QR Code

Gotowe na wszystko

  (2004-2012)  serial

Desperate Housewives

Fred Gerber
2012-04-15 00:00:00
45 min.
Plakat z serialu Gotowe na wszystko (2004) - Polecam Film
Oglądam serial
0
Wolę filmy
0
1 (1)
Opisy serialu 
Na Wisteria Line, na pozór spokojnym, amerykańskim przedmieściu mieszkają kobiety, których życie właściwie niczym nie różni się od bytu typowych gospodyń domowych. Mary Alice Young, Bree Van De Kamp, Lynette Scavo, Gabrielle Solis i Susan Mayer przyjaźnią się, choć każda z nich ma zupełnie inny charakter. Łączy je to, że są gotowe zrobić wszystko, by osiągnąć swój cel. Wydaje się, że są szczęśliwe, prowadzą zwykłe, beztroskie życie. Jednak nie jest ono tak doskonałe. Borykają się z nie lada problemami, a gdy jedna z nich - Mary Alice z niewyjaśnionych przyczyn popełnia samobójstwo, pozostała czwórka postanawia dowiedzieć się czegoś więcej o tym zdarzeniu i odkryć prawdę. Intrygi, małe kłamstewka i wielkie zbrodnie, tajemnice i niedomówienia, romanse i straty - to nie daje spokoju i nie pozwala bohaterkom czuć się bezpieczne.

Mary Alice Young (Brenda Strong) - z pozoru szczęśliwa żona i matka, która popełnia samobójstwo i od pierwszych scen staje się narratorką opowieści i zza grobu komentuje wydarzenia na Wisteria Line.

Bree Van De Kamp (Marcia Cross) - perfekcyjna w każdym calu gospodyni, idealna żona, matka i sąsiadka.

Lynette Scavo (Felicity Huffman) - niespełniona zawodowo matka czworga rozbrykanych maluchów, oraz żona męża, który nieustannie jest w delegacji.

Gabrielle Solis (Eva Longoria) - seksowna trzydziestolatka, była modelka i królowa piękności nad wyraz przywiązana do wartości materialnych. Nie ma dzieci, ma za to męża biznesmena, bogatego Latynosa w typie macho.

Susan Mayer (Teri Hatcher) - urocza rozwódka samotnie wychowująca niezwykle inteligentną, nastoletnią córkę, jako jedyna z przyjaciółek pracuje (oczywiście w domu - ilustruje książki).

Czterem przyjaciółkom bez przerwy wchodzi w drogę drapieżna agentka nieruchomości, seksowna i uwodzicielska Edie Britt (Nicollette Sheridan), wielokrotna rozwódka, pilotka - oblatywaczka (facetów), wielbicielka botoksu, silikonu i fitness.
redakcja (15 kwietnia 2012)
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.