QR Code

Klan (1997) serial | Polecam Film

Klan (1997)  serial

25 min.
Paweł Karpiński
Plakat z serialu Klan (1997) - Polecam Film
Oglądam serial
0
Wolę filmy
0
6.7 (32)
Odcinki
Sezony:
Rok 2019
Odcinek 3579
Bożenka i Miłosz, którzy wciąż myślą o zakupie hali zdjęciowej na mieszkanie, obawiają się, że ojciec nie da im pieniędzy. ...Bożenka i Miłosz, którzy wciąż myślą o zakupie hali zdjęciowej na mieszkanie, obawiają się, że ojciec nie da im pieniędzy. Bolek próbuje zwerbować Grażynę, by pomogła mu wyperswadować młodym ten pomysł. Kasia przyjeżdża z Gdyni na święta. Idzie na spotkanie z Kacprem, synem Ksawerego. Witold ma nadzieję, że dostanie podwyżkę. Barbara tymczasem zastanawia się nad likwidacją działu 3D. Jerzy wraca do domu i zastaje Elżbietę i Dominikę przy pieczeniu tortów dla bliźniaków.(Opis Odcinka)
poniedziałek
23 grudnia 2019
18:00
Odcinek 3578
Anna znalazła prezent gwiazdkowy przeznaczony dla Wigi. Tadeusz jednak nie ma sumienia wyprowadzać jej z błędu. Rafalski ukrywa przed żoną, ...Anna znalazła prezent gwiazdkowy przeznaczony dla Wigi. Tadeusz jednak nie ma sumienia wyprowadzać jej z błędu. Rafalski ukrywa przed żoną, że był z Weroniką na koncercie jazzowym i dlatego nie kupił choinki. Bożenka żali się Heniutce, że tacie nie podoba się pomysł zaadaptowania hali zdjęciowej na mieszkanie. Teściowa radzi, by pokazali Bolkowi obiekt i przekonali, by wyłożył pieniądze. Robert wraca z Włoch na święta i nowy rok. Milda chce się z nim spotkać. Ma dla niego nowinę. Feliks jest pewien posady menedżera w karczmie. Mówi Gabrieli, że chce wykazać się przed Moniką.(Opis Odcinka)
piątek
20 grudnia 2019
18:00
Odcinek 3577
Gwidon spłaca dług u Pawła. Junior prosi ojca o sfinansowanie mu obozu podczas ferii zimowych. Kamila usiłuje załatwić pielęgniarkę na ...Gwidon spłaca dług u Pawła. Junior prosi ojca o sfinansowanie mu obozu podczas ferii zimowych. Kamila usiłuje załatwić pielęgniarkę na kilka godzin w Wigilię, ale bezskutecznie. Emilia postanawia jej pomóc. Po kolejnej rozmowie z Klaudią Bożenka znów odnosi wrażenie, że ojcem jej dziecka jest Górzyński. Miłosz myśli o zaadaptowaniu hali na mieszkanie. Bolek torpeduje jego pomysł. Paweł i Koziełło kupują razem prezenty dla swoich żon. Weronika przedstawia Piotrowi Dawida, muzyka, na którego koncercie mają być. Rafalski orientuje się, że to jej były chłopak.(Opis Odcinka)
czwartek
19 grudnia 2019
18:00
Odcinek 3576
Emilia zaczyna mieć wątpliwości, czy decyzja o zarządzaniu firmą męża była właściwa. Kamila próbuje ją wspierać, ale sama także się ...Emilia zaczyna mieć wątpliwości, czy decyzja o zarządzaniu firmą męża była właściwa. Kamila próbuje ją wspierać, ale sama także się boi wziąć pod opiekę biznes Emilii. Dżesika dowiaduje się o tym, że Marek z Patrykiem zamieszkali w domu Czesi. Wypytuje, jak się dogadują, wyczuwając świetny materiał na vloga. Antek wpada na pomysł zorganizowania w firmie śledzika, ale jego przygotowanie zrzuca na Mildę. Dziś odbywa się aukcja biżuterii odziedziczonej przez Gwidona. Alicja martwi się, co zrobi jej mąż, jeśli nie uda się sprzedać klejnotów. Weronika proponuje Rafalskiemu wspólne wyjście jutro na koncert jazzowy. Paweł i Wiga rozważają zaproszenie na święta pana Henryka z ośrodka opiekuńczego.(Opis Odcinka)
środa
18 grudnia 2019
18:00
Odcinek 3575
Ilona nalega na męża, by poszukali mieszkania. Witek tłumaczy, że na razie lepiej im będzie u Koziełłów. Marek przywozi część ...Ilona nalega na męża, by poszukali mieszkania. Witek tłumaczy, że na razie lepiej im będzie u Koziełłów. Marek przywozi część swoich rzeczy do Czesi. Po południu zagląda Darek i pyta, co znaczą te walizki w przedpokoju. Kamila opowiada Borysowi o problemach Emilii z firmą jego ojca. Mężczyzna ma pewne rozwiązanie. Witold oferuje Michałowi wykonanie niektórych części do zabytkowych samochodów na drukarce 3D. Elżbieta wraz z przyjaciółmi szuka pomysłów na urodziny bliźniaków. Jerzy donosi, ze wszystkie wnuki zgodziły się mu pomóc w przygotowaniu świąt.(Opis Odcinka)
