QR Code

2XL (2013) serial | Polecam Film

2XL (2013)  serial

44 min.
Bodo Kox
Plakat z serialu 2XL (2013) - Polecam Film
Oglądam serial
0
Wolę filmy
0
1 (1)
Odcinki
Sezony:
Sezon 1
Odcinek 1
Agata Dec pracuje w laboratorium biochemii i pisze do wiodących czasopism naukowych. Mimo znacznych sukcesów zawodowych, ma wiele kompleksów. Jednym ...Agata Dec pracuje w laboratorium biochemii i pisze do wiodących czasopism naukowych. Mimo znacznych sukcesów zawodowych, ma wiele kompleksów. Jednym z największych jest otyłość.

Wbrew ostrzeżeniom przyjaciół, Bożeny i Jurka, kobieta walczy z nią. żywiąc się sałatą i kawą. Fatalna dieta i ciężka praca sprawiają, że Agata często mdleje. W wyniku jednego z zasłabnięć trafia do szpitala. Lekarz radzi, by skontaktowała się z dietetyczką. Dec trafia do gabinetu grubiutkiej Laury Zabawskiej.
(Opis Odcinka)
czwartek
05 września 2013
22:00
Odcinek 2
Ola stara się przemówić do rozsądku Laurze i Karolowi. Nie wyobraża sobie ich rozwodu. Mężczyzna szuka sposobu na obłaskawienie urażonej ...Ola stara się przemówić do rozsądku Laurze i Karolowi. Nie wyobraża sobie ich rozwodu. Mężczyzna szuka sposobu na obłaskawienie urażonej małżonki.

Tymczasem Agata, która po życiowych doświadczeniach, trzyma się z dala od facetów, nie wie, co doradzić dietetyczce. W końcu Zabawska, postanawia wybaczyć mężowi. Niestety nakrywa go w niedwuznacznej sytuacji z sekretarką. Po zjedzeniu tortu, który ma ukoić jej nerwy, wywołuje skandal na rodzinnym przyjęciu. W LAM-ie pojawia się nowy pracownik, Robert. Dec nie potrafi zaakceptować jego obecności. Robi wszystko, by się go pozbyć. Ostatecznie postanawia obdarzyć chłopaka odrobiną zaufania. Jednak gdy spotyka go przed swoim domem, natychmiast zmienia zdanie.
(Opis Odcinka)
czwartek
12 września 2013
22:00
Odcinek 3
Laura ucieka do domu ojca, gdzie złamane serce leczy słodyczami. Po pewnym czasie, ku zadowoleniu Oli, postanawia dać niewiernemu małżonkowi ...Laura ucieka do domu ojca, gdzie złamane serce leczy słodyczami. Po pewnym czasie, ku zadowoleniu Oli, postanawia dać niewiernemu małżonkowi drugą szansę. Oboje obiecują sobie, że zaczną wszystko od nowa.

Laura okazuje Karolowi swoje przywiązanie, gotując coraz wymyślniejsze potrawy. W zamian domaga się dowodów lojalności, przede wszystkim zwolnienia sekretarki. Tymczasem przesiadująca w pracy Agata, stara się zrozumieć, dlaczego Robert, nazwany przez nią Tarnowem, jest dla niej miły. Gdy znajduje na biurku kwiaty, dochodzi do wniosku, że ma do czynienia ze stalkerem. Uparcie ignoruje przyjaciół, którzy przekonują ją, że bliższa znajomość z przystojnym pracownikiem przywróciłaby jej radość życia. Agata marzy o pozbyciu się Tarnowa z laboratorium. W końcu próbując udowodnić mu brak kompetencji, ośmiesza samą siebie.
(Opis Odcinka)
czwartek
19 września 2013
22:00
Odcinek 4
Zabawscy starają się odbudować swój związek. Laura pomaga Oli zapanować nad Albertem. Następnie, zazdrosna o Karola, psuje niespodziankę, jaką ten ...Zabawscy starają się odbudować swój związek. Laura pomaga Oli zapanować nad Albertem. Następnie, zazdrosna o Karola, psuje niespodziankę, jaką ten szykował dla niej z okazji rocznicy ślubu.

