QR Code

Arrow

  (2012)  serial

43 min.
David Nutter
2014-09-27 00:00:00
Plakat z serialu Arrow (2012) - Polecam Film
Plakat z serialu Arrow (2012) - Polecam Film
Plakat z serialu Arrow (2012) - Polecam Film
Plakat z serialu Arrow (2012) - Polecam Film
Najbliższa emisja odcinka serialu Arrow
Odcinek 1 - Episode #8.1
Premiera USA: za 89 dni (15 października 2019)
Oglądam serial
0
Wolę filmy
0
5.9 (13)
Błędy / Wpadki w serialu 
Podczas scen gdy Felicity używa komputerów w kryjówce można dojrzeć odbicie greenscreena w jej okularach.
W odcinku 2x19 "Deathstroke", gdy Thea ucieka z samochodu Slade'a, zamyka za sobą drzwi. W następnym ujęciu są one otwarte.
W pierwszym odcinku serialu, podczas wiadomości transmitowanych w telewizji słyszymy, że rok urodzenia Roberta Queena to 1948. W kolejnym odcinku 1x02 "Honor Thy Father", gdy Oliver i Thea stoją w ogrodzie przy symbolicznym grobie ojca, na nagrobku widoczny jest rok urodzenia 1958.
W odcinku 3x04 "The Magician" gdy Oliver i Thea spotykają się w kawiarni "Grind and Jot Cafe", widoczne na stole kubki mają symbole CC Jitters.
Gdy w pilocie serialu Oliver wyskakuje przez okno z biura Adama Hunta widoczna jest lina bezpieczeństwa.
W odcinku 2x20 "Seeing Red" gdy Arrow strzela do Roya widoczne są 3 trafienia w klatkę piersiową. Po kilku sekundach, kiedy Roy znowu się pojawia,  jedna z ran znajduje się w jego prawej nodze.
W odcinku 2x09 "Three Ghosts" Diggle skacze do samochodu w ucieczce przed Cyrusem Goldem i mówi, że przestępca podniósł go bez żadnego wysiłku. Cyrus nigdy nie podniósł Diggle'a - uderzył go, przez co John przeleciał przez cały pokój. 
Podczas konfrontacji Olivera z Merlynem w odcinku 2x04 "The Magician" w tle widoczne jest logo kanadyjskiego banku "Scotiabank".
W scenach z Lian Yu (2x01 "City of Heroes"), gdy Oliver podnosi się jego twarz jest cała we krwi. Kolejne ujęcie przedstawia Slade'a, a gdy kamera wraca do Olivera na jego twarzy nie ma już krwi. 
Gdy Oliver przychodzi z wizytą do Merlyn Global (1x22 "Darkness On the Edge of Town") mówi, że jest umówiony na 11:30. Gdy spotyka się z Tommy'm zegar w jego biurze wskazuje 5:35.
Gdy China White walczy z Mścicielem (1x16 "Dead to Rights"), kobieta jest boso. W kolejnym ujęciu, gdy pojawia się McKenna, China znowu ma na nogach szpilki.
Znak "The Bludhaven APT" odbija się w oknie (1x16 "Dead to Rights") bez odwrócenia liter.
W odcinku 4x07 "Brotherhood" powiedziane jest, że Andy Diggle nie żyje od 8 lat. Gdy Oliver spędzał 3. rok na wyspie, Andy wciąż był żywy - był obecny na przyjęciu Tommy'ego (3x14 "The Return"), wobec czego nie żył od 6 lat.
Kiedy Diggle wysadził zamek w drzwiach "Wolfram Biologics" (4x07 "Brotherhood"), widoczny jest brak zasuwki na drzwiach.
W scenie otwierającej odcinek 1x11 "Trust But Verify" granat zostaje wystrzelony w szybę opancerzonego auta od strony kierowcy, po czym widoczna jest w niej dziura. W kolejnym ujęciu szyba jest cała.
W scenie z Lian Yu (1x05 "Damaged"), po ustrzeleniu królika, gdy Yao Fei mówi "Zginiesz marnie", zabiera swój łuk od Olivera. W następnym ujęciu Oliver podaje mu łuk.
