QR Code

like/dislike image

Druga szansa (2016-2018) serial | Polecam Film

Druga szansa (2016-2018)  serial

Druga szansa
2016-02-02 20:06:24
45 min.
Plakat z serialu Druga szansa (2016) - Polecam Film
Plakat z serialu Druga szansa (2016) - Polecam Film
Plakat z serialu Druga szansa (2016) - Polecam Film
Oglądam serial
0
Wolę filmy
0
39.7
9.7 (3)
2016-02-02 20:06:24
Odcinki
Sezony:
Sezon 5
Odcinek 1
Przebojowy serial z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej "Druga szansa" powraca w zupełnie nowej intrygującej odsłonie. Już pierwsze minuty nowego ...Przebojowy serial z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej "Druga szansa" powraca w zupełnie nowej intrygującej odsłonie. Już pierwsze minuty nowego odcinka wprowadzą widzów w pełną emocji zagadkę nowego sezonu. Monika budzi się samotnie w pokoju hotelowym mając na sobie podartą wieczorową sukienkę. Niczego nie pamięta, jednak wie, że stało się coś bardzo złego… Gdzie jest? Kto i dlaczego zrobił jej krzywdę? Zanim dowiemy się, jak do tego doszło, akcja przenosi się 3 dni wcześniej. Monika i Piotr spędzają romantyczne chwile tylko we dwoje, z dala od zgiełku miasta. Piotr oświadcza się Monice, licząc na szybkie unieważnienie jego pierwszego małżeństwa. Pełni nadziei planują swoją przyszłość, w tym wspólną adopcję Zośki. Piotr z Moniką odbywają kolejną rozmowę w Ośrodku Adopcyjnym. Dowiadują się, że od adopcji Zośki dzieli ich już tylko jedno, to, że nie są małżeństwem. Piotr optymistycznie zapewnia, że to się rozwiąże w ciągu kilkunastu najbliższych dni. Niestety wkrótce dostaje telefon od Borysa, w którym policjant informuje Marczaka, o sprowadzeniu jego żony do Polski (w tej roli Agnieszka Żulewska). Sprawa się komplikuje. Była żona Piotra składa na policji obszerne wyjaśnienia dotyczące jej nieobecności w kraju i trudnego małżeństwa z Marczakiem. Do tego Adam dowiaduje się o planowej przez Monikę adopcji Zosi, jest wściekły i zdziwiony, że ten pomysł nie został z nim skonsultowany. Monika rozpoczyna również nowy rozdział w swoim zawodowym życiu. Zostaje redaktorem naczelnym nowopowstałego magazynu dla kobiet "Sobą być". Odpowiedzialne stanowisko w koncernie medialnym i związane z nową pracą ogromne wyzwania, to coś w czym Monika odnajduje się najlepiej. Okazuje się jednak, że na Monikę wcale nikt nie czeka z otwartymi ramionami. Jej nowy szef Robert (w tej roli Marcin Bosak) przedstawia ją zespołowi, który niestety jest do niej bardzo negatywnie nastawiony. Szczególnie jedna z dziennikarek Aniela (w tej roli Aleksandra Popławska) od początku okazuje Monice jawną wrogość. Czy Monice uda się przekonać do siebie nowych współpracowników? Borecka liczy, że impreza z okazji 10-lecia powstania wydawnictwa okaże się przełomem w trudnych relacjach z zespołem. Niestety ta noc okaże się dla Moniki tragiczna.(Opis Odcinka)
poniedziałek
05 marca 2018
21:30
Odcinek 2
