QR Code

like/dislike image

Klan (1997) serial | Polecam Film

Klan (1997)  serial

Klan
2013-09-24 00:00:00
25 min.
Plakat z serialu Klan (1997) - Polecam Film
Oglądam serial
0
Wolę filmy
0
346.8
6.8 (34)
2013-09-24 00:00:00
Odcinki
Sezony:
Rok 2020
Odcinek 3643  ostatni przed wakacjami
Agnieszka i Ola zastanawiają się, jaki kształt przybierze wojna śmieciowa z sąsiadką. Tymczasem Zosia wraca ze szkoły i informuje mamę, ...Agnieszka i Ola zastanawiają się, jaki kształt przybierze wojna śmieciowa z sąsiadką. Tymczasem Zosia wraca ze szkoły i informuje mamę, że ktoś ubrudził przednią szybę jej samochodu. Antek narzeka na zdrowie. Nie mogąc już tego słuchać, Renata jedzie do urzędu. Niespodziewanie na parkingu spotyka dawnego wspólnika i znajomego, Darka. Mężczyzna proponuje wysłać Antka na wypoczynek. Z okazji prima aprilis Borys robi Kamili żart, udając atak serca. Kobieta nie pozostaje mu dłużna. Michał porządkuje papiery w swoim biurze. Zjawia się kobieta chcąca odebrać swój samochód. Ponieważ Chojnicki nie może dodzwonić się do Norberta, a klientka pokazuje dokumenty, mężczyzna wydaje jej pojazd. Wówczas zjawia się jego wspólnik wraz z właścicielem auta...(Opis Odcinka)
piątek
03 kwietnia 2020
18:00
Odcinek 3642
Elżbieta odwiedza Kamilę z samego rana. Dowiaduje się o wczorajszej wizycie człowieka uratowanego przez Borysa, który okazał się adwokatem, i ...Elżbieta odwiedza Kamilę z samego rana. Dowiaduje się o wczorajszej wizycie człowieka uratowanego przez Borysa, który okazał się adwokatem, i to od spraw spadkowych. Daniel przychodzi z Mildą do korporacyjnego barku. Zgodnie z planem mężczyzny do dziewczyny dosiada się jego szef. Zosia podrzuca sąsiadce na wycieraczkę torbę ze śmieciami. Kiedy kobieta przychodzi do Agnieszki z żądaniem wyjaśnień, dziewczynka tłumaczy, że plastiki nie były zgniecione, choć powinny. Matce puszczają nerwy i Zosia wymyka się do cioci Oli.(Opis Odcinka)
czwartek
02 kwietnia 2020
18:00
Odcinek 3641
Marczyński opowiada wspólnikowi, że jego nowa znajoma, Barbara, ma pewien pomysł, jak skompletować zespół lekarzy. Daniel pokazuje Mildzie miejsce przed ...Marczyński opowiada wspólnikowi, że jego nowa znajoma, Barbara, ma pewien pomysł, jak skompletować zespół lekarzy. Daniel pokazuje Mildzie miejsce przed domem, gdzie palą się znicze ku pamięci młodej sąsiadki. Przeglądają także razem wycinki z gazet na temat jej samobójczej śmierci. Milda decyduje się pomóc mężczyźnie. Borys dostaje wezwanie do sądu. Wygląda na to, że Emilia chce jak najszybciej doprowadzić do podważenia spadku. Niespodziewanie do jego drzwi puka mężczyzna, któremu niedawno uratował życie na parkingu. Okazuje się, że to adwokat.(Opis Odcinka)
środa
01 kwietnia 2020
18:00
Odcinek 3640
Bożenka pyta Kasię, czy coś ją łączy z Kacprem. Swoimi wątpliwościami dzieli się z Grażynką. Marczyński znów próbuje namawiać Górzyńskiego, ...Bożenka pyta Kasię, czy coś ją łączy z Kacprem. Swoimi wątpliwościami dzieli się z Grażynką. Marczyński znów próbuje namawiać Górzyńskiego, by przeszedł do jego kliniki. Lekarz po raz kolejny odmawia, tłumacząc się lojalnością wobec doktora Lubicza. Milda zostaje przyłapana przez strażnika na braku biletu parkingowego. Pomaga jej Daniel, a za przysługę prosi o rozmowę przy kawie. Przeprasza, że od razu nie wyjaśnił swoich intencji i opowiada o samobójczej śmierci sąsiadki Zuzanny.(Opis Odcinka)
wtorek
31 marca 2020
18:00
Odcinek 3639
Daniel zaczyna zastanawiać się nad swoim zachowaniem w stosunku do bliskich. Podczas rozmowy z Krzyśkiem przyznaje się mu, że wczoraj ...Daniel zaczyna zastanawiać się nad swoim zachowaniem w stosunku do bliskich. Podczas rozmowy z Krzyśkiem przyznaje się mu, że wczoraj pokłócił się z matką i jej partnerem. Postanawia ich przeprosić. Koziełło do końca tygodnia jest nieobecny. Górzyński proponuje Barbarze, by zapisała się do lekarza w nowo otwartej klinice. Po wyjściu z domu Bożenki Kasia idzie prosto do firmy Kacpra zamiast do centrum konferencyjnego.(Opis Odcinka)