Gdy Diggle tłumaczy Felicity, jak wyglądały protokoły bezpieczeństwa podczas jego misji w Afganistanie (1x14 "Odyssey") odnosi się do Mosulu. Miasto znajduje się w północnej części Iraku, nie Afganistanie
Gdy Slade krzyczy "czysto" ("all clear") opuszcza swoje ramię. W następnym ujęciu znowu je opuszcza.
Tommy mówi, że Oliver wrócił do domu 6 miesięcy temu (1x19 "Unfinished Business"). Diggle we wcześniejszym odcinku utrzymywał, że minęło 8 miesięcy od powrotu Olivera z wyspy. 
Podczas scen z przeszłości (1x20 "Home Invasion") pudełko z pizzą, które Oliver kładzie na łóżku jest zamknięte, potem otwarte i znowu zamknięte, zanim Oliver je otwiera.
Podczas sceny, gdy Roy walczy (2x01 "City of Heroes") widoczna jest twarz kaskadera. 
Gdy Felicity zakłada maskę Oliverowi (2x09 "Three Ghosts") na jego twarz nie ma makijażu. W kolejnym ujęciu przedstawiającym Olivera w masce, jego oczy są przyciemnione. 
Gdy Thea i Roy rozmawiają w magazynie w klubie Verdant (2x10 "Blast Radius") mężczyzna kładzie skrzynię. W kolejnym ujęciu Roy podnosi tą samą skrzynię i odnosi ją w to samo miejsce.
Gdy Oliver zgłasza się na policję (3x18 "Public Enemy") pierwszy policjant, który go zauważa wyjmuje broń dwa razy - w pierwszym ujęciu, gdy kamera ukazuje plecy Olivera oraz w kolejnym, gdy kamera obejmuje jego twarz.
Podczas konferencji prasowej Olivera (4x09 "Dark Waters"), sposób w jaki trzyma zdjęcie Damiena Darhka zmienia się kilkakrotnie podczas sceny.
Gdy Cisco porozumiewać się z Caitlin, Roy'em, Barry'm i Felicity podczas rozbrajania bomb w odcinku 3x08 ("The Brave and the Bold"), tylko Felicity ma na sobie słuchawkę Bluetooth, która umożliwia usłyszenie jego komend.
Gdy Al Sah-Him złapał Nyssę na dachu (3x21 "Al Sah-Him"), trzymał miecz po lewej stronie jej szyi. W jednym z kolejnych ujęć, podczas rozmowy Nyssy z Laurel, rana na szyi Nyssy jest po prawej stronie.
Gdy Oliver uwalnia Felicity (1x17 "The Huntress Returns"), ta zdejmuje z szyi apaszkę. W następnych ujęciach apaszka jest wciąż na jej szyi.
Gdy Ray leży w szpitalu (3x18 "Public Enemy") kardiomonitor, do którego jest podłączony wskazuje na śmiertelny częstoskurcz serca, pomimo że Ray nie jest w stanie krytycznym.
Gdy Felicity potyka się i upuszcza butelkę szampana (4x01 "Green Arrow") Oliver łapie ją trzymając tak, że jego kciuk jest zwrócony w kierunku dna butelki. Gdy mężczyzna stawia ją na stole, trzyma butelkę tak, że kciuk jest zwrócony w przeciwnym kierunku.
Mathew Toma Yanagiya gra rolę detektywa w odcinku 4x04 ("Beyond Redemption"). Aktor wcześniej, w pierwszym sezonie serialu (1x06 "Legacies"), zagrał rolę Stana Washingtona - policjanta, który został zastrzelony przez Kyle'a Restona.
Gdy Shado podnosi ramię szkieletu w grocie, (2x03 "Broken Dolls") cała dłoń się unosi. Po rozkładzie tkanek kości nie są już połączone, dlatego kości dłoni powinny się rozdzielić po uniesieniu. 
Gdy Canary trzyma w potrzasku przestępcę Mayora (2x04 "Crucible") jego okulary pojawiają się i znikają. 