Piotr rozpaczliwie poszukuje Moniki w Sali bankietowej podczas imprezy firmowej jej wydawnictwa, niestety jej telefon nie odpowiada, a goście imprezy ...Piotr rozpaczliwie poszukuje Moniki w Sali bankietowej podczas imprezy firmowej jej wydawnictwa, niestety jej telefon nie odpowiada, a goście imprezy nie są w stanie mu pomóc w odnalezieniu Boreckiej. Monika budzi się po tej dramatycznej nocy w pokoju hotelowym. Oszołomiona i zraniona szuka schronienia w bezpiecznym miejscu. Zwraca się o pomoc do swojej najbliższej przyjaciółki Oli. Jej mówi przerażającą prawdę o wydarzeniach minionej nocy. Czy Oli uda się uspokoić Monikę? Czy Monika odnajdzie w sobie siłę i odwagę by pójść na policję? Ksawery i Justyna szykują się do wyjazdu do Stanów Zjednoczonych, wspólnie mają dołączyć do koncertujących tam rodziców Justyny. Ksawery stara się pogodzić z faktem, że czeka go kariera muzyka a nie upragnione studia medyczne. W ostatniej chwili Ksawery otrzymuje zaskakującą wiadomość, która może zmienić jego plany. Jaką podejmie decyzję? Wybierze miłość czy swoje marzenia? Do Zeita z niezapowiedzianą wizytą i walizkami wpada Kaśka. Gospodarstwo zostawiła pod opieką Adriana i postanawia dać miastu oraz Jakubowi drugą szansę.(Opis Odcinka)
poniedziałek
12 marca 2018
21:30
Odcinek 3
Monika wyznaje Piotrowi prawdę o tragicznej nocy, kiedy została skrzywdzona. Pamięta strzępy tego, co się stało. Niestety nie może przypomnieć ...Monika wyznaje Piotrowi prawdę o tragicznej nocy, kiedy została skrzywdzona. Pamięta strzępy tego, co się stało. Niestety nie może przypomnieć sobie najważniejszego - twarzy oprawcy. Gdy wieczorem - zmęczona - zasypia, Piotr wymyka się z domu i dociera do hotelu i sali, w której odbywała się impreza. Zaczyna prowadzić swoje śledztwo. Monika mimo przeżytej tragedii musi wejść z powrotem w rutynę codzienności. Idzie do pracy, nie chce wzbudzać podejrzeń, nie chce być postrzegana jako ofiara. Czy znajdzie w sobie siłę by stawić czoła obowiązkom zawodowym i jednocześnie odnaleźć tego, kto zrobił jej krzywdę? Czy Monika odkryje, kto jest jej wrogiem a kto sprzymierzeńcem? Grzegorz postanawia wziąć sprawy sercowe w swoje ręce - i "na żywo" spotyka się z kobietami, z którymi umawiał się na portalu randkowym. Maraton trzech randek kończy się jednak totalną klapą. Zdesperowany Grzegorz idzie więc z Brandonkiem do centrum kulturalnego, w którym odbywają się zajęcia grupy wsparcia dla samotnych rodziców. Tam poznaje niezwykle uroczą Kornelię (w tej roli Karolina Gorczyca). Adrian i Zeit wspólnie, w tajemnicy przed Kaśką przeprowadzają brawurową akcję wyrzucenia jej męża z gospodarstwa. Polina mówi Adamowi prawdę o swoim trudnym życiu na Ukrainie i o synku, którego tam zostawiła.(Opis Odcinka)
poniedziałek
19 marca 2018
21:30
Odcinek 4
Monice wciąż trudno jest wrócić do normalności, choć otoczona jest rodziną i najczulszą troską ze strony Piotra. Strzępki wspomnień wracają ...Monice wciąż trudno jest wrócić do normalności, choć otoczona jest rodziną i najczulszą troską ze strony Piotra. Strzępki wspomnień wracają do niej w niepokojących obrazach, przypominając o gwałcie i tamtej dramatycznej nocy. Monika mimo to nie załamuje się, jest zdeterminowana by odnaleźć sprawcę, by przywrócić spokój do swojego życia. Wróciła do pracy, nie może sobie pozwolić na chwilę słabości przed współpracownikami. Tym bardziej, że zbliża się również termin oddania pierwszego numeru pisma pod przewodnictwem Moniki, a ona wciąż jest pod ostrym obstrzałem i krytyką nieprzychylnych jej