wtorek
17 grudnia 2019
18:00
Odcinek 3574
Michał opowiada Zycie o wczorajszym wybuchu Norberta. Sandra dowiaduje się, że nagłe pogorszenie się stanu mężczyzny jest spowodowane tym, że ...Michał opowiada Zycie o wczorajszym wybuchu Norberta. Sandra dowiaduje się, że nagłe pogorszenie się stanu mężczyzny jest spowodowane tym, że przestał brać leki. Jerzy nie wie od czego zacząć przygotowania do świąt. W planowaniu pomaga mu Beata. Marek informuje Czesię, że dom jest gotowy na jej przybycie. Kobieta chce przeprowadzić się razem z Anią. Bolek pragnie się odwdzięczyć Feliksowi za pomoc w sprzedaży karczmy. Załatwił mu gwarancję zatrudnienia w lokalu. Surmaczowa ma kiepski nastrój po powrocie z Feminy. Zgłosił się tam mężczyzna, którego pobiła żona.(Opis Odcinka)
poniedziałek
16 grudnia 2019
18:00
Odcinek 3573
Miłosz i Bożenka rozważają kupno większego mieszkania. Mężczyzna chce, by zastanowili się nad propozycją jego ojca. Partnerka postanawia skonsultować się ...Miłosz i Bożenka rozważają kupno większego mieszkania. Mężczyzna chce, by zastanowili się nad propozycją jego ojca. Partnerka postanawia skonsultować się z Grażyną. Weronika znów zamęcza Rafalskiego telefonami, a w gabinecie próbuje go podrywać. Michał kończy naprawę zabytkowego auta. Zamontował nowe części zamiast oryginalnych, co nie podoba się klientowi. Zgłasza on reklamację Norbertowi. Bolek spotyka się z Jerzym na zakupach przedświątecznych w sklepie. Chwali się, że za pieniądze ze sprzedaży karczmy będzie mógł zrealizować swoje marzenia.(Opis Odcinka)
piątek
13 grudnia 2019
18:00
Odcinek 3572
Ola dziękuje mężowi za wczorajszą niespodziankę. Bardzo podobała jej się wegetariańska kolacja, na którą zaprosił Agnieszkę i Janusza. Kiedy jest ...Ola dziękuje mężowi za wczorajszą niespodziankę. Bardzo podobała jej się wegetariańska kolacja, na którą zaprosił Agnieszkę i Janusza. Kiedy jest w pracy, dostaje rozpaczliwy telefon od Rafała, ponieważ Filipek płacze i nie można go uspokoić. Okazuje się, że wyrzyna mu się pierwszy ząbek. Weronika wydzwania do Piotra już od samego rana. Podczas spotkania kobieta zaczyna go kokietować. Bazyli pyta o radę Feliksa, w jaki wyjątkowy sposób mógłby oświadczyć się swojej ukochanej. Elżbieta i Beata zastanawiają się nad tortem dla bliźniaków. Heniutka uważa, że Miłoszowie mogliby kupić większe mieszkanie. Zjawia się Bolek, który oznajmia, że sprzedał karczmę i będzie mógł się im dołożyć.(Opis Odcinka)
czwartek
12 grudnia 2019
18:00
Odcinek 3571
Paweł zastanawia się, czy jego plan przyniósł oczekiwany skutek. Tymczasem Janusz i Rafał przypadkiem spotykają się przed domem. Obaj decydują ...Paweł zastanawia się, czy jego plan przyniósł oczekiwany skutek. Tymczasem Janusz i Rafał przypadkiem spotykają się przed domem. Obaj decydują się porozmawiać i dochodzi do zgody. Małgosia ma wątpliwości, czy przez to, że Bazyli wybrał związek z nią, rodzice chłopaka mogą zerwać z nim kontakt. Dyrektor zarządzający firmą męża Emilii chce zmiany warunków zatrudnienia na swoją korzyść. Kobieta próbuje znaleźć kogoś innego na jego miejsce. Weronika każe Rafalskiemu przyjechać wcześniej do telewizji. Próbuje go przekonać, by został jej terapeutą.(Opis Odcinka)
środa
11 grudnia 2019
18:00
Odcinek 3570
Małgosia zastanawia się, co się stało z Bazylim, który od wczoraj milczy. Wkrótce chłopak się zjawia i informuje, że dzisiaj ...Małgosia zastanawia się, co się stało z Bazylim, który od wczoraj milczy. Wkrótce chłopak się zjawia i informuje, że dzisiaj oboje zobaczą się z jego wujem. Na spotkaniu krewny tłumaczy, że nie ma nic przeciwko ich związkowi, ale bliscy chcą, by przekonał Bazylego do ślubu z Maliną, bogatą hrabianką. Feliks donosi Bolkowi o znalezieniu kupca na jego lokal. Właściciel prosi, by zainteresowany skontaktował się z nim telefonicznie. Heniutka po raz kolejny krytykuje pomysł sprzedaży karczmy. Elżbieta przynosi mikołajkowy prezent dla Stefanka. Pułkownik stara się go schować, żeby chłopiec miał zabawę, szukając podarku. Miłosz przygotowuje sprzęt do zrobienia rodzinnego zdjęcia na Truskawieckiej. Od Pawła dowiaduje się, że cała akcja ma na celu pogodzenie Rafała i Janusza.(Opis Odcinka)