Tymczasem w LAM-ie Alek, jeden z pracowników, knuje intrygę przeciwko Agacie. Istnieje niebezpieczeństwo, że na skutek jego działań placówka straci dobre imię. Sytuację ratuje Robert. W końcu Dec, upominana przez Jurka i Bożenę, przeprasza mężczyznę za swoją podejrzliwość. Gotowa jest odwdzięczyć mu się za uratowanie laboratorium. Okazuje się, że Robert liczy na randkę z nią.
(Opis Odcinka)
czwartek
26 września 2013
22:00
Odcinek 5
Agata, aby nie iść na obiecanego drinka, unika Roberta. W końcu ustępuje. W barze spotyka ją niemiła sytuacja. Obecni tam ...Agata, aby nie iść na obiecanego drinka, unika Roberta. W końcu ustępuje. W barze spotyka ją niemiła sytuacja. Obecni tam mężczyźni bez ogródek komentują jej tuszę.

Rozwścieczony Robert pięściami wybija im z głów chamskie zachowanie. Na miejsce bójki przyjeżdża policja a funkcjonariusze wlepiają Wielgoszowi mandat. Mimo to Agata pozostaje pod wrażeniem reakcji kolegi. Po pewnym czasie Dec, zmęczona bezskutecznymi próbami chudnięcia, postanawia wyjechać na turnus, na którym grubasy poddaje się głodówce. Laura protestuje przeciwko jej pomysłowi. W tym czasie sama staje się coraz bardziej podejrzliwa. Pewnego dnia zaczyna śledzić Karola. Mimo rad przyjaciół sprawdza jego maile i telefony. Zabawski czeka aż jego żona odzyska zaufanie i ponownie zacznie go kochać.
(Opis Odcinka)
czwartek
03 października 2013
22:00
Odcinek 6
Bożena i Laura próbują przekonać Agatę, że poddanie się głodówce jest kiepskim pomysłem. Mimo ich próśb Dec wyjeżdża. Zaciekawionemu Robertowi ...Bożena i Laura próbują przekonać Agatę, że poddanie się głodówce jest kiepskim pomysłem. Mimo ich próśb Dec wyjeżdża. Zaciekawionemu Robertowi nie mówi, jaki jest cel jej podróży.

W końcu Wielgosz poznaje prawdę i jest rozczarowany, zwłaszcza, że pod nieobecność koleżanki musi uporać się z problemem bójki w barze. Tymczasem Laura postanawia ratować przyjaciółkę. Udając pacjentkę, dołącza do turnusu, na którym przebywa Agata. Niebawem jej zawodowe podejście do stosowanych tam metod odchudzania sprawia, że obie zostają poproszone o rezygnację z wczasów. Dec jest wściekła na Zabawską, rezygnuje z jej usług, niemniej postanawia nadal być jej przyjaciółką. Tymczasem Karol, pod nieobecność małżonki poznaje atrakcyjną Martę (Marta Dobecka). Wbrew wszelkim obietnicom, jakie składał, ulega swojej naturze kobieciarza i pozwala sobie na flirt. Po ekspresowym powrocie z wczasów odchudzających Agata, przejęta Robertem, zjawia się u niego pod domem.
(Opis Odcinka)
czwartek
10 października 2013
22:00
Odcinek 7
Laura popełnia liczne błędy w pracy. Zostaje wezwana do szefa firmy, Dariusza (Robert Czebotar). Mężczyzna, oceniający pracę podwładnych przez pryzmat ...Laura popełnia liczne błędy w pracy. Zostaje wezwana do szefa firmy, Dariusza (Robert Czebotar). Mężczyzna, oceniający pracę podwładnych przez pryzmat wyników, nie daje się przekonać Zabawskiej.