kolegów. Ostre spięcia na kolegiach redakcyjnych są na porządku dziennym. Czy Monice uda się udowodnić, że jest odpowiednią osobą na tym stanowisku? W Bazie pojawia się Marta z zaskakującą propozycją, niestety niekorzystną dla Piotra. Szantażuje go i zapowiada, że jeśli nie zrobi tego o, co go prosi, to pożałuje. Piotr nie chcąc martwić Moniki, nie mówi jej nic o swoich kłopotach. Adam decyduje się walczyć o to, co dla niego ważne i wyrusza na Ukrainę w poszukiwaniu Poliny. Wierzy, że jest dla nich przyszłość, jest gotów wiele poświęcić dla tego uczucia. Jakie sekrety Poliny odkryje? Ksawery niefortunnie rozpoczyna swoje pierwsze zajęcia na studiach medycznych. Dr Lipińska (w tej roli Kamila Baar-Kochańska) traktuje go bardzo surowo i obcesowo, jest niezadowolona z tego, że gwiazdor pop postanowił teraz zostać lekarzem. Uważa, to za fanaberię i zamierza zrobić wszystko by udowodnić Ksaweremu, że jego miejsce jest gdzie indziej. Starczyńska nieoczekiwanie wraca do gry i otrzymuje nową propozycję zawodową. Czy znowu znajdzie się na szczycie show-biznesu?(Opis Odcinka)
poniedziałek
26 marca 2018
21:30
Odcinek 5
Gościnnie w odcinku pojawia się Kasia Nosowska, która gra samą siebie! Monika z zespołem wciąż ciężko pracują nad przygotowaniem pierwszego ...Gościnnie w odcinku pojawia się Kasia Nosowska, która gra samą siebie! Monika z zespołem wciąż ciężko pracują nad przygotowaniem pierwszego numeru pisma. Ku zaskoczeniu wszystkich, Monice udało się dokonać niemożliwego - namówiła wielką gwiazdę muzyczną, by została twarzą najnowszego pisma. W czasie sesji zdjęciowej z Kasią Nosowską, gratulacje świetnie wykonanej roboty składa Monice nawet Aniela. Czy między nimi nastąpi zawieszenie broni? Monika oprócz wykonywania obowiązków naczelnej, wciąż prowadzi swoje śledztwo. Staje się coraz bardziej odważna i zdeterminowana w rozmowach z tymi, których podejrzewa. Jej zachowanie, ciągłe pytania i podejrzliwość stają się nawet tematem rozmów jej współpracowników. Czy Monice przybędzie wrogów w redakcji? Marta, żona Piotra jest coraz bardziej zuchwała i niespodziewanie odwiedza w pracy Monikę. To nie będzie przyjemne spotkanie. Do tego Marta ma w zanadrzu kolejny plan - tym razem zarzuca sidła na Borysa… Robert przynosi zdjęcia z imprezy firmowej. Na jednym z nich Monika zauważa pewien szczegół, który przykuwa jej uwagę i uruchamia wspomnienia. Nagle Monika uświadamia sobie, kto mógł ją skrzywdzić. Postanawia odważnie stanąć oko w oko z tym, którego podejrzewa. Dochodzi do konfrontacji - czy Monika wreszcie odgadła prawdę? Kaśka pakuje się, postanawia wracać do siebie. Jest rozczarowana Jakubem i ich wspólnym życiem. Uważa, że Zeit ją oszukuje i być może nawet zdradza. Kuba jest honorowy i nie chce jej powiedzieć prawdy. Woli ją stracić, niż zmartwić tym, co wyprawiał jej ex mąż. Czy Zeit straci Kaśkę i drugą szansę na miłość, jaką dał mu los? Oprócz problemów prywatnych, Jakub również ma problemy w pracy. Produkcja nowego sezonu reality show, który nadzoruje Jakub, jest zagrożona. Starczyńska jako nowy doradca dyrektora stacji kwestionuje zestaw gwiazd, które mają wziąć udział w programie. Zeit i Svensson zostają postawieni przed ultimatum - muszą zrobić wszystko aby do programu ściągnąć najbardziej gorące nazwiska show- biznesu albo ich kariera w tej telewizji bardzo szybko się skończy.(Opis Odcinka)
