QR Code

Alternatywy 4

  (1983)  serial

Stanisław Bareja
2017-05-07 11:08:07
59 min.
Plakat z serialu Alternatywy 4 (1983) - Polecam Film
Oglądam serial
0
Wolę filmy
0
7 (2)
Odcinki 
Sezony:
Sezon 1
1 - Przydział
Na Ursynowie powstają nowe bloki. Prezes spółdzielni mieszkaniowej jest oblegany przez kandydatów do przydziału. Jedni proponują łapówki, inni powołują się ...(Opis Odcinka)
b.d.
b.d.
2 - Przeprowadzka
Stanisław Anioł zostaje gospodarzem bloku i kieruje ruchem podczas przeprowadzki. Zamieszanie jest spore. Na to samo mieszkanie otrzymuje przydział Zygmunt Kotek ...(Opis Odcinka)
b.d.
b.d.
3 - Pierwsza noc
Radni debatują nad nazwą ulicy. Propozycje związane z nazwiskami zasłużonych nie znajdują uznania - ostatecznie ulica zostaje nazwana Alternatywy. Wprowadzają ...(Opis Odcinka)
b.d.
b.d.
4 - Profesjonaliści
Jedną z lokatorek bloku przy Alternatywy 4 jest śpiewaczka Kubiak-Kolińska. Jej próby głosu stają się uciążliwe dla sąsiadów. Śpiewaczce z ...(Opis Odcinka)
b.d.
b.d.
5 - 20-ty stopień zasilania
Przychodzi zima. W bloku wyłączają ogrzewanie, ciepłą wodę, często i światło. Towarzysz Winnicki namawia lokatorów, by trzymać się solidarnie, razem, ...(Opis Odcinka)
b.d.
b.d.
6 - Gołębie
Stanisław Anioł doskonali sposoby uzależniania od siebie niesubordynowanych lokatorów. Prosi, grozi, intryguje, kontroluje korespondencję. Najłatwiej idzie mu z Murzynem, najwięcej ...(Opis Odcinka)
b.d.
b.d.
7 - Spisek
Stanisław Anioł dba o to, by zająć lokatorom każdą minutę. Przykładnie sprzątają klatkę schodową i teren wokół bloku, a wieczory ...(Opis Odcinka)
b.d.
b.d.
8 - Wesele
W mieszkaniu Balcerka odbywa się wesele. Wskutek awarii wodociągu do Balcerków schodzi się cały blok i robi się potworne zamieszanie. ...(Opis Odcinka)
b.d.
b.d.
9 - Upadek
Bawiący w mieszkaniu Winnickiego Anioł odbiera telefon i dzięki temu dowiaduje się, że wkrótce przyjedzie do Warszawy światowa delegacja burmistrzów ...(Opis Odcinka)
b.d.
b.d.
Podobne filmy
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.