poniedziałek
30 marca 2020
18:00
Odcinek 3638
Feliks próbuje rozmawiać z Danielem w sprawie Mildy, ale wszystko kończy się awanturą. Beata zgadza się zaprosić matkę Bazylego na ...Feliks próbuje rozmawiać z Danielem w sprawie Mildy, ale wszystko kończy się awanturą. Beata zgadza się zaprosić matkę Bazylego na kolację zapoznawczą, lecz podejrzewa, że arystokratka nie będzie chciała się do nich fatygować. Małgosia jest przeciwnego zdania. Bolek odwołuje swój przyjazd do nowego domu dzieci z powodu nagłej sprawy w Woli Tureckiej. Weronika ma pierwszy dzień zdjęciowy. Zarówno Miłosz, jak i reżyser bardzo ją chwalą. Kasia zamierza obejrzeć lokal w centrum konferencyjnym pod Warszawą, na który wygrała przetarg. Przy okazji planuje odwiedzić Miłosza i Bożenkę w ich nowym lokum.(Opis Odcinka)
piątek
27 marca 2020
18:00
Odcinek 3637
Małgosia mówi Beacie, że mogliby zaprosić matkę Bazylego. Rafalska jednak jest sceptyczna. Piotr jedzie do studia nagraniowego, gdzie umówił się ...Małgosia mówi Beacie, że mogliby zaprosić matkę Bazylego. Rafalska jednak jest sceptyczna. Piotr jedzie do studia nagraniowego, gdzie umówił się z Elizą i jej byłym partnerem - muzykiem Dawidem. Mają pracować nad pierwszą płytą kobiety. Pod artykułem Daniela swój komentarz zostawia siostra jego zmarłej sąsiadki. Mężczyzna liczy, że nawiąże z nią kontakt. Wspomina też Krzyśkowi o rozczarowaniu, jakie sprawiła mu Milda. Maciek mówi Kasi o odwołaniu ślubu babci Leokadii. Dziewczyna idzie do Grażynki, by powiedzieć matce o tym, że jest szansa, by przeniosła swoją działalność pod Warszawę.(Opis Odcinka)
czwartek
26 marca 2020
18:00
Odcinek 3636
Krzysztof w imieniu swoim i Lutki wyraża wdzięczność pułkownikowi za jego pomoc w przeprowadzce. Oboje mają nawet dla niego prezent. ...Krzysztof w imieniu swoim i Lutki wyraża wdzięczność pułkownikowi za jego pomoc w przeprowadzce. Oboje mają nawet dla niego prezent. Potem Bąk pyta Daniela o niedawny bankiet z kierownictwem. Chłopak opowiada, że Milda spodobała się jego szefowi. Krzysiek proponuje to wykorzystać. Zosia z entuzjazmem opowiada o swoim udziale w pikiecie pod cyrkiem w Skierniewicach. Leokadia zawiadamia Grażynę i syna, że jej ślubu z Bronkiem się nie odbędzie. Partner kobiety musi zajść się wnukami, ponieważ jego córka miała wypadek. Zamiast przełożyć termin, Leokadia sądzi, że lepiej będzie, jeśli w ogóle go odwoła. Małgosia umówiła się w Rosso z Bazylim. Mężczyzna przedstawia ją swojej matce.(Opis Odcinka)
środa
25 marca 2020
18:00
Odcinek 3635
Ola popiera decyzję starszej siostry, która zgadza się na wyjazd Zosi na pikietę do Skierniewic. Agnieszka trochę boi się o ...Ola popiera decyzję starszej siostry, która zgadza się na wyjazd Zosi na pikietę do Skierniewic. Agnieszka trochę boi się o córkę, ale ma nadzieję, że Pawełek dobrze się nią zaopiekuje. Lutka martwi się, jak przebiegnie dzisiejsza przeprowadzka. Elżbieta stara się ją uspokajać. Po południu okazuje się, że ekipa wywiązał się z zadania aż nadto. Feliks obserwuje siedzących na sali Mildę i Michała. Denerwuje go, że młody Chojnicki zagaduje dziewczynę, która już powinna przygotowywać się do bankietu korporacyjnego z Danielem.(Opis Odcinka)
wtorek
24 marca 2020
18:00
Odcinek 3634
Kamila jest pełna podziwu dla Borysa za wczorajszą akcję ratunkową na parkingu. Mężczyzna tłumaczy, że przecież na tym będzie polegał ...Kamila jest pełna podziwu dla Borysa za wczorajszą akcję ratunkową na parkingu. Mężczyzna tłumaczy, że przecież na tym będzie polegał jego zawód, ale bardzo schlebiają mu pochwały ukochanej. Krzysiek zwraca uwagę na artykuł Daniela. Zastanawia się nad jego intencjami. Lutka szuka ekipy do przeprowadzki w weekend. Elżbieta radzi spytać Michała, czy firma dysponuje większym samochodem. Zosia chce pojechać na pikietę w obronie dzikich zwierząt wykorzystywanych w cyrku.(Opis Odcinka)