poniedziałek
09 kwietnia 2018
21:30
Odcinek 6
Do szpitala zostaje przywieziony mężczyzna w stanie krytycznym. Monika otacza opieką jego córkę. Marcin, łamiąc zasady obowiązujące w szpitalu, pozwala ...Do szpitala zostaje przywieziony mężczyzna w stanie krytycznym. Monika otacza opieką jego córkę. Marcin, łamiąc zasady obowiązujące w szpitalu, pozwala dziewczynce odwiedzić tatę. Justyna zabiera Ksawerego na imprezę, na której wszyscy palą marihuanę. Ksawery odmawia, a między młodymi dochodzi od kłótni. Lidka przeżywa swoje problemy w małżeństwie i szukając pocieszenia, namawia Monikę na wieczorne wyjście do klubu, gdzie rozpaczliwie usiłuje dobrze się bawić. Na planie muzycznego serialu, który ma być pierwszym hitem samodzielnie wyprodukowanym przez Zeit Studio wychodzi na jaw brak umiejętności wokalnych Sary. Zeit wpada na pomysł podłożenia innego głosu, Sara ma tylko udawać, że śpiewa. W szpitalu okazuje się, że przywieziony mężczyzna musi mieć pilny przeszczep wątroby. Z uwagi na to, iż pacjent jest byłym narkomanem, Marcin nie chce się zgodzić na przeszczep. Monika jest oburzona - wyrzuca Marcinowi, że taką decyzją odbiera dziecku ojca. Justyna przychodzi do domu Kryńskiego przeprosić Ksawerego - po tej wizycie Marcin znów zaczyna się obawiać, że jego nastoletni syn wpadł w narkotyki. Żąda od niego zrobienia badań. Ksawery traktuje prośbę ojca jako atak i między nimi dochodzi do ostrej konfrontacji. Monika wpada na pomysł, by w serialu głos za Sarę podkładała Justyna. Marcin pod wpływem Boreckiej i córki pacjenta zgadza się dać mu drugą szansę - i popiera decyzję o przeszczepie. Przychodzi na plan powiedzieć o tym Monice a tam dochodzi do ich pierwszego zbliżenia… co się wydarzy między Moniką a przystojnym chirurgiem.(Opis Odcinka)
poniedziałek
16 kwietnia 2018
21:30
Odcinek 7
Monika podejrzewa, że nie jest jedyną pracownicą, która została skrzywdzona. Ktoś wykorzystuje wysokie stanowisko, by zastraszać kobiety, manipulować nimi i ...Monika podejrzewa, że nie jest jedyną pracownicą, która została skrzywdzona. Ktoś wykorzystuje wysokie stanowisko, by zastraszać kobiety, manipulować nimi i ukrywać swoje nieodpowiednie zachowania, a nawet - molestowanie. Niestety, kiedy Borecka próbuje potwierdzić swoje przypuszczenia, żadna z koleżanek nie chce z nią rozmawiać. Ta bezsilność zaczyna ciążyć redaktor naczelnej "Sobą być". Postanawia powziąć radykalne kroki. Adam próbuje odzyskać dawną pozycję. Odkrywa nieczyste zagrywki Starczyńskiej. Zdaje sobie sprawę, że popularny piosenkarz wystąpił w reality-show, ponieważ został do tego zmuszony szantażem. Do Piotra dzwoni pracownica Ośrodka Adopcyjnego, by sprawdzić, czy on i Monika nie zmienili zdania. Formalnie sprawa Zośki może już trafić do sądu rodzinnego, potrzeba tylko aktu ślubu Marczaka z Borecką. Tu jednak na przeszkodzie stoi Marta. Grzegorz znów bierze udział w spotkaniu grupy wsparcia dla mam. Kornelia odkrywa, że jest klientem Centrum, a nie terapeutą.(Opis Odcinka)
poniedziałek
23 kwietnia 2018
21:30
Odcinek 8