Gdy Oliver zamawia wódkę w barze, który miał znajdować się w Rosji (2x06 "Keep Your Enemies Closer"), widoczny jest znany z Rzymu znak "Piazza della Repubblica".
W pierwszym sezonie serialu (1x21 "The Undertaking") Malcolm Merlyn mówi Robertowi Queenowi, że policjanci przyszli do jego biura, aby poinformować o śmierci jego żony. Podczas, gdy w trzecim sezonie (3x12 "Uprising") scena, w której Malcolm zostaje poinformowany przez policjantów ma miejsce w jego domu. 
Gdy Felicity odwiedza Raya Palmera w jego mieszkaniu (3x15 "Nanda Parbat") pyta go, czy widoczny na ścianie obraz jest autorstwa Van Gogha. Ray odpowiada, że to obraz Johannesa Vermeera. W rzeczywistości jest to obraz pt. "Żydowska panna młoda" autorstwa Rembrandta.
W odcinku 4x13 ("Sin of the Father"), po tym jak Oliver odcina dłoń Malcolmowi, członkowie ligi klękają przed Nyssą. W kolejnych ujęciach widoczne jest, że Malcolm nadal ma obie dłonie. 
W odcinku 4x19 ("Canary Cry") Barry przybiega na pogrzeb używając swoich mocy. Jednak w poprzedzających odcinkach serialu Flash Barry stracił swoją szybkość.
W odcinku 5x01 ("Legacy") przedstawiona jest retrospekcja z czwartego sezonu, gdy Laurel leży w szpitalu i rozmawia z Oliverem. Laurel, w retrospekcji, mówi "After tonight, I realized anything can happen. Which is why I need you to make me a promise". Natomiast w odcinku 4x18 ("Eleven Fifty-Nine") mówi "...tonight it was just a reminder that anything can happen, which is why I need you to promise me something", chociaż miała być to ta sama scena.
Kaskader Diggle'a widoczny jest podczas sceny walki z Isabel Rochev w odcinku 2x22 ("Streets of Fire"). 
Gdy armia Slade'a Wilsona znajduje się na moście (2x21 "City of Blood") widoczne są banery promujące ligę piłki nożnej w Vancouver.
Po walce z Ra's Al Ghulem z ust Olivera zaczyna wypływać krew. Kolejna scena składa się z różnych ujęć bliskich mężczyźnie osób oraz jego twarzy, na której nie ma już krwi.
Podczas walki z Ra's Al Ghulem, Oliver zostaje przebitym mieczem w klatkę piersiową (3x09 "The Climb"). W kolejnym odcinku (3x10 "Left Behind") Oliver ma bandaż znacznie niżej niż by na to wskazywała rana z poprzedniego odcinka, w okolicy brzucha. 
W odcinku 4x21 ("Monument Point"), gdy Reiter wyjmuje nóż ze swojej klatki piersiowej jest zakrwawiony. Między ujęciami nóż zmienia się z zakrwawionego na całkowicie czysty.
W odcinku 4x21 ("Monument Point"), gdy Green Arrow jest w ratuszu mija znak "Starling City", chociaż na początku czwartego sezonu serialu nazwa miasta została zmieniona na "Star City".
W pierwszym odcinku, gdy Oliver i Tommy parkują przed zamkniętą fabryką Queen Industries, odbicie budynku w szybie samochodu ukazuje napis "Queen Industries", który powinien być odbity wspak.
W odcinku 1x04 "An Innocent Man" Arrow strzela do Jasona w jego biurze, a strzała przyszpila jego lewą rękę do ściany. Jednak chwilę później, kiedy jest pokazany w telewizji podczas zatrzymania, bandaż znajduję się na jego prawej dłoni.
Na jednym z plakatów promocyjnych serialu, na tułowiu głównego bohatera widoczny jest tylko jeden tatuaż. Podczas emisji, mężczyzna ma wytatuowane już dwa tatuaże, które pojawiają się w każdym odcinku.
W odcinku 1x21 "The Undertaking", gdy Oliver przekazuje Felicity hasło do wejścia, ma ona słuchawkę w lewym uchu przysłoniętą włosami. W następnym ujęciu włosy znajdują się po prawej stronie.
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.