:00
Odcinek 3607
Borys bardzo przeżywa śmierć swojego ojca i ma do siebie żal, że zgodził się odesłać go do hospicjum. Kamila próbuje ...Borys bardzo przeżywa śmierć swojego ojca i ma do siebie żal, że zgodził się odesłać go do hospicjum. Kamila próbuje przemówić mu do rozsądku. Ola wraca z weekendu u rodziców Rafała. Orientuje się, że w domu byli złodzieje. Okazuje się, ze u Agnieszki też doszło do włamania. Norbert zastanawia się, skąd wziąć pieniądze na wykup warsztatu. Liczy na interwencję Sandry.(Opis Odcinka)
poniedziałek
10 lutego 2020
18:00
Odcinek 3606
Michał donosi rodzicom o propozycji Oskara dotyczącej wykupienia udziałów firmy. Elżbieta prosi Jerzego, żeby porozmawiał z bratem. Ostrowski trafia do ...Michał donosi rodzicom o propozycji Oskara dotyczącej wykupienia udziałów firmy. Elżbieta prosi Jerzego, żeby porozmawiał z bratem. Ostrowski trafia do hospicjum. Borys chce odwiedzić go po zajęciach. Tymczasem Kamila ma wyrzuty sumienia, że oddała chorego obcym ludziom pod opiekę. Agnieszka zostawia Pawłowi klucze do mieszkania. Lubicz podczas ich wyjazdu ma się zająć kotem Pomponem. Koziełło prosi go o opiekę nad swoimi pieskami. Marek przypadkiem słyszy, jak Ania rozmawia z Czesią nad temat wyjazdu dziewczyny z Darkiem. Robi partnerce awanturę.(Opis Odcinka)
piątek
07 lutego 2020
18:00
Odcinek 3605
Anula opowiada ojcu o wczorajszej scenie z udziałem Marka i Czesi. Zaniepokojony Darek jedzie do przedszkola. Borys przeprasza Kamilę za ...Anula opowiada ojcu o wczorajszej scenie z udziałem Marka i Czesi. Zaniepokojony Darek jedzie do przedszkola. Borys przeprasza Kamilę za swoje zachowanie. Wieczorem Emilia informuje ich, że znalazła dla chorego miejsce w prywatnym hospicjum. Agnieszka przymierza się do wyjazdu z rodziną do gospodarstwa agroturystycznego. Ola zazdrości siostrze, bo sama nie dostanie urlopu. Mimo przeziębienia Michał jedzie do warsztatu. Oskar koniecznie chce porozmawiać z nim i Norbertem. Główny udziałowiec wyjawia im, że zdecydował się zlikwidować wszystkie firmy.(Opis Odcinka)
czwartek
06 lutego 2020
18:00
Odcinek 3604
Kamila tłumaczy Emilii, że jako żona powinna zabrać Ostrowskiego do siebie i przejąć nad nim opiekę. Miłosz i Bożenka spierają ...Kamila tłumaczy Emilii, że jako żona powinna zabrać Ostrowskiego do siebie i przejąć nad nim opiekę. Miłosz i Bożenka spierają się w kwestii ewentualnego zamieszkania za miastem. Przysłuchująca się ich rozmowie Heniutka jest pewna, że synowa postawi na swoim. Ania z rezerwą patrzy na to, jak Czesia z zachwytem odnosi się do Marka. Stwierdza, że jej decyzja o wyjeździe z ojcem była dobra. Po południu jest świadkiem wybuchu złości partnera opiekunki. Michał, który słabo się czuje, zostaje w domu, by wyzdrowieć przed ważnym spotkaniem. Przeszkadzają mu w tym synowie.(Opis Odcinka)
środa
05 lutego 2020
18:00
Odcinek 3603
Miłosz jest przeciwny pomysłowi wyprowadzki z miasta. Z powodu nalegań Bożenki decyduje się jednak zobaczyć osiedle domków jednorodzinnych, na którym ...Miłosz jest przeciwny pomysłowi wyprowadzki z miasta. Z powodu nalegań Bożenki decyduje się jednak zobaczyć osiedle domków jednorodzinnych, na którym mieliby zamieszkać. Borys stara się przeprosić Kamilę za to, że wczoraj zrobił jej awanturę. Na Sadybie kobieta skarży się, że całodobowa opieka nad chorym przerasta ich oboje i wywołuje ciągłe kłótnie. Ania uważa, że Marek ma obsesję na punkcie czystości. Dziwi się Czesi, która go broni. Klaudia prosi Olę o rozmowę w sprawie Górzyńskiego. Ta zapewnia, że nie zamierza się z nim wiązać.(Opis Odcinka)
wtorek
04 lutego 2020
18:00
Odcinek 3602
Agnieszce udaje się załagodzić niedawną sytuację z Olą. Siostry już w lepszej atmosferze rozmawiają o weekendzie. Klaudia niepokoi się brakiem ...Agnieszce udaje się załagodzić niedawną sytuację z Olą. Siostry już w lepszej atmosferze rozmawiają o weekendzie. Klaudia niepokoi się brakiem informacji od Andrzeja. Bożenka nakłania ją do działania. Miłosz martwi się o zdrowie Bolka, który pewnie mocno przeżył awanturę o loft. Ojciec ma dla młodych niespodziankę - lokum w dogodnym miejscu. Czesia rozmawia z Anulką na temat ich wspólnego wyjazdu na ferie. Zapewnia, że ma ona wolny wybór co do tego, z kim chce spędzić wolny czas. Ostatecznie obie ustalają, że dziewczyna weźmie ze sobą Patryka. Borys idzie na egzamin, a z jego ojcem zostaje Kamila. Po powrocie mężczyzna ma pretensje, że partnerka nie dość dobrze się nim opiekowała.(Opis Odcinka)
poniedziałek
03 lutego 2020
18:00
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.
Podobne seriale
Nawiguj w lewo
Nawiguj w prawo