Monika zdaje sobie sprawę, że Robert nie jest sprawcą gwałtu. Traci nadzieję na poznanie prawdy. Niespodziewanie powraca koszmar, dzięki któremu ...Monika zdaje sobie sprawę, że Robert nie jest sprawcą gwałtu. Traci nadzieję na poznanie prawdy. Niespodziewanie powraca koszmar, dzięki któremu wszystko sobie przypomina. Borecka postanawia skonfrontować się z oprawcą. W trudnych chwilach ogromne wsparcie okazuje jej Borys, który dopiero teraz dowiaduje się, co zaszło podczas imprezy firmowej. Piotr wie już, jak ujawnić kłamstwa Marty. Ona wciąż próbując pogrążyć męża. Ksawery usiłuje zbliżyć się do profesor Lipińskiej, ale ona konsekwentnie twierdzi, że nie umawia się ze studentami. Kryński nie zamierza rezygnować. Marczak znajduje przy Iwo narkotyki i natychmiast wyrzuca go z Bazy. Zosia, zakochana w koledze, idzie za nim. Piotr informuje Monikę o sytuacji. Kiedy nastolatka wraca, nie przyjmuje żadnych argumentów. Borecka postanawia zatem spróbować inaczej. Do realizacji swojego planu potrzebuje Ksawerego. Adam przebywa na Ukrainie. Próbuje spotkać się z Poliną, wiedząc, że ukochana jest niebezpieczeństwie. Zamierza uwolnić kobietę i jej synka z rąk sadystycznego męża. Niestety, sytuacja się komplikuje, a Polina musi walczyć o życie.(Opis Odcinka)
poniedziałek
30 kwietnia 2018
21:30
Odcinek 9
Monika walczy o sprawiedliwość. Wie, że odzyska spokój dopiero, gdy gwałciciel stanie przed sądem. Borys próbuje znaleźć dowód winy podejrzanego ...Monika walczy o sprawiedliwość. Wie, że odzyska spokój dopiero, gdy gwałciciel stanie przed sądem. Borys próbuje znaleźć dowód winy podejrzanego mężczyzny. Prokurator oficjalnie rozpoczyna postępowanie przygotowawcze do procesu. Jest jednak zaniepokojony małą ilością dowodów. Ostrzega Borecką, że proces poszlakowy może nie skończyć się aresztowaniem. Jedyną nadzieją są inne pokrzywdzone kobiety, o ile będą chciały mówić. Nieoczekiwanie pomoc oferuje Aniela. Również Piotr okazuje ukochanej ogromne wsparcie. Dzięki niemu Monika odzyskuje wiarę w to, że między nimi wszystko może się jeszcze ułożyć. Adam, Polina i jej synek desperacko usiłują uciec z Ukrainy. Zostają zatrzymani przez policję. Ksawery oraz doktor Lipińska postanawiają spróbować związku. Niestety, ktoś im w tym przeszkadza.(Opis Odcinka)
poniedziałek
07 maja 2018
21:30
Odcinek 10  koniec sezonu
Na sali rozpraw Monika staje oko w oko z gwałcicielem. Jest wspierana przez ukochanych rodziców oraz Piotra. Opowiada o traumatycznym ...Na sali rozpraw Monika staje oko w oko z gwałcicielem. Jest wspierana przez ukochanych rodziców oraz Piotra. Opowiada o traumatycznym wieczorze - jak została odurzona narkotykiem i skrzywdzona. Jednoznacznie wskazuje oprawcę. Zeznania przynoszą Boreckiej ulgę, spokój. Najbardziej istotne jest to, ze wreszcie poznała prawdę. Teraz nie okazuje już strachu, przestała być ofiarą, a stała się kobietą walczącą o sprawiedliwość. Niestety, proces gwałciciela jest wyłącznie poszlakowy. Brakuje świadków, którzy potwierdziliby prawdziwość zeznań Moniki. Nie wiadomo, czy sędziemu wystarczą jedynie zeznania poszkodowanej.(Opis Odcinka)
poniedziałek
14 maja 2018
21:30
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.
Podobne seriale
Nawiguj w lewo
Nawiguj w prawo