poniedziałek
23 marca 2020
18:00
Odcinek 3633
Wanda nie jest zadowolona z tego, że Michał będzie operatorem koparki. Chłopak jednak woli to niż robotę papierkową. Młody Chojnicki ...Wanda nie jest zadowolona z tego, że Michał będzie operatorem koparki. Chłopak jednak woli to niż robotę papierkową. Młody Chojnicki doprowadza do awarii światła w Rosso, zrywając kabel zasilający restaurację. Wspólnie z Feliksem dzwoni do zakładu energetycznego. Kiedy okazuje się, ze specjaliści przyjadą dopiero za kilka godzin, Milda postanawia ściągnąć znajomego montera. Kamila i Borys na parkingu centrum handlowego natykają się na zbiegowisko przy potrzebującym pomocy mężczyźnie.(Opis Odcinka)
piątek
20 marca 2020
18:00
Odcinek 3632
Borys i Kamila zastanawiają się nad skutkami testamentu Ostrowskiego. Podejrzewają, że Emilia będzie walczyła o udziały w spółce, które odziedziczył ...Borys i Kamila zastanawiają się nad skutkami testamentu Ostrowskiego. Podejrzewają, że Emilia będzie walczyła o udziały w spółce, które odziedziczył mężczyzna. Rafał ma iść do pracy, ale nie może rozstać się z Filipkiem. Chłopiec zostaje pod opieką Oli, która dzisiaj pracuje w domu. Agnieszka wypytuje Wigę, jak się czuje ojciec. Dentystka oznajmia, że Paweł ma w Szwajcarii bardzo dobrą opiekę, ale tęskni za rodziną. Michał, mimo dobrych chęci, nie radzi sobie z papierkową robotą w firmie Jerzego. Gdy nadarza się okazja, wymyka się na budowę parkingu przy Rosso.(Opis Odcinka)
czwartek
19 marca 2020
18:00
Odcinek 3631
Borys prosi Kamilę, żeby poszła z nim na odczytanie testamentu ojca. Potrzebuje jej wsparcia. Kobieta waha się, obawiając się spotkania ...Borys prosi Kamilę, żeby poszła z nim na odczytanie testamentu ojca. Potrzebuje jej wsparcia. Kobieta waha się, obawiając się spotkania z Emilią. Darek zleca Brajanowi sprawdzenie materiałów na obiekty wypoczynkowe. Cebula orientuje się, że ma jechać niedaleko miejsca, gdzie poznał piękną Marlenę. Dżesika na życzenie swoich subskrybentek wymyśla Darkowi kolejne zadania. Ola opowiada Rafałowi o niezadowoleniu pana Mietka z posady parkingowego. Mąż oznajmia jej, że jutro jest jego pierwszy dzień w pracy.(Opis Odcinka)
środa
18 marca 2020
18:00
Odcinek 3630
Ola nie jest pewna, czy Rafał może już wrócić do pracy. Woźniacki jest jednak zdeterminowany. Pozostaje tylko kwestia opieki nad ...Ola nie jest pewna, czy Rafał może już wrócić do pracy. Woźniacki jest jednak zdeterminowany. Pozostaje tylko kwestia opieki nad Filipkiem. Agnieszka deklaruje, że mogłaby się od czasu do czasu zająć dzieckiem. Dżesika informuje Darka, że jego udział we vlogu przyniósł efekt. Zmusza Kurzawskiego, by wystąpił w kolejnych filmikach. Marczyński pyta doktora Górzyńskiego, czy zastanowił się nad jego propozycją przejścia do nowej kliniki. Lekarz stanowczo odrzuca ten pomysł. Leokadia chce oddać swoją ślubną garsonkę do sklepu.(Opis Odcinka)
wtorek
17 marca 2020
18:00
Odcinek 3629
Brajan próbuje rozmawiać z Czesią o Darku, ale widząc, że kobieta go broni, kapituluje. Ola zastanawia się nad problemami budżetowymi ...Brajan próbuje rozmawiać z Czesią o Darku, ale widząc, że kobieta go broni, kapituluje. Ola zastanawia się nad problemami budżetowymi swojej rodziny. Wspomina Rafałowi, że muszą coś wymyślić. Leokadia rozmyśla, czy decyzja o ślubie z Bronkiem była właściwa. Różnią się w poglądach na wiele spraw, np. ekologię. Dżesika martwi się malejącą liczbą followersów. Boi się, że wkrótce reklamodawcy zakończą z nią współpracę. Szuka pomysłu na uatrakcyjnienie swojego vloga. Koziełło i Górzyński natrafiają na siebie w bufecie. Przepraszają się za wczorajszą ostrą wymianę zdań.(Opis Odcinka)
poniedziałek
16 marca 2020
18:00
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.
Podobne seriale
Nawiguj w lewo
Nawiguj w prawo