Kobieta musi zawalczyć o poprawę swojej pozycji w firmie. Również życie prywatne Laury nie układa się pomyślnie. Zabawska jest przekonana, że jej relacje z Karolem są coraz lepsze. Kiedy jednak przyłapuje go na kawie z Martą, traci swoje złudzenia. Żąda, by mężczyzna wyprowadził się z domu. Agata wyjaśnia Robertowi, dlaczego nie powiedziała mu całej prawdy na temat wyjazdu. Martwi się o ojca, który w ciężkim stanie przebywa w szpitalu. Nie wie, czy powinna go odwiedzić.
(Opis Odcinka)
czwartek
17 października 2013
22:00
Odcinek 8
Do Agaty przyjeżdża matka (Małgorzata Zajączkowska). Twierdzi, że chce kupić odpowiedni strój na pogrzeb ojca swojej córki, który nie czuje ...Do Agaty przyjeżdża matka (Małgorzata Zajączkowska). Twierdzi, że chce kupić odpowiedni strój na pogrzeb ojca swojej córki, który nie czuje się najlepiej.

Namawia Agatę na wyjazd do Kwidzyna i próbę pojednania z krewnym. Kobieta jednak odmawia. Wciąż ma do niego żal za wyrządzone jej krzywdy, a szczególnie za to, że się jej wyparł. Próba przekupienia córki domowym obiadem przynosi odwrotny efekt. Tymczasem Laura, wspierana przez Agatę i swojego szwagra Alberta, próbuje ułożyć sobie życie bez Karola. Wymienia zamki w drzwiach i pozostaje nieczuła na błagania męża. Ola radzi mężczyźnie, jak odzyskać względy jej siostry. Sfrustrowana Laura doprowadza do rozpaczy jedną z pacjentek. Wydarzenie to ściąga na nią uwagę dyrektora Profilo.
(Opis Odcinka)
czwartek
24 października 2013
22:00
Odcinek 9
Laura zostaje zaproszona na ślub siostry Karola, Lilki (Julia Wyszyńska). Nie wyobraża sobie jednak spotkania ze swoim mężem. Podobne trudności ...Laura zostaje zaproszona na ślub siostry Karola, Lilki (Julia Wyszyńska). Nie wyobraża sobie jednak spotkania ze swoim mężem. Podobne trudności przeżywa Agata, którą matka prosi o odwiedzenie ojca.

Bożena zakochuje się w Adamie (Jan Wieczorkowski), mężczyźnie, którego poznała w parku. Dec przeżywa kryzys w pracy. Gdy z pomocą Roberta udaje się jej pokonać trudności, czuje się gotowa na konfrontację z ojcem. Po przyjeździe do Kalisza przekonuje się, że mężczyzna wcale nie zamierzał się z nią godzić. Laura, Bożena i Jurek pocieszają ją po powrocie do domu, przy okazji znajdują rozwiązanie problemu Laury. Zabawska ma znaleźć superfaceta, iść z nim na wesele i w ten sposób zagrać na nerwach Karolowi.
(Opis Odcinka)
czwartek
31 października 2013
22:00
Odcinek 10
Ola namawia Karola, żeby nie rezygnował ze związku z Laurą. Po rozmowie ze szwagierką Zabawski pod byle pretekstem zjawia się ...Ola namawia Karola, żeby nie rezygnował ze związku z Laurą. Po rozmowie ze szwagierką Zabawski pod byle pretekstem zjawia się w domu żony i stara się być pomocny. Bożena zalicza koleją wpadkę podczas spotkania z Adamem. Laura szuka partnera na wesele Lilki. Pomoc deklarują Agata, Bożena i Jurek. Przyjaciele wybierają się na poszukiwanie faceta dla dietetyczki.

W ostatniej chwili Agata odwołuje spotkanie w klubie. Okazuje się, że jadąc samochodem, potrąciła Roberta. Spanikowana, natychmiast zabiera go na pogotowie, gdzie stawia wszystkich na nogi. Następnie zajmuje się kolegą ze szczególną troskliwością. Tymczasem klubowe łowy Bożeny i Jurka Klubowe łowy przynoszą nieoczekiwane efekty.
(Opis Odcinka)
czwartek
07 listopada 2013
22:00
Odcinek 11
Do Roberta przyjeżdża siostra, Zuzanna. Agata czuje się zwolniona z obowiązku zajmowania się kolegą. Nowa znajomość Bożeny nabiera rumieńców. Okazuje ...Do Roberta przyjeżdża siostra, Zuzanna. Agata czuje się zwolniona z obowiązku zajmowania się kolegą. Nowa znajomość Bożeny nabiera rumieńców. Okazuje się, że popełnianie przez nią gafy zaintrygowały Adama, który prosi ją o numer telefonu.

Tymczasem Dec postanawia nie łączyć przyjaźni z pracą. Niestety, Robert bardzo utrudnia jej realizację zamierzenia. Ponadto kobieta rzuca kolejne wyzwanie swojej tuszy. Ma nadzieję, że fitness pozwoli jej pozbyć się zbędnych kilogramów. Laura coraz częściej spiera się z szefem. Oprócz tego nadal szuka partnera na wesele. Dzięki anonsowi internetowemu znajduje kandydata i umawia się z nim na drinka. W oczekiwaniu na przybycie niezwykle przystojnego Filipa (Przemysław Cypryański) wypija jeden kieliszek alkoholu. Jak się później okazuje o jeden za dużo. Na szczęście mężczyzna okazuje się odpowiedzialny, odprowadza do domu pijaną Zabawską, kładzie ją do snu, a sam zasypia na kanapie w salonie. Urok poranka spędzonego w towarzystwie przystojniaka pryska, gdy Laura dowiaduje się, czym na co dzień zajmuje się jej opiekun.
(Opis Odcinka)
czwartek
14 listopada 2013
22:00
Odcinek 12
Laura nie może pogodzić się z tym, że Filip pracuje jako facet do wynajęcia. Wszystko wskazuje na to, że na ...Laura nie może pogodzić się z tym, że Filip pracuje jako facet do wynajęcia. Wszystko wskazuje na to, że na ślub Lilki pójdzie bez partnera. Jurek i Bożena namawiają ją, aby nie rezygnowała z poszukiwań. Umawiają się z nią w klubie.

Agata wpada na lepszy pomysł. Radzi przyjaciółce, żeby wynajęła Filipa na wesele kuzynki. Karol tymczasem stara się na nowo wkraść w łaski żony. Gdy Ola mówi mu, że Laura znalazła partnera na zbliżającą się uroczystość, staje się zazdrosny. Zabawska zostaje zmuszona przez siostrę do wzięcia udziału w rodzinnym spotkaniu, na którym ma przedstawić swojego nowego przyjaciela. Jest w pułapce. W tym czasie Agatę odwiedza jej matka. Twierdzi, że odeszła od męża. Gdy po pewnym czasie w drzwiach mieszkania Dec staje jej ojciec, Jarosław, Marię opuszcza odwaga. Zupełnie inaczej wygląda konfrontacja ojca i córki.
(Opis Odcinka)
czwartek
21 listopada 2013
22:00
Odcinek 13
Laura próbuje ratować pacjentkę, która przez tabletki odchudzające, doprowadziła swój organizm do wycieńczenia. Mimo przestróg dietetyczki, kobieta nie zamierza rezygnować ...Laura próbuje ratować pacjentkę, która przez tabletki odchudzające, doprowadziła swój organizm do wycieńczenia. Mimo przestróg dietetyczki, kobieta nie zamierza rezygnować z drakońskiej kuracji. Oprócz problemów w pracy Zabawska ma kłopot z Karolem, który jest zazdrosny o Filipa.

Tymczasem Bożena umawia się na randkę z Adamem. Agata na prośbę Roberta stara się przemówić do rozumu jego siostrze. Zuza przekonana, że jej brat i Dec są dla siebie stworzeni, przyjmuje na siebie rolę ich swatki. W LAM-ie Igor zdradza, że probówki w pracowni Agaty podmienił Alek. Jarema postanawia zwolnić nieuczciwego pracownika. W pewnym momencie Alek znajduje pismo "Hot Girls" sprzed lat. Na jednym ze zdjęć widnieje roznegliżowana miss Pomorza. Mężczyzna rozpoznaje w niej swoją szefową. Szybko wpada na pomysł, jak się zemścić. Na ślubie Lilki między Karolem a Filipem dochodzi do bójki. Po chwili Laura odbiera z telefon z Profilera. Dowiaduje się, że została dyscyplinarnie zwolniona z pracy. Przerażona, ucieka z wesela i z wielkim tortem zjawia się u Agaty.
(Opis Odcinka)
czwartek
28 listopada 2013
22:00
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.
Podobne filmy
Nawiguj w lewo
Nawiguj w prawo