wtorek
10 grudnia 2019
18:00
Odcinek 3569
Michał skarży się żonie na Elżbietę, która zgodziła się wyprawić bliźniakom osiemnastkę. Ku zaskoczeniu mężczyzny Zyta ją popiera. Tymczasem babcia ...Michał skarży się żonie na Elżbietę, która zgodziła się wyprawić bliźniakom osiemnastkę. Ku zaskoczeniu mężczyzny Zyta ją popiera. Tymczasem babcia przed chłopcami udaje opór. Impreza się nie odbędzie, jeśli nie poprawią chociaż części ocen z matematyki. Paweł pyta Koziełłę, w jaki sposób pogodzić zięciów. Ten radzi, by ich do siebie zaprosił. Kamila umawia się z Bożenką na weekend. Borys boi się, że w obecności obcych ludzi w domu ojcu może się pogorszyć. Małgosia mówi Bazylemu o spotkaniu z jego wujem.(Opis Odcinka)
poniedziałek
09 grudnia 2019
18:00
Odcinek 3568
Agnieszka ma pretensje do męża za jego wczorajsze zachowanie. Janusz uważa, że słusznie miał powody do gniewu. Agnieszka nie wie, ...Agnieszka ma pretensje do męża za jego wczorajsze zachowanie. Janusz uważa, że słusznie miał powody do gniewu. Agnieszka nie wie, jak pogodzić go z Rafałem. Paweł chce pomóc w mediacjach. Mariusz donosi Michałowi, że na wczorajszej wywiadówce Kinga dowiedziała się o wagarach i problemach z matematyką jego synów. Wściekły Chojnicki oświadcza bliźniakom, że ich impreza się nie odbędzie.(Opis Odcinka)
piątek
06 grudnia 2019
18:00
Odcinek 3567
Michał zachodzi w głowę, dlaczego Elżbieta tak łatwo dała się przekonać chłopakom do imprezy na Sadybie. Tymczasem seniorka już obmyśla, ...Michał zachodzi w głowę, dlaczego Elżbieta tak łatwo dała się przekonać chłopakom do imprezy na Sadybie. Tymczasem seniorka już obmyśla, jak zorganizować przyjęcie. Udaje się po radę do Lutki i Krzysztofa. Do Górzyńskiego dzwoni attaché turecki. Wyjaśnia, w jaki sposób narkotyki znalazły się w bagażu Rafała: odpowiedzialni za to są pracownicy hotelu. Ola przekazuje tę wiadomość mężowi i sugeruje, by przeprosił Janusza.(Opis Odcinka)
czwartek
05 grudnia 2019
18:00
Odcinek 3566
Marek wyznaje Czesi, że chciałby z nią zamieszkać na stałe. Kobieta waha się z powodu Ani. Bliźniaki próbują przekonać Elżbietę ...Marek wyznaje Czesi, że chciałby z nią zamieszkać na stałe. Kobieta waha się z powodu Ani. Bliźniaki próbują przekonać Elżbietę do pomysłu urządzenia ich osiemnastki na Sadybie. Potem Michał oznajmia im, że znalazł domek pod Warszawą. Chłopcy nie wykazują entuzjazmu. Ola jest pierwszy dzień w pracy. Agnieszka zagląda do Rafała i Filipka i przynosi obiad dla całej rodziny. Porusza temat Janusza, doprowadzając do awantury.(Opis Odcinka)
środa
04 grudnia 2019
18:00
Odcinek 3565
Beata i Małgosia komentują przy śniadaniu wygrany przez Piotra i Elizę konkurs. Potem rozmowa schodzi na temat Bazylego i jego ...Beata i Małgosia komentują przy śniadaniu wygrany przez Piotra i Elizę konkurs. Potem rozmowa schodzi na temat Bazylego i jego arystokratycznego pochodzenia. Bożenka pomaga Klaudii wybrać prezent imieninowy dla Andrzeja. Niechcący wygaduje się, że wie, kto jest ojcem jej dziecka. Do gabinetu Rafalskiego wpada Weronika. Lekarz umawia się z nią na później. Ania wraca z wycieczki. Czesia i Marek proponują jej wspólny wyjazd w weekend. Dziewczynka nie ma nic przeciwko. Rafał przeprasza Górzyńskiego za swoje ostatnie zachowanie. Ola docenia gest męża.(Opis Odcinka)
wtorek
03 grudnia 2019
18:00
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.
Podobne seriale
Nawiguj w lewo
Nawiguj w prawo