QR Code

Christian Tramitz

64 lata

Lubię osobę
0
Nie przepadam
0
aktor, komik, aktor głosowy, scenarzysta
3.5 (2)
Data urodzenia:13 lipca 1955
Miejsce urodzenia:Monachium, Bawaria, Niemcy
Wzrost:183 cm (6ft)
Lata aktywności:od 1981 roku
Zawód:aktor, komik, aktor głosowy, scenarzysta
Stan Cywilny:dwukrotnie żonaty: 1. Christiane Doermer (rozwód), 2 synów: Antonin i Reanin; 2. Annette Tramitz (od 2004), córka Luca oraz syn
O sobie (1)Niemiecki aktor, komik i scenarzysta telewizyjny i filmowy. Często brał udział w dubbingu. Użyczył głosu bohaterom kinowym granem przez takich hollywoodzkich aktorów jak Alec Baldwin, Jackie Chan, John Cusack, Matt Dillon, John Ritter, Ben Stiller i Ted McGinley. Syn producenta filmowego Rudolfa Tramitza i Moniki (z domu Hörbiger), jest wnukiem austriackiego aktora Paula Hörbigera i siostrzeńcem austriackiej aktorki Christiane Hörbiger. Studiował historię sztuki, filozofię i teatr. Uczęszczał na zajęcia aktorskie pod kierunkiem Ruth von Zerboni i lekcje gry na skrzypcach z Antal Verres w Konserwatorium Muzycznym w Monachium.
Niemiecki aktor, komik i scenarzysta telewizyjny i filmowy. Często brał udział w dubbingu. Użyczył głosu bohaterom kinowym granem przez takich hollywoodzkich aktorów jak Alec Baldwin, Jackie Chan, John Cusack, Matt Dillon, John Ritter, Ben Stiller i Ted McGinley. Syn producenta filmowego Rudolfa Tramitza i Moniki (z domu Hörbiger), jest wnukiem austriackiego ... (cały